http://galdahokejs.lv/index.php/en/rcup
Тип турніру | Індивідуальний |
---|---|
Стан | Завершено |
Країна | Латвія |
Місто | Рига |
Початок реєстрації | 03.12.2016 07:00 |
Завершення реєстрації | 03.12.2016 07:00 |
Дата проведення турніру | 04.12.2016 |
Участников | 48 |
Етапи
Назва | Стан | Тривалість | Дата и время | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | Final Groups | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |
2 | Play-off | Завершено | 7 | Учасники | Розклад і результати | Сетки |
Текстова версіяПідсумкове положення
Ім'я | Країна | Місто | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Atis Sīlis | Латвія | Рига | |||
2 | Edgars Caics | Латвія | Рига | |||
3 | Oscar Henriksson | Швеція | Пітео | |||
4 | Maxim Borisov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
5 | Edgars Saulītis | Латвія | Инчукалнс | |||
6 | Petr Tmej | Чехiя | Турнов | |||
7 | Markus Nilsson | Швеція | Стокгольм | |||
8 | Kevin Eriksson | Фінляндія | Турку | |||
9 | Ahti Lampi | Фінляндія | Куопіо | |||
10 | Alexey Titov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
11 | Nikita Zholobov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
12 | Patrik Petr | Чехiя | Литомишль | |||
13 | Leos Hvizd | Чехiя | Pribram | |||
14 | Mykhaylo Spivakovskyy | Україна | Одеса / Київ | |||
15 | Valts Smagars | Латвія | Рига | |||
16 | Sandis Kristaps Lagzdiņš | Латвія | Рига | |||
17 | Gints Lasmanis | Латвія | Skrunda | |||
18 | Jevgēnijs Zaharovs | Латвія | Рига | |||
19 | Mikhail Shashkov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
20 | Elvijs Siliņš | Латвія | Вентспилс | |||
21 | Edgars Mucenieks | Латвія | Skrunda | |||
22 | Dmitriy Petrov | Російська Федерація | Москва | |||
23 | Filips Buhtujevs | Латвія | Инчукалнс | |||
24 | Jevgeni Lvov | Естонія | Таллінн | |||
25 | Andrey Voskoboynikov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
26 | Jan Pelkonen | Фінляндія | Наантали | |||
27 | Sergejs Mihejevs | Латвія | Рига | |||
28 | Kārlis Balodis | Латвія | Valdlauci | |||
29 | Sergey Ivanov | Російська Федерація | Курськ | |||
30 | Krystof Lebl | Чехiя | Прага | |||
31 | Vesa Huotelin | Фінляндія | Эспоо | |||
32 | Vladimir Smirnov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
33 | Raivis "The Cobra" Miglinieks | Латвія | Рига | |||
34 | Michal Kobrle | Чехiя | Ліберець | |||
35 | Kirill Storchak | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
36 | Rene Huhtala | Фінляндія | Наантали | |||
37 | Ladislav Tmej | Чехiя | Турнов | |||
38 | Artjoms Zaharovs | Латвія | Skrunda | |||
39 | Alexandr Zaytsev | Російська Федерація | Москва | |||
40 | Fredric Axelsson | Швеція | Стокгольм | |||
41 | Martin Zenisek | Чехiя | Пльзень | |||
42 | Mikus Saulitis | Латвія | Инчукалнс | |||
43 | Pavel Plesak | Чехiя | Пльзень | |||
44 | Yuriy Prostakov | Російська Федерація | Люберці | |||
45 | Miroslav Cernoch | Чехiя | Прага | |||
46 | Fredrik Hansson | Швеція | Гетеборг | |||
47 | Benjamin Suominen | Фінляндія | Турку | |||
48 | Vitaly Skorobogatov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||