Turneringstyp | Individuellt |
---|---|
Status | Avslutad |
Уровень турнира | 5 |
Региональный множитель SWR | 0.7 |
Land | Ruošša |
Stad | Kursk |
Adress | г. Курск, проспект Дружбы, 14 (школа №52) |
Telefonnummer | +79065721114 |
Lnhkursk@mail.ru | |
Anmälan startar | 17.11.2022 11:00 |
Anmälan avslutas | 04.12.2022 11:00 |
Turneringen startar | 04.12.2022 |
Время начала | 11:00 |
Turneringen avslutas | 04.12.2022 |
Участников | 32 |
Etapp
Namn | Status | Längd | Дата и время | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | Вторая Лига | Avslutad | 1 | 04.12.2022 00:00 | Deltagare | Spelschema och resultat | Tabeller |
2 | Квалификация | Avslutad | 1 | 04.12.2022 00:00 | Deltagare | Spelschema och resultat | Tabeller |
3 | Высшая Лига | Avslutad | 1 | 04.12.2022 00:00 | Deltagare | Spelschema och resultat | Tabeller |
4 | Первая Лига | Avslutad | 1 | 04.12.2022 00:00 | Deltagare | Spelschema och resultat | Tabeller |
5 | Плей-офф Вторая Лига | Avslutad | 3 | 04.12.2022 00:00 | Deltagare | Spelschema och resultat | Сетки |
6 | Плей-офф | Avslutad | 7 | 04.12.2022 00:00 | Deltagare | Spelschema och resultat | Сетки |
7 | Малый плей-офф | Avslutad | 7 | 04.12.2022 00:00 | Deltagare | Spelschema och resultat | Сетки |
8 | Плей-офф Первая Лига | Avslutad | 5 | 04.12.2022 00:00 | Deltagare | Spelschema och resultat | Сетки |
TextversionSutplacering
Namn | Land | Stad | Очки SWR | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denis Matveev | Ruošša | Kursk | 280 | |||
2 | Sergey Ivanov | Ruošša | Kursk | 245 | |||
3 | Andrey Chaplygin | Ruošša | Kursk | 210 | |||
4 | Maxim Starkov | Ruošša | Kursk | 203 | |||
5 | Dmitriy Nabasov | Ruošša | Kursk | 196 | |||
6 | Viacheslav Patekhin | Ruošša | Kursk | 188 | |||
7 | Roman Sharapov | Ruošša | Kursk | 181 | |||
8 | Vladimir Kiselev | Ruošša | Kursk | 174 | |||
9 | Igor Scherbakov | Ruošša | Kursk | 167 | |||
10 | Aleksey Plugatarev | Ruošša | Kursk | 159 | |||
11 | Dmitriy Fateev | Ruošša | Belgorod | 152 | |||
12 | Aleksandra Pavlova | Ruošša | Kursk | 145 | |||
13 | Nikita Sharunov | Ruošša | Kursk | 138 | |||
14 | Vladislav Chesnokov | Ruošša | Kursk | 130 | |||
15 | Olga Pavlova | Ruošša | Kursk | 123 | |||
16 | Oleg Sharunov | Ruošša | Kursk | 116 | |||
17 | Andrej Demidov | Ruošša | Belgorod | 109 | |||
18 | Alexey Legostaev | Ruošša | Kursk | 101 | |||
19 | Denis Trubnikov | Ruošša | Kursk | 94 | |||
20 | Sergey Legostaev | Ruošša | Kursk | 87 | |||
21 | Oleg Bublikov | Ruošša | Kursk | 80 | |||
22 | Danila Sharunov | Ruošša | Kursk | 72 | |||
23 | David Chapodze | Ruošša | Kursk | 65 | |||
24 | Bogdan Parfentiev | Ruošša | Kursk | 58 | |||
25 | Nikolay Verutin | Ruošša | Kursk | 51 | |||
26 | Anatoliy Verutin | Ruošša | Kursk | 43 | |||
27 | Nikita Globin | Ruošša | Kursk | 36 | |||
28 | German Titov | Ruošša | Kursk | 29 | |||
29 | Dmitryi Demin | Ruošša | Kursk | 22 | |||
30 | Dmitriy Boyko | Ruošša | Kursk | 14 | |||
31 | Ivan Kochanov | Ruošša | