Предварительное расписание турнира:
14:45-15:00 - регистрация участников
15:05-15:10 - открытие кубка
15:15-16:00 - игры квалификации и детской лиги
16:05-16:10 - награждение детей, кофе-пауза
16:15-17:00 - игры в лигах
17:05-17:45 - плей-офф в лигах
17:50-18:00- награждение участников
14:45-15:00 - регистрация участников
15:05-15:10 - открытие кубка
15:15-16:00 - игры квалификации и детской лиги
16:05-16:10 - награждение детей, кофе-пауза
16:15-17:00 - игры в лигах
17:05-17:45 - плей-офф в лигах
17:50-18:00- награждение участников
Тип турніру | Індивідуальний |
---|---|
Стан | Завершено |
Уровень турнира | 6 |
Региональный множитель SWR | 0.5 |
Країна | Російська Федерація |
Місто | Петрозаводськ |
Телефон | 89212221038 |
Дата проведення турніру | 16.10.2021 |
Время начала | 14:30 |
Дата завершення турніру | 16.10.2021 |
Участников | 27 |
Етапи
Назва | Стан | Тривалість | Дата и время | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | Детская лига | Завершено | 1 | 16.10.2021 00:00 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці |
2 | Квалификация | Завершено | 1 | 16.10.2021 00:00 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці |
3 | Первая лига | Завершено | 1 | 16.10.2021 00:00 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці |
4 | Высшая лига | Завершено | 1 | 16.10.2021 00:00 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці |
5 | Малый плей-офф высшей лиги | Завершено | 3 | 16.10.2021 00:00 | Учасники | Розклад і результати | Сетки |
6 | Средний плей-офф высшей лиги | Завершено | 3 | 16.10.2021 00:00 | Учасники | Розклад і результати | Сетки |
7 | Большой плей-офф высшей лиги | Завершено | 3 | 16.10.2021 00:00 | Учасники | Розклад і результати | Сетки |
Текстова версіяПідсумкове положення
Ім'я | Країна | Місто | Рейтинг | Очки SWR | Очки МР | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Дмитрий Еськин | Російська Федерація | Петрозаводськ | 50 | 100 | 45 | |||
2 | Igor Ivanov | Російська Федерація | Петрозаводськ | 46 | 75 | 26 | |||
3 | Алексей Тикушев | Російська Федерація | Петрозаводськ | 42 | 50 | 25 | |||
4 | Yurii Abramov | Російська Федерація | Петрозаводськ | 40 | 48 | 24 | |||
5 | Maksim Pashkov | Російська Федерація | Петрозаводськ | 36 | 46 | 23 | |||
6 | Сергей Степанов | Російська Федерація | Петрозаводськ | 34 | 44 | 22 | |||
7 | Alexandr Dvorzhitsky | Російська Федерація | Петрозаводськ | 32 | 42 | 21 | |||
8 | Kirill Stepkin | Російська Федерація | Петрозаводськ | 30 | 40 | 20 | |||
9 | Aleksey Solovyov | Російська Федерація | Горад Кандапога | 28 | 38 | 19 | |||
10 | Evgenii Iankauskas | Російська Федерація | Петрозаводськ | 26 | 35 | 18 | |||
11 | Maksim Nechaev | Російська Федерація | Петрозаводськ | 24 | 33 | 17 | |||
12 | Дмитрий Козлов | Російська Федерація | Петрозаводськ | 22 | 31 | 16 | |||
13 | Никита Тикушев | Російська Федерація | Петрозаводськ | 20 | 29 | 15 | |||
14 | Галина Рямзина | Російська Федерація | Петрозаводськ | 18 | 27 | 14 | |||
15 | Dmitriy Lunin | Російська Федерація | Петрозаводськ | 17 | 25 | 13 | |||
16 | Alexey Shavva | Російська Федерація | Петрозаводськ | 16 | 23 | 12 | |||
17 | Darius Mockevicius | Литва | Вільнюс | 15 | 21 | 11 | |||
18 | Юлия Пряникова | Російська Федерація | Петрозаводськ | 14 | 19 | 10 | |||
19 | Семён Зыкин | Російська Федерація | Москва | 13 | 17 | 9 | |||
20 | Владислав Степанов | Російська Федерація | Петрозаводськ | 12 | 15 | 8 | |||
21 | Яромир Абрамов | Російська Федерація | Петрозаводськ | 11 | 13 | 7 | |||
22 | Дарья Чуб | Російська Федерація | Петрозаводськ | 10 | 10 | 6 | |||
23 | Артем Козлов | Російська Федерація | Петрозаводськ | 9 | 8 | 5 | |||
24 | Денис Шавва | Російська Федерація | Петрозаводськ | 8 | 6 | 4 | |||
25 | Матвей Крюковцов | Російська Федерація | Петрозаводськ | 7 | 4 | 3 | |||
26 | Максим Лебедь | Російська Федерація | Петрозаводськ | 6 | 2 | 2 | |||
27 | Кирилл Шишов | Російська Федерація | Петрозаводськ | 5 | 1 | 1 | |||