Тип турніру | Індивідуальний |
---|---|
Стан | Завершено |
Країна | Російська Федерація |
Місто | Санкт-Петерубрг |
Початок реєстрації | 12.04.2012 00:00 |
Завершення реєстрації | 15.04.2012 11:50 |
Дата проведення турніру | 15.04.2012 |
Дата завершення турніру | 15.04.2012 |
Участников | 37 |
Етапи
Назва | Стан | Тривалість | Дата и время | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | 1/16 Борисов - Синицын | Завершено | 7 | Учасники | Розклад і результати | Сетки | |
1/32 Афанасьев - Иванов Н. | Завершено | 5 | Учасники | Розклад і результати | Сетки | ||
1/32 Казаков - Пономарев | Завершено | 5 | Учасники | Розклад і результати | Сетки | ||
1/32 Корощенко - Борисова | Завершено | 5 | Учасники | Розклад і результати | Сетки | ||
1/32 Наджарян - Диденко | Завершено | 5 | Учасники | Розклад і результати | Сетки | ||
1/32 Синицын - Ершов | Завершено | 5 | Учасники | Розклад і результати | Сетки | ||
1_16 Данилов - Иванов | Завершено | 7 | Учасники | Розклад і результати | Сетки | ||
1_16 Белавин - Кудашев | Завершено | 7 | Учасники | Розклад і результати | Сетки | ||
1_16 Белавина - Смирнов В. | Завершено | 7 | Учасники | Розклад і результати | Сетки | ||
1_16 Легков - Зайцев | Завершено | 7 | Учасники | Розклад і результати | Сетки | ||
1_16 Маслобоев - Посредников | Завершено | 7 | Учасники | Розклад і результати | Сетки | ||
1_16 Никитин - Борисова | Завершено | 7 | Учасники | Розклад і результати | Сетки | ||
1_16 Окунев - Смирнов Н. | Завершено | 7 | Учасники | Розклад і результати | Сетки | ||
1_16 Ортинов - Наджарян | Завершено | 7 | Учасники | Розклад і результати | Сетки | ||
1_16 Пипченко - Павлов | Завершено | 7 | Учасники | Розклад і результати | Сетки | ||
1_16 Скоробогатов - Будаев | Завершено | 7 | Учасники | Розклад і результати | Сетки | ||
1_16 Федосеев - Горин | Завершено | 7 | Учасники | Розклад і результати | Сетки | ||
1_16 Фокин - Брусницын | Завершено | 7 | Учасники | Розклад і результати | Сетки | ||
1_16 Чернов - Некрылов | Завершено | 7 | Учасники | Розклад і результати | Сетки | ||
1_16 Шадрин - Афонин | Завершено | 7 | Учасники | Розклад і результати | Сетки | ||
1_16 Шашков - Пономарев | Завершено | 7 | Учасники | Розклад і результати | Сетки | ||
Лига 1/32 | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | ||
2 | Утешительный кубок 1/8 Борисова-Афонин | Завершено | 5 | Учасники | Розклад і результати | Сетки | |
Утешительный кубок 1/8 Зайцев - Горин | Завершено | 5 | Учасники | Розклад і результати | Сетки | ||
Утешительный кубок 1/8 Иванов-Будаев | Завершено | 5 | Учасники | Розклад і результати | Сетки | ||
Утешительный кубок 1/8 Кудашев-Брусницын | Завершено | 5 | Учасники | Розклад і результати | Сетки | ||
Утешительный кубок 1/8 Наджарян-Посредников | Завершено | 5 | Учасники | Розклад і результати | Сетки | ||
Утешительный кубок 1/8 Пономарев-Смирнов Н. | Завершено | 5 | Учасники | Розклад і результати | Сетки | ||
Утешительный кубок 1/8 Синицын-Павлов | Завершено | 5 | Учасники | Розклад і результати | Сетки | ||
Утешительный кубок 1/8 Смирнов В.-Чернов | Завершено | 5 | Учасники | Розклад і результати | Сетки | ||
3 | 1/8 Белавина-Шадрин | Завершено | 7 | Учасники | Розклад і результати | Сетки | |
1/8 Данилов-Скоробогатов | Завершено | 7 | Учасники | Розклад і результати | Сетки | ||
1/8 Никитин-Легков | Завершено | 7 | Учасники | Розклад і результати | Сетки | ||
1/8 Окунев-Некрылов | Завершено | 7 | Учасники | Розклад і результати | Сетки | ||
1/8 Пипченко-Белавин | Завершено | 7 | Учасники | Розклад і результати | Сетки | ||
1/8 Федосеев-Борисов | Завершено | 7 | Учасники | Розклад і результати | Сетки | ||
1/8 Фокин-Маслобоев | Завершено | 7 | Учасники | Розклад і результати | Сетки | ||
1/8 Шашков-Ортинов | Завершено | 7 | Учасники | Розклад і результати | Сетки | ||
Лига 1/8 | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | ||
Утешительная Лига 1/8 | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | ||
4 | 1/4 Белавин-Окунев | Завершено | 7 | Учасники | Розклад і результати | Сетки | |
1/4 Данилов-Маслобоев | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Сетки | ||
1/4 Ортинов - Борисов | Завершено | 7 | Учасники | Розклад і результати | Сетки | ||
1/4 Шадрин-Легков | Завершено | 7 | Учасники | Розклад і результати | Сетки | ||
Лига 1/4 | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | ||
Утешительная лига 1/4 | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | ||
Утешительный 1/4 Афонин-Иванов | Завершено | 5 | Учасники | Розклад і результати | Сетки | ||
Утешительный 1/4 Брусницын-Чернов | Завершено | 5 | Учасники | Розклад і результати | Сетки | ||
Утешительный 1/4 Павлов-Смирнов Н. | Завершено | 5 | Учасники | Розклад і результати | Сетки | ||
Утешительный 1/4 Посредников-Зайцев | Завершено | 5 | Учасники | Розклад і результати | Сетки | ||
5 | 1/2 Легков-Белавин | Завершено | 7 | Учасники | Розклад і результати | Сетки | |
1/2 Маслобоев-Борисов | Завершено | 7 | Учасники | Розклад і результати | Сетки | ||
Утешительный 1/2 Смирнов Н.-Посредников | Завершено | 5 | Учасники | Розклад і результати | Сетки | ||
Утешительный 1/2 Чернов-Афонин | Завершено | 5 | Учасники | Розклад і результати | Сетки | ||
6 | 3 место | Завершено | 5 | Учасники | Розклад і результати | Сетки | |
Утешительный финал | Завершено | 5 | Учасники | Розклад і результати | Сетки | ||
Финал | Завершено | 7 | Учасники | Розклад і результати | Сетки |
Текстова версіяПідсумкове положення
Ім'я | Країна | Місто | Рейтинг | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maxim Borisov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 75 | |||
2 | Anton Legkov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 74 | |||
3 | Igor Masloboev | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 73 | |||
4 | Dmitry Belavin | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 72 | |||
5 | Shadrin Pavel | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 71 | |||
6 | Oleg Ortinov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 70 | |||
7 | Alexandr Danilov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 69 | |||
8 | Alexander Okunev | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 68 | |||
9 | Vitaly Skorobogatov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 67 | |||
10 | German Fokin | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 66 | |||
11 | Mikhail Shashkov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 65 | |||
12 | Mikhail Nekrylov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 64 | |||
13 | Irina Belavina | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 63 | |||
14 | Evgeniy Pipchenko | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 62 | |||
15 | Anton Fedoseev | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 61 | |||
16 | Michail Nikitin | Російська Федерація | Кронштадт | 60 | |||
17 | Vasily Posrednikov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 59 | |||
18 | Dmitry Afonin | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 58 | |||
19 | Nikolay Smirnov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 57 | |||
20 | Alexey Chernov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 56 | |||
21 | Brusnitsin Alex | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 55 | |||
22 | Nikita Pavlov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 54 | |||
23 | Nikolaj Ivanov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 53 | |||
24 | Lenya Zaitcev | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 52 | |||
25 | Vladimir Smirnov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 51 | |||
26 | Karina Borisova | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 50 | |||
27 | Artem Budaev | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 49 | |||
28 | Ashot Najaryan | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 48 | |||
29 | Alex Gorin | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 47 | |||
30 | Rodion Sinitsyn | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 46 | |||
31 | Timur Kudashev | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 45 | |||
32 | Ilya Ponomarev | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 44 | |||
33 | Kazakov Ruslan | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 43 | |||
34 | Afanasiev Maksim | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 42 | |||
35 | Alexander Koroschenko | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 41 | |||
36 | Didenko Dmitriy | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 40 | |||
37 | Maxim Ershov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 39 | |||