Turneringstyp | Individuellt |
---|---|
Status | Avslutad |
Land | Ruošša |
Stad | Kursk |
Anmälan startar | 25.11.2014 21:00 |
Anmälan avslutas | 10.01.2015 10:00 |
Turneringen startar | 10.01.2015 |
Участников | 94 |
Etapp
Namn | Status | Längd | Дата и время | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | Предварительный этап | Avslutad | 1 | Deltagare | Spelschema och resultat | Tabeller | |
2 | Высшая лига А | Avslutad | 1 | Deltagare | Spelschema och resultat | Tabeller | |
3 | Высшая лига В | Avslutad | 1 | Deltagare | Spelschema och resultat | Tabeller | |
4 | Первая лига | Avslutad | 1 | Deltagare | Spelschema och resultat | Tabeller | |
5 | Вторая лига | Avslutad | 1 | Deltagare | Spelschema och resultat | Tabeller | |
6 | Третья лига | Avslutad | 1 | Deltagare | Spelschema och resultat | Tabeller | |
7 | Плей-офф третья лига | Avslutad | 5 | Deltagare | Spelschema och resultat | Сетки | |
8 | Плей-офф | Avslutad | 7 | Deltagare | Spelschema och resultat | Сетки | |
9 | Плей-офф первая лига | Avslutad | 7 | Deltagare | Spelschema och resultat | Сетки | |
10 | Плей-офф вторая лига | Avslutad | 7 | Deltagare | Spelschema och resultat | Сетки |
TextversionSutplacering
Namn | Land | Stad | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maxim Borisov | Ruošša | Sankt Petersburg | ||||
2 | Atis Sīlis | Lettland | Riga | ||||
3 | Yanis Galuzo | Ruošša | Sankt Petersburg | ||||
4 | Oleg Ortinov | Ruošša | Sankt Petersburg | ||||
5 | Alexey Titov | Ruošša | Sankt Petersburg | ||||
6 | Alexander Miloradov | Ruošša | Moskva | ||||
7 | Stanislav Lutay | Ruošša | Tula | ||||
8 | Viktoria Gorodnitskaya | Ruošša | Tjerepovets | ||||
9 | Arseniy Stolyarov | Ruošša | Moskva | ||||
10 | Stepan Korotkiy | Ruošša | Moskva | ||||
11 | Alexey Zaharov | Ruošša | Moskva | ||||
12 | Dmitry Malygin | Ruošša | Sankt Petersburg | ||||
13 | Mykhaylo Spivakovskyy | Ukraina | Одеса / Київ | ||||
14 | Dmitriy Koshman | Ruošša | Moskva | ||||
15 | Vitaly Skorobogatov | Ruošša | Sankt Petersburg | ||||
16 | Anton Fedoseev | Ruošša | Sankt Petersburg | ||||
17 | Dmitry Soloviev | Ruošša | Mytisjtji | ||||
18 | Artem Valiev | Litauen | Vilnius | ||||
19 | Dmytro Marmaliuk | Ukraina | Kropyvnytskyi | ||||
20 | Yuriy Prostakov | Ruošša | Ljubertsy | ||||
21 | Mykhaylo Shalomayev | Ukraina | Charkiv | ||||
22 | Nikita Zholobov | Ruošša | Sankt Petersburg | ||||
23 | Sergejs Mihejevs | Lettland | Riga | ||||
24 | Sergey Sammal | Ruošša | Tula | ||||
25 | Evgeniy Matantsev | Ukraina | Kropyvnytskyi | ||||
26 | Maxim Starkov | Ruošša | Kursk | ||||
27 | Igor Scherbakov | Ruošša | Kursk | ||||
28 | Sergey Patekhin | Ruošša | Kursk | ||||
29 | Nazar Kondrashevskyy | Ukraina | Kiev | ||||
30 | Sergey Korotkiy | Ruošša | Moskva | ||||
31 | Alexandr Zhulyabin | Ruošša | Noginsk | ||||
32 | Sergey Ivanov | Ruošša | Kursk | ||||
33 | Grigoriy Dubinin | Ruošša | Tula | ||||
34 | Alexandr Zaytsev | Ruošša | Moskva | ||||
35 | Igor Novikov | Ruošša | Azov | ||||
36 | Maria Miloradova | Ruošša | Moskva | ||||
37 | Dmitriy Afonin | Ruošša | Sankt Petersburg | ||||
38 | Denis Matveev | Ruošša | Kursk | ||||
39 | Evgeniy Goloviznin | Ruošša | Kursk | ||||
40 | Viacheslav Patekhin | Ruošša | Kursk | ||||
41 | Raivis Sternāts | Lettland | Riga | ||||
42 | Nikita Pavlov | Ruošša | Sankt Petersburg | ||||
43 | Alexandr Danilov | Ruošša | Sankt Petersburg | ||||
44 | Viktoriya Noselivska | Ukraina | Kiev | ||||
45 | Ryurik Gutiev | Ruošša | Sotji | ||||
46 | Alexey Baranov | Ruošša | Moskva | ||||
47 | Pavel Churilin | Ruošša | Kursk | ||||
48 | Artem Budaev | Ruošša | Sankt Petersburg | ||||
49 | Vladimir Smirnov | Ruošša | Sankt Petersburg | ||||
50 | Igor Zaporojets | Ukraina | Kiev | ||||
51 | Daniil Yurchenko | Ruošša | Armavir | ||||
52 | Roman Bykov | Ruošša | Kotel’niki | ||||
53 | Vladimir Areshkin | Ruošša | Kotel’niki | ||||
54 | Yury Volik | Ruošša | Krasnodar | ||||
55 | Viktoriia Zaporojets | Ukraina | Kiev | ||||
56 | Kirill Vasilev | Ruošša | Moskva | ||||
57 | Oleg Bublikov | Ruošša | Kursk | ||||
58 | Kaspars Viļums | Lettland | Riga | ||||
59 | Lanita Gutieva | Ruošša | Sotji | ||||
60 | Alexander Larichev | Ruošša | Tjerepovets | ||||
61 | Aleksandr Tarakanov | Kasakstan | Железнодорожный (РФ) | ||||
62 | Georgii Levashev | Ruošša | Sankt Petersburg | ||||
63 | Andrey Chaplygin | Ruošša | Kursk | ||||
64 | Alexey Krinov | Kasakstan | Sjymkent | ||||
65 | Roman Sharapov | Ruošša | Kursk | ||||
66 | Andrey Ponomarev | Ruošša | Moskva | ||||
67 | Igor Miloradov | Ruošša | Moskva | ||||
68 | Andrey Titov | Ruošša | Krasnodar | ||||
69 | Nikolay Bublikov | Ruošša | Kursk | ||||
70 | Igor Martynenko | Ukraina | Charkiv | ||||
71 | Ruslan Kamalov | Ruošša | Sankt Petersburg | ||||
72 | Andrei Kniaziuk | Vilges-Ruošša | Navapolatsk | ||||
73 | Leonid Volik | Ruošša | Krasnodar | ||||
74 | Gleb Moskvin | Ruošša | Kursk | ||||
75 | Alexey Legostaev | Ruošša | Kursk | ||||
76 | Sergey Legostaev | Ruošša | Kursk | ||||
77 | Yuriy Bondarenko | Ukraina | Charkiv | ||||
78 | Oleg Salamatov | Ruošša | Sankt Petersburg | ||||
79 | Petr Bezrukov | Ruošša | Kursk | ||||
80 | Artem Pankov | Ruošša | Kursk | ||||
81 | Aleksandr Dvinyaninov | Ruošša | Moskva | ||||
82 | Artem Matantsev | Ukraina | Kropyvnytskyi | ||||
83 | Yaroslav Mikryukov | Ruošša | Kotel’niki | ||||
84 | Alexander Churilin | Ruošša | Kursk | ||||
85 | Alexey Plokhikh | Ruošša | Kursk | ||||
86 | Mikhail Krinov | Ruošša | Moskva | ||||
87 | Denis Trubnikov | Ruošša | Kursk | ||||
88 | Pavel Bezrukov | Ruošša | Kursk | ||||
89 | Tamara Shalomayeva | Ukraina | Charkiv | ||||
90 | Rostislav Pereverzev | Ruošša | Kursk | ||||
91 | Konstantin Gerchiu | Ruošša | Kursk | ||||
92 | Artjom Kraft | Kasakstan | Талгар | ||||
93 | Julia Kriukova | Ruošša | Kursk | ||||
94 | Tatiana Evdokimova | Ruošša | Kursk | ||||