Тип турніру | Індивідуальний |
---|---|
Стан | Завершено |
Країна | Естонія |
Місто | Таллінн |
Адрес | Koidu 97 |
Початок реєстрації | 23.02.2016 00:00 |
Завершення реєстрації | 10.06.2016 23:59 |
Дата проведення турніру | 17.06.2016 |
Дата завершення турніру | 18.06.2016 |
Участников | 37 |
Етапи
Назва | Стан | Тривалість | Дата и время | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | Qualification | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |
2 | Division 1 | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |
Division 2 | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | ||
3 | Play-off | Завершено | 7 | Учасники | Розклад і результати | Сетки |
Текстова версіяПідсумкове положення
Ім'я | Країна | Місто | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veniamin Gerasimov | Російська Федерація | Москва | |||
2 | Dmytro Marmaliuk | Україна | Кропивницький | |||
3 | Kevin Eriksson | Фінляндія | Турку | |||
4 | Nikita Zholobov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
5 | Evgeniy Matantsev | Україна | Кропивницький | |||
6 | Oscar Henriksson | Швеція | Пітео | |||
7 | Sergey Ivanov | Російська Федерація | Курськ | |||
8 | Raivis "The Cobra" Miglinieks | Латвія | Рига | |||
9 | Eliāns Ēdelis | Латвія | Вентспилс | |||
10 | Anton Umanskyy | Україна | Київ | |||
11 | Magnus Klippen | Норвегія | Kvernaland | |||
12 | Dmitry Malygin | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
13 | Linus Restel | Німеччина | Хаген | |||
14 | Jiri Chylik ml. | Чехiя | Прага | |||
15 | Filips Buhtujevs | Латвія | Инчукалнс | |||
16 | Amund Risa Fylling | Норвегія | Kvernaland | |||
17 | Benjamin Suominen | Фінляндія | Турку | |||
18 | Samuel Hána | Чехiя | Pelhřimov | |||
19 | Lauri Törnström | Фінляндія | Наантали | |||
20 | Uno Osterman | Швеція | Стокгольм | |||
21 | Rainers Kalniņš | Латвія | Инчукалнс | |||
22 | Niklas Blomberg | Швеція | Стокгольм | |||
23 | Øystein Klippen | Норвегія | Kvernaland | |||
24 | Yurii Shapovalenko | Україна | Київ | |||
25 | Valentin Dietze | Німеччина | Фрайбург | |||
26 | Leon Haussknecht | Німеччина | Берлін | |||
27 | Linus Nilsson | Швеція | Норртельє | |||
28 | Jakub Matysek | Чехiя | Прага | |||
29 | Andreas Fjermestad | Норвегія | Kvernaland | |||
30 | Daniil Tenitski | Естонія | Таллінн | |||
31 | Joonatan Sjoroos | Фінляндія | Егтярі | |||
32 | Lukas Kahoun | Чехiя | Novy Rychnov | |||
33 | Daniel Gasinski | Естонія | Таллінн | |||
34 | Dmitri Mihhalevitš | Естонія | Таллінн | |||
35 | Daniil Moshnin | Естонія | Таллінн | |||
36 | Aleksey Akinfin | Білорусь | Мінськ | |||
37 | Deniss Andrijashkin | Естонія | Нарва | |||