Тип турніру | Індивідуальний |
---|---|
Стан | Завершено |
Країна | Російська Федерація |
Місто | Нижний Новгород |
Початок реєстрації | 16.07.2014 17:00 |
Завершення реєстрації | 09.08.2014 10:00 |
Дата проведення турніру | 10.08.2014 |
Дата завершення турніру | 10.08.2014 |
Участников | 41 |
Етапи
Назва | Стан | Тривалість | Дата и время | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | Квалификационный турнир | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |
2 | Первая лига | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |
3 | Высшая лига | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |
4 | Плей-офф | Завершено | 7 | Учасники | Розклад і результати | Сетки |
Текстова версіяПідсумкове положення
Ім'я | Країна | Місто | Рейтинг | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stepan Korotkiy | Російська Федерація | Москва | 30 | |||
2 | Grigoriy Dubinin | Російська Федерація | Тула | 27 | |||
3 | Alexey Titov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 25 | |||
4 | Stanislav Lutay | Російська Федерація | Тула | 23 | |||
5 | Arseniy Stolyarov | Російська Федерація | Москва | 21 | |||
6 | Dmitry Soloviev | Російська Федерація | Митищі | 20 | |||
7 | Anton Runenkov | Російська Федерація | Москва | 19 | |||
8 | Yuriy Prostakov | Російська Федерація | Люберці | 18 | |||
9 | Alexandr Zaytsev | Російська Федерація | Москва | 17 | |||
10 | Sergey Kovankin | Російська Федерація | Нижний Новгород | 16 | |||
11 | Nikita Pavlov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 15 | |||
12 | Alexandr Shikerin | Російська Федерація | Нижний Новгород | 14 | |||
13 | Sergey Sammal | Російська Федерація | Тула | 13 | |||
14 | Igor Novikov | Російська Федерація | Краснодар | 12 | |||
15 | Alexey Korotkiy | Російська Федерація | Нижний Новгород | 11 | |||
16 | Gleb Vasiliev | Російська Федерація | Москва | 10 | |||
17 | Dmitrii Bochkarev | Російська Федерація | Нижний Новгород | 9 | |||
18 | Ryurik Gutiev | Російська Федерація | Сочі | 8 | |||
19 | Alexander Okunev | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 7 | |||
20 | Sergey Shikerin | Російська Федерація | Нижний Новгород | 6 | |||
21 | Dima Hintibidze | Російська Федерація | Нижний Новгород | 5 | |||
22 | Sergey Kalinkin | Російська Федерація | Нижний Новгород | 4 | |||
23 | Ivan Shemjakov | Російська Федерація | Нижний Новгород | 3 | |||
24 | Alexey Baranov | Російська Федерація | Москва | 2 | |||
25 | Alexandr Volozhanin | Російська Федерація | Нижний Новгород | 1 | |||
26 | Lanita Gutieva | Російська Федерація | Сочі | 1 | |||
27 | Olga Glazunova | Російська Федерація | Нижний Новгород | 1 | |||
28 | Elnara Abasova | Російська Федерація | Нижний Новгород | 1 | |||
29 | Aleksandr Dvinyaninov | Російська Федерація | Москва | 1 | |||
30 | Panyaeva Olesya | Російська Федерація | Нижний Новгород | 1 | |||
31 | Alexey Shalagin | Російська Федерація | Нижний Новгород | 1 | |||
32 | Andrey Kalinkin | Російська Федерація | Нижний Новгород | 1 | |||
33 | Nikolay Smirnov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 1 | |||
34 | Владимир Сазанкин | Російська Федерація | Нижний Новгород | 1 | |||
35 | Екатерина Воложанина | Російська Федерація | Нижний Новгород | 1 | |||
36 | Vladimir Kudryavcev | Російська Федерація | Нижний Новгород | 1 | |||
37 | Alexey Kalinkin | Російська Федерація | Нижний Новгород | 1 | |||
38 | Дарья Рыбушкина | Російська Федерація | Нижний Новгород | 1 | |||
39 | Polina Egorova | Російська Федерація | Нижний Новгород | 1 | |||
40 | Bogdan Egorov | Російська Федерація | Нижний Новгород | 1 | |||
41 | Ангелина Синякова | Російська Федерація | Нижний Новгород | 1 | |||