КУБОК КУРСКА 2018 (KURSK CUP 2018) - ЭТАП МИРОВОГО ТУРА

Тип турніру Індивідуальний
Стан Завершено
Уровень турнира
3
Региональный множитель SWR 1.0
Країна Російська Федерація
Місто Курськ
Адрес Спортивно-Концертный Комплекс (г.Курск, ул.Энгельса, 140 "Б")
Початок реєстрації 21.10.2017 10:00
Завершення реєстрації 12.01.2018 11:00
Дата проведення турніру 13.01.2018
Дата завершення турніру 13.01.2018
Участников 103
Етапи
  Назва Стан Тривалість Дата и время  
1 Квалификация Завершено 1 13.01.2018 00:00 Учасники | Розклад і результати | Таблиці
2 Высшая Лига Завершено 1 13.01.2018 00:00 Учасники | Розклад і результати | Таблиці
3 Первая Лига Завершено 1 13.01.2018 00:00 Учасники | Розклад і результати | Таблиці
4 Вторая Лига Завершено 1 13.01.2018 00:00 Учасники | Розклад і результати | Таблиці
5 Третья Лига Завершено 1 13.01.2018 00:00 Учасники | Розклад і результати | Таблиці
6 Плей-офф Третья Лига Завершено 5 13.01.2018 00:00 Учасники | Розклад і результати | Сетки
7 Плей-офф Завершено 7 13.01.2018 00:00 Учасники | Розклад і результати | Сетки
8 Плей-офф Первая Лига Завершено 5 13.01.2018 00:00 Учасники | Розклад і результати | Сетки
9 Плей-офф Вторая Лига Завершено 5 13.01.2018 00:00 Учасники | Розклад і результати | Сетки

Текстова версіяПідсумкове положення
Ім'я Країна Місто Очки SWR Очки МР
1 Yanis Galuzo Російська Федерація Санкт-Петербург 700 880
2 Veniamin Gerasimov Російська Федерація Москва 650 858
3 Nikita Zholobov Російська Федерація Санкт-Петербург 600 847
4 Evgeniy Matantsev Україна Кропивницький 594 833
5 Andrey Voskoboynikov Російська Федерація Санкт-Петербург 588 818
6 Alexey Zaharov Російська Федерація Москва 582 808
7 Arseniy Stolyarov Російська Федерація Москва 576 799
8 Oleg Ortinov Російська Федерація Санкт-Петербург 570 785
9 Denis Matveev Російська Федерація Курськ 564 772
10 Alexander Miloradov Російська Федерація Москва 558 759
11 Maxim Borisov Російська Федерація Санкт-Петербург 552 745
12 Dmitro Lytvyniuk Україна Київ 546 739
13 Dmitriy Nabasov Російська Федерація Курськ 540 735
14 Sergey Ivanov Російська Федерація Курськ 534 731
15 Grigoriy Dubinin Російська Федерація Тула 528 714
16 Dmitry Malygin Російська Федерація Санкт-Петербург 522 698
17 Alexey Titov Російська Федерація Санкт-Петербург 516 682
18 Andrey Chaplygin Російська Федерація Курськ 510 665
19 Pavel Gorodnitskiy Ізраїль Хайфа 504 658
20 Mykhaylo Spivakovskyy Україна Одеса / Київ 498 648
21 Alexander Galkin Російська Федерація Волгоград 492 639
22 Stanislav Lutay Російська Федерація Тула 486 630
23 Maria Saveljeva Естонія Таллінн 480 620
24 Jevgeny Tsupko Ізраїль 474 611
25 Anton Umanskyy Україна Київ 468 601
26 Gleb Vasiliev Російська Федерація Москва 462 593
27 Vladislav Semenchuk Україна Київ 456 588
28 Oleg Salamatov Російська Федерація Санкт-Петербург 450 584
29 Vladimir Smirnov Російська Федерація Санкт-Петербург 444 576
30 Yuriy Prostakov Російська Федерація Люберці 438 568
31 Dmitriy Petrov Російська Федерація Москва 432 559
32 Vitaly Skorobogatov Російська Федерація Санкт-Петербург 426 551
33 Maxim Starkov Російська Федерація Курськ 420 546
34 Evgen Novikov Російська Федерація Краснодар 414 541
35 Mark Gorodnitskiy Ізраїль Хайфа 408 537
36 Sergey Patekhin Російська Федерація Курськ 402 534
37 Alexandr Zaytsev Російська Федерація Москва 396 531
38 Alexey Baranov Російська Федерація Москва 390 529
39 Viacheslav Patekhin Російська Федерація Курськ 384 527
