*** Further information and registration at: ***
http://germanopen.puckonline.de/
http://germanopen.puckonline.de/
Тип турніру | Індивідуальний |
---|---|
Стан | Завершено |
Уровень турнира | 3 |
Региональный множитель SWR | 1.0 |
Країна | Німеччина |
Місто | Lahr |
Адрес | Hallensportzentrum Martin-Luther-Straße 22, 77933 Lahr/Schw. |
Початок реєстрації | 02.03.2023 18:00 |
Завершення реєстрації | 03.03.2023 18:00 |
Дата проведення турніру | 06.05.2023 |
Дата завершення турніру | 06.05.2023 |
Участников | 42 |
Етапи
Назва | Стан | Тривалість | Дата и время | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | Preliminary round | Завершено | 1 | 06.05.2023 00:00 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці |
2 | Final group | Завершено | 1 | 06.05.2023 00:00 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці |
3 | Division Group | Завершено | 1 | 06.05.2023 00:00 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці |
4 | Play-Offs | Завершено | 7 | 06.05.2023 00:00 | Учасники | Розклад і результати | Сетки |
5 | Play-off Division Group | Завершено | 5 | 06.05.2023 00:00 | Учасники | Розклад і результати | Сетки |
Текстова версіяПідсумкове положення
Ім'я | Країна | Місто | Очки SWR | Очки МР | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rainers Kalniņš | Латвія | Инчукалнс | 700 | 694 | |||
2 | Hanna Ivantsova | Україна | Київ | 650 | 625 | |||
3 | Gints Lasmanis | Латвія | Skrunda | 600 | 604 | |||
4 | Anže Božič | Словенія | Крань | 585 | 580 | |||
5 | Linus Restel | Німеччина | Хаген | 569 | 561 | |||
6 | Lūkass Jurka | Латвія | Валмієра | 554 | 546 | |||
7 | Žygimantas Remeika | Литва | Вільнюс | 538 | 531 | |||
8 | Valentin Dietze | Німеччина | Фрайбург | 523 | 517 | |||
9 | Sandis Kalniņš | Латвія | Инчукалнс | 508 | 502 | |||
10 | Micael Borgh | Berlin | 492 | 490 | ||||
11 | Aleksandr Metelitsa | Естонія | Нарва | 477 | 482 | |||
12 | Till Dion | Німеччина | Фульда | 462 | 476 | |||
13 | Mykola Verbytskyy | Україна | Харків | 446 | 467 | |||
14 | Martin Dion | Канада | 431 | 449 | ||||
15 | David Hasler | Швейцарія | Цюрих | 415 | 430 | |||
16 | Ralph Pommerenke | Німеччина | Франкфурт-на-Майне | 400 | 412 | |||
17 | Christian Dunnink | Німеччина | Бохум | 385 | 398 | |||
18 | Eike Rompa | Німеччина | Вільгельмсгафен | 369 | 393 | |||
19 | Frank Bruneske | Німеччина | Вільгельмсгафен | 354 | 388 | |||
20 | Mykhaylo Shalomayev | Україна | Харків | 338 | 377 | |||
21 | Gintautas Remeika | Литва | Вільнюс | 323 | 365 | |||
22 | Polina Kvasnikova | Україна | Харків | 308 | 353 | |||
23 | Hermann Petuch | Німеччина | Лар | 292 | 341 | |||
24 | Glib Storozhenko | Україна | Харків | 277 | 331 | |||
25 | Rolf Locher | Швейцарія | Берн | 262 | 324 | |||
26 | Thony Restel | Німеччина | Хаген | 246 | 319 | |||
27 | Artem Tseluiko | Україна | Харків | 231 | 312 | |||
28 | Frank Rasche | Німеччина | Унтерферінг | 215 | 306 | |||
29 | Johannes Brunner | Німеччина | Унтерферінг | 200 | 268 | |||
30 | Felix Waldmann | Німеччина | Гутенберг | 185 | 224 | |||
31 | Mathias Klein | Німеччина | Лар | 169 | 178 | |||
32 | Mykhailo Razkevych | Україна | Київ | 154 | 126 | |||
33 | Gerhard Brunner | Німеччина | Унтерферінг | 138 | 99 | |||
34 | Jürgen Wind | Німеччина | Гутенберг | 123 | 77 | |||
35 | Timo Klein | Німеччина | Лар | 108 | 55 | |||
36 | Paco Henz | Швейцарія | Цуг | 92 | 42 | |||
37 | Sonja Hannich | Німеччина | Гутенберг | 77 | 34 | |||
38 | Mauro Henz | Швейцарія | Цуг | 62 | 28 | |||
39 | Werner Henz | Швейцарія | Цуг | 46 | 24 | |||
40 | Martin Kosnar | Чехiя | Пльзень | 31 | 23 | |||
41 | Tomas Bucek | Чехiя | Прага | 15 | 21 | |||
42 | Pavel Plesak | Чехiя | Пльзень | 1 | 1 | |||