Turnīra tips | Individuālais turnīrs |
---|---|
Statuss | Noslēdzies |
Valsts | Krievija |
Pilsēta | Maskava |
Adrese | ул. Пришвина 8, офисное здание компании "Р-Стайл" |
Reģistrācijas sākums Scorpion | 14.04.2017 10:00 |
Reģistrācijas beigas Scorpion | 26.04.2017 23:59 |
Turnīra datums | 27.04.2017 |
Turnīra beigu datums | 27.04.2017 |
Dalībnieku | 20 |
Posmi
Name [ENG] | Statuss | Ilgums | Datums un laiks | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | Квалификация | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |
2 | Лиги | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |
3 | Матч за 1 место (первая лига) | Noslēdzies | 5 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки | |
4 | Матч за 3 место (первая лига) | Noslēdzies | 5 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки | |
5 | Матч за 1 место (высшая лига) | Noslēdzies | 5 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки | |
6 | Матч за 3 место (высшая лига) | Noslēdzies | 5 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки |
Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds | Valsts | Pilsēta | Reitings | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veniamin Gerasimov | Krievija | Maskava | 446 | |||
2 | Aleksandr Tarakanov | Kazahstāna | Железнодорожный (РФ) | 388 | |||
3 | Alexey Baranov | Krievija | Maskava | 363 | |||
4 | Yaroslav Mikryukov | Krievija | Kotel’niki | 341 | |||
5 | Vyacheslav Kelin | Krievija | Habarovska | 325 | |||
6 | Yuriy Prostakov | Krievija | Ļuberci | 307 | |||
7 | Dmitriy Petrov | Krievija | Maskava | 290 | |||
8 | Jevgeny Tsupko | Izraēla | 254 | ||||
9 | Andrey Ponomarev | Krievija | Maskava | 218 | |||
10 | Evgenii Soloviev | Krievija | Kļina | 176 | |||
11 | Ryzhov Roman | Krievija | Maskava | 133 | |||
12 | Alexander Kaminski | Krievija | Tallinn / Moscow | 112 | |||
13 | Vladimir Orlov | Krievija | Maskava | 92 | |||
14 | Alexander Prokopov | Krievija | Maskava | 75 | |||
15 | Sergey Pugachev | Krievija | Zheleznodorozhnyy | 62 | |||
16 | Sergey Nekrasov | Krievija | Maskava | 52 | |||
17 | Kurochkin Maksim | Krievija | Volgodonska | 36 | |||
18 | valeriy ignatyev | Krievija | Maskava | 23 | |||
19 | Aleksey Molodenkov | Krievija | Balašiha | 11 | |||
20 | Matsnev Maxim | Krievija | Maskava | 1 | |||