40 Daniil Mushnikov Російська Федерація Санкт-Петербург 378 524
41 Boris Velmoga Російська Федерація Санкт-Петербург 372 522
42 Artem Budaev Російська Федерація Санкт-Петербург 366 518
43 Vyacheslav Kelin Російська Федерація Хабаровськ 360 514
44 Alex Gorin Російська Федерація Санкт-Петербург 354 508
45 Artem Valiev Литва Вільнюс 348 502
46 Nazar Kondrashevskyy Україна Київ 342 496
47 Pavel Churilin Російська Федерація Курськ 336 487
48 Georgii Levashev Російська Федерація Санкт-Петербург 330 478
49 Anton Fedoseev Російська Федерація Санкт-Петербург 324 466
50 Yaroslav Mikryukov Російська Федерація Котельники 318 455
51 Sergey Sammal Російська Федерація Тула 312 447
52 Igor Zaporojets Україна Київ 306 443
53 Igor Scherbakov Російська Федерація Курськ 300 441
54 Ryurik Gutiev Російська Федерація Сочі 294 439
55 Igor Novikov Російська Федерація Азов 288 435
56 Evgenii Soloviev Російська Федерація Горад Клін 282 431
57 Yury Volik Російська Федерація Краснодар 276 423
58 Artem Boldyrev Російська Федерація Санкт-Петербург 270 417
59 Ilya Ponomarev Російська Федерація Санкт-Петербург 264 411
60 Yuriy Aseev Російська Федерація Курськ 258 394
61 Gleb Moskvin Російська Федерація Курськ 252 380
62 Yuriy Bondarenko Україна Харків 246 361
63 Vladimir Krivolapov Російська Федерація Волгоград 240 344
64 Daniil Yurchenko Російська Федерація Армавір 234 338
65 Andrei Kniaziuk Білорусь Новополоцьк 228 332
66 Yuriy Verbitskiy Російська Федерація Волгоград / Москва 222 332
67 Alexey Krinov Казахстан Актобе 216 329
68 Daniil Moshnin Естонія Таллінн 210 323
69 Hanna Ivantsova Україна Київ 204 315
70 Anthony Mzilangve Російська Федерація Санкт-Петербург 198 308
71 Nikolay Smirnov Російська Федерація Санкт-Петербург 192 300
72 Vladislav Chesnokov Російська Федерація Курськ 186 294
73 Vladimir Sannikov Російська Федерація Курськ 180 289
74 Rostislav Pereverzev Російська Федерація Курськ 174 283
75 Pavel Fedorov Російська Федерація Санкт-Петербург 168 271
76 Vadim Lebedev Російська Федерація Санкт-Петербург 162 255
77 Igor Martynenko Україна Харків 156 234
78 Vladimir Orlov Російська Федерація Москва 150 212
79 Timur Khamiev Російська Федерація Горад Казань 144 191
80 Artem Matantsev Україна Кропивницький 138 175
81 Igor Miloradov Російська Федерація Москва 132 164
82 Pavel Kiselyov Російська Федерація Волгодонськ 126 150
83 Lanita Gutieva Російська Федерація Сочі 120 143
84 Andrey Aseev Російська Федерація Курськ 114 133
85 Yuriy Mazhorin Російська Федерація Волгодонськ 108 123
86 Darya Gladkova Російська Федерація Курськ 102 105
87 Aleksey Plugatarev Російська Федерація Курськ 96 88
88 Dmitriy Fateev Російська Федерація Бєлгород 90 73
89 Vladimir Otinov Російська Федерація Котельники 84 57
90 Alexey Naumenko Російська Федерація Курськ 78 51
91 Pavel Bezrukov Російська Федерація Курськ 72 40
92 Andrey Lobachev Російська Федерація Курськ 66 27
93 Alexander Churilin Російська Федерація Курськ 60 16
94 Gennadiy Shehovtsov Російська Федерація Курськ 54 10
95 Sergey Romanov Російська Федерація Курськ 48 9
96 Dmitriy Soromotin Російська Федерація Курськ 42 8
97 Nikita Tikhomirov Російська Федерація Санкт-Петербург 36 7
98 Andrey Tikhomirov Російська Федерація Санкт-Петербург 30 6
99 Petr Bezrukov Російська Федерація Курськ 24 5
100 Kharlamov Alexey Россия Уссурийск 18 4
101 Vyacheslav Domashev Російська Федерація Курськ 12 3
102 Agafonov Aleksandr Російська Федерація Курськ 6 2
103 Matvey Hodonovich Російська Федерація Курськ 1 1