V Open Kursk Cup (Кубок Курска 2015) - Список учасників

Стан Завершено
Початок реєстрації 25.11.2014 21:00
Завершення реєстрації 10.01.2015 10:00
Дата проведення турніру 10.01.2015

  Рейтинг Ім'я Країна Місто
1 4704 Maxim Borisov Російська Федерація Санкт-Петербург
2 4554 Atis Sīlis Латвія Рига
3 4520 Alexey Zaharov Російська Федерація Москва
4 4399 Yanis Galuzo Російська Федерація Санкт-Петербург
5 4354 Alexander Miloradov Російська Федерація Москва
6 4263 Dmitriy Koshman Російська Федерація Москва
7 4131 Alexey Titov Російська Федерація Санкт-Петербург
8 3776 Grigoriy Dubinin Російська Федерація Тула
9 3659 Arseniy Stolyarov Російська Федерація Москва
10 3654 Mykhaylo Spivakovskyy Україна Одеса / Київ
11 3592 Stepan Korotkiy Російська Федерація Москва
12 3480 Viktoria Gorodnitskaya Російська Федерація Череповець
13 3397 Sergejs Mihejevs Латвія Рига
14 3321 Dmitry Malygin Російська Федерація Санкт-Петербург
15 3229 Mykhaylo Shalomayev Україна Харків
16 3226 Raivis Sternāts Латвія Рига
17 3208 Stanislav Lutay Російська Федерація Тула
18 3155 Artem Valiev Литва Вільнюс
19 3138 Vitaly Skorobogatov Російська Федерація Санкт-Петербург
20 3134 Dmytro Marmaliuk Україна Кропивницький
21 3099 Yuriy Prostakov Російська Федерація Люберці
22 3094 Alexandr Zaytsev Російська Федерація Москва
23 3080 Dmitriy Afonin Російська Федерація Санкт-Петербург
24 3080 Dmitry Soloviev Російська Федерація Митищі
25 2876 Anton Fedoseev Російська Федерація Санкт-Петербург
26 2874 Evgeniy Goloviznin Російська Федерація Курськ
27 2865 Sergey Korotkiy Російська Федерація Москва
28 2841 Sergey Sammal Російська Федерація Тула
29 2822 Alexandr Danilov Російська Федерація Санкт-Петербург
30 2732 Nikita Pavlov Російська Федерація Санкт-Петербург
31 2703 Nikita Zholobov Російська Федерація Санкт-Петербург
32 2702 Viacheslav Patekhin Російська Федерація Курськ
33 2691 Alexandr Zhulyabin Російська Федерація Ногінськ
34 2656 Vladimir Smirnov Російська Федерація Санкт-Петербург
35 2627 Roman Bykov Російська Федерація Котельники
36 2612 Maria Miloradova Російська Федерація Москва
37 2603 Viktoriya Noselivska Україна Київ
38 2578 Maxim Starkov Російська Федерація Курськ
39 2483 Alexander Larichev Російська Федерація Череповець
40 2458 Sergey Patekhin Російська Федерація Курськ
41 2282 Igor Scherbakov Російська Федерація Курськ
42 2280 Nazar Kondrashevskyy Україна Київ
43 2231 Pavel Churilin Російська Федерація Курськ
44 2230 Ryurik Gutiev Російська Федерація Сочі
45 2200 Alexey Baranov Російська Федерація Москва
46 2195 Yury Volik Російська Федерація Краснодар
47 2181 Daniil Yurchenko Російська Федерація Армавір
48 2162 Denis Matveev Російська Федерація Курськ
49 2100 Igor Zaporojets Україна Київ
50 2094 Andrei Kniaziuk Білорусь Новополоцьк
51 2069 Evgeniy Matantsev Україна Кропивницький
52 2061 Vladimir Areshkin Російська Федерація Котельники
53 2037 Kaspars Viļums Латвія Рига
54 2034 Alexey Krinov Казахстан Актобе
55 2003 Artem Budaev Російська Федерація Санкт-Петербург
56 1977 Kirill Vasilev Російська Федерація Москва
57 1972 Oleg Bublikov Російська Федерація Курськ
58 1843 Igor Novikov Російська Федерація Азов
59 1723 Sergey Ivanov Російська Федерація Курськ
60 1652 Aleksandr Tarakanov Казахстан Железнодорожный (РФ)
61 1573 Igor Miloradov Російська Федерація Москва
62 1498 Viktoriia Zaporojets Україна Київ
63 1149 Andrey Ponomarev Російська Федерація Москва
64 1132 Lanita Gutieva Російська Федерація Сочі
65 1127 Igor Martynenko Україна Харків
66 1116 Ruslan Kamalov Російська Федерація Санкт-Петербург
67 1096 Andrey Titov Російська Федерація Краснодар
68 1058 Aleksandr Dvinyaninov Російська Федерація Москва
69 904 Alexey Legostaev Російська Федерація Курськ
70 740 Roman Sharapov Російська Федерація Курськ
71 716 Leonid Volik Російська Федерація Краснодар
72 703 Andrey Chaplygin Російська Федерація Курськ
73 647 Nikolay Bublikov Російська Федерація Курськ
74 504 Yuriy Bondarenko Україна Харків
75 467 Pavel Bezrukov Російська Федерація Курськ
76 388 Oleg Salamatov Російська Федерація Санкт-Петербург
77 362 Alexey Plokhikh Російська Федерація Курськ
78 344 Petr Bezrukov Російська Федерація Курськ
79 319 Alexander Churilin Російська Федерація Курськ
80 305 Sergey Legostaev Російська Федерація Курськ
81 255 Mikhail Krinov Російська Федерація Москва
82 227 Gleb Moskvin Російська Федерація Курськ
83 203 Denis Trubnikov Російська Федерація Курськ
84 188 Artem Matantsev Україна Кропивницький
85 168 Tamara Shalomayeva Україна Харків
86 119 Rostislav Pereverzev Російська Федерація Курськ
87 53 Yaroslav Mikryukov Російська Федерація Котельники
88 37 Tatiana Evdokimova Російська Федерація Курськ
89 32 Artem Pankov Російська Федерація Курськ
90 24 Artjom Kraft Казахстан Талгар
91 8 Konstantin Gerchiu Російська Федерація Курськ
92 0 Julia Kriukova Російська Федерація Курськ