Тип турніру | Індивідуальний |
---|---|
Стан | Завершено |
Уровень турнира | 2 |
Региональный множитель SWR | 1.0 |
Країна | Російська Федерація |
Місто | Москва |
Телефон | +74956446020 |
board-hockey@mail.ru | |
Початок реєстрації | 11.02.2020 20:00 |
Завершення реєстрації | 10.03.2020 12:00 |
Дата проведення турніру | 14.03.2020 |
Время начала | 10.00 |
Дата завершення турніру | 14.03.2020 |
Участников | 107 |
Етапи
Назва | Стан | Тривалість | Дата и время | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | Квалификация | Завершено | 1 | 14.03.2020 00:00 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці |
2 | Лиги | Завершено | 1 | 14.03.2020 00:00 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці |
3 | Плей-офф | Завершено | 7 | 14.03.2020 00:00 | Учасники | Розклад і результати | Сетки |
Текстова версіяПідсумкове положення
Ім'я | Країна | Місто | Рейтинг | Очки SWR | Очки МР | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sergey Ivanov | Російська Федерація | Курськ | 900 | 830 | ||||
2 | Yanis Galuzo | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 850 | 799 | ||||
3 | Denis Matveev | Російська Федерація | Курськ | 800 | 780 | ||||
4 | Dmitriy Petrov | Російська Федерація | Москва | 792 | 763 | ||||
5 | Nikita Pavlov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 785 | 740 | ||||
6 | Raivis "The Cobra" Miglinieks | Латвія | Рига | 777 | 715 | ||||
7 | Rainers Kalniņš | Латвія | Инчукалнс | 769 | 694 | ||||
8 | Alexey Titov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 762 | 674 | ||||
9 | Andrey Chaplygin | Російська Федерація | Курськ | 754 | 661 | ||||
10 | Maxim Chegaev | Російська Федерація | Єкатеринбург | 746 | 649 | ||||
11 | Alexey Artuchov | Російська Федерація | Курськ | 738 | 643 | ||||
12 | Oleg Salamatov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 731 | 635 | ||||
13 | Boris Velmoga | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 723 | 628 | ||||
14 | Anton Runenkov | Російська Федерація | Москва | 715 | 621 | ||||
15 | Alexander Galkin | Російська Федерація | Волгоград | 708 | 616 | ||||
16 | Ksenia Oboeva | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 700 | 612 | ||||
17 | Artem Blinov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 692 | 609 | ||||
18 | Alexander Ozerov | Російська Федерація | Череповець | 685 | 605 | ||||
19 | Evgeniy Pipchenko | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 677 | 599 | ||||
20 | Jevgeny Tsupko | Ізраїль | 669 | 594 | |||||
21 | Emil Mumdzhi | Російська Федерація | Горад Казань | 662 | 588 | ||||
22 | Yuriy Prostakov | Російська Федерація | Люберці | 654 | 581 | ||||
23 | Igor Masloboev | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 646 | 576 | ||||
24 | Stanislav Lutay | Російська Федерація | Тула | 638 | 568 | ||||
25 | Daniil Perov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 631 | 561 | ||||
26 | Egor Zaytsev | Російська Федерація | Череповець | 623 | 557 | ||||
27 | Daniil Mushnikov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 615 | 554 | ||||
28 | Sergey Shikerin | Російська Федерація | Нижний Новгород | 608 | 548 | ||||
29 | Vadim Matveev | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 600 | 539 | ||||
30 | Alexander Enyushin | Російська Федерація | Горад Казань | 592 | 529 | ||||
31 | Vitaly Skorobogatov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 585 | 519 | ||||
32 | Hanna Ivantsova | Україна | Київ | 577 | 515 | ||||
33 | Alexey Korotkiy | Російська Федерація | Нижний Новгород | 569 | 512 | ||||
34 | Yury Volik | Російська Федерація | Краснодар | 562 | 511 | ||||
35 | Eva Ozerova | Російська Федерація | Череповець | 554 | 509 | ||||
36 | Alexandr Zaytsev | Російська Федерація | Москва | 546 | 507 | ||||
37 | Ismagil Iksanov | Російська Федерація | Горад Казань | 538 | 505 | ||||
38 | Artur Danilov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 531 | 503 | ||||
39 | Kirill Storchak | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 523 | 501 | ||||
40 | Semen Bitjukov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 515 | 500 | ||||
41 | Alexandr Kosyrev | Російська Федерація | Москва | 508 | 499 | ||||
42 | Aleksey Bobushkin | Російська Федерація | Архангельск | 500 | 498 | ||||
43 | Kapitolina Semagina | Російська Федерація | Горад Казань | 492 | 497 | ||||
44 | Elena Nikitina | Російська Федерація | Кронштадт | 485 | 495 | ||||
45 | Michail Nikitin | Російська Федерація | Кронштадт | 477 | 493 | ||||
46 | Denis Guselnikov | Російська Федерація | Сєверодвінськ | 469 | 489 | ||||
47 | Roman Aganichev | Російська Федерація | Іваново | 462 | 484 | ||||
48 | Alexandr Danilov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 454 | 479 | ||||
49 | Mikhail Kovalenko | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 446 | 472 | ||||
50 | Alexander Larichev | Російська Федерація | Череповець | 438 | 469 | ||||
51 | Vladimir Kiselev | Російська Федерація | Курськ | 431 | 465 | ||||
52 | Andrey Ponomarev | Російська Федерація | Москва | 423 | 462 | ||||
53 | Kirill Rudnev | Російська Федерація | Москва | 415 | 460 | ||||
54 | Artem Budaev | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 408 | 456 | ||||
55 | Georgii Levashev | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 400 | 452 | ||||
56 | Ilya Ponomarev | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 392 | 449 | ||||
57 | Vladimir Orlov | Російська Федерація | Москва | 385 | 442 | ||||
58 | Maksim Avgustov | Російська Федерація | Новокузнецьк | 377 | 435 | ||||
59 | Dmitriy Lyapin | Російська Федерація | Архангельск | 369 | 428 | ||||
60 | Olga Glazunova | Російська Федерація | Нижний Новгород | 362 | 420 | ||||
61 | Pavel Simonov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 354 | 417 | ||||
62 | Alexander Prokopov | Російська Федерація | Москва | 346 | 416 | ||||
63 | Leonid Volik | Російська Федерація | Краснодар | 338 | 414 | ||||
64 | Alexey Skrobanskiy | Російська Федерація | Архангельск | 331 | 411 | ||||
65 | Petr Mozhaev | Російська Федерація | Москва | 323 | 405 | ||||
66 | Ramil Galiev | Російська Федерація | Горад Казань | 315 | 398 | ||||
67 | Elena Stoljarova | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 308 | 392 | ||||
68 | Timur Khamiev | Російська Федерація | Горад Казань | 300 | 383 | ||||
69 | Maria Miloradova | Російська Федерація | Москва | 292 | 378 | ||||
70 | Artem Smirnov | Російська Федерація | Горад Казань | 285 | 374 | ||||
71 | Roman Bykov | Російська Федерація | Котельники | 277 | 371 | ||||
72 | Sergey Kudinov | Російська Федерація | Черняховск | 269 | 369 | ||||
73 | Alexander Nagorniy st. | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 262 | 368 | ||||
74 | Dmitry Krasyuk | Російська Федерація | Новосибірськ | 254 | 364 | ||||
75 | Alexandr Krivilev | Російська Федерація | Єкатеринбург | 246 | 360 | ||||
76 | Konstantin Gorshkov | Російська Федерація | Горад Казань | 238 | 356 | ||||
77 | Pavel Syzrancev | Російська Федерація | Нижний Новгород | 231 | 347 | ||||
78 | Nikita Tikhomirov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 223 | 340 | ||||
79 | Alexey Balitskiy | Російська Федерація | Москва | 215 | 333 | ||||
80 | Sergey Nekrasov | Російська Федерація | Москва | 208 | 327 | ||||
81 | Artem Shirskiy | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 200 | 323 | ||||
82 | Alexey Baranov | Російська Федерація | Москва | 192 | 319 | ||||
83 | Ilya Timofeev | Російська Федерація | Ярославль | 185 | 315 | ||||
84 | Semichev Alexandr | Російська Федерація | Череповець | 177 | 308 | ||||
85 | Konstantin Sitnikov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 169 | 293 | ||||
86 | Yuriy Popov | Російська Федерація | Москва | 162 | 278 | ||||
87 | Konstantin Barabash | Російська Федерація | Горад Казань | 154 | 263 | ||||
88 | Evgenii Soloviev | Російська Федерація | Горад Клін | 146 | 246 | ||||
89 | Aleksandr Yakovenko | Російська Федерація | Єкатеринбург | 138 | 239 | ||||
90 | Semen Ivanov | Російська Федерація | Нижний Новгород | 131 | 232 | ||||
91 | Maxim Maksimov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 123 | 223 | ||||
92 | Nikita Panyov | Російська Федерація | Іваново | 115 | 214 | ||||
93 | Evgeniy Kozin | Російська Федерація | Новокузнецьк | 108 | 205 | ||||
94 | Andrey Tikhomirov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 100 | 196 | ||||
95 | Kirill Vasilev | Російська Федерація | Москва | 92 | 188 | ||||
96 | Dmitry Melnikov | Російська Федерація | Горад Казань | 85 | 182 | ||||
97 | Sergey Pugachev | Російська Федерація | Железнодорожный | 77 | 176 | ||||
98 | Andrey Babintsev | Російська Федерація | Москва | 69 | 163 | ||||
99 | Yuriy Morozov | Російська Федерація | Нижний Новгород | 62 | 144 | ||||
100 | Anton Urakaev | Російська Федерація | Москва | 54 | 124 | ||||
101 | Andrey Stolyarov | Російська Федерація | Москва | 46 | 105 | ||||
102 | Viktor Gomziakov | Російська Федерація | Кіров | 38 | 88 | ||||
103 | Oleg Sokolov | Російська Федерація | Москва | 31 | 75 | ||||
104 | Andrey Bityukov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 23 | 63 | ||||
105 | Vladimir Borisevich | Російська Федерація | Москва | 15 | 54 | ||||
106 | Safiullina Sofya | Російська Федерація | Горад Казань | 8 | 48 | ||||
107 | Aleksandr Dvinyaninov | Російська Федерація | Москва | 1 | 1 | ||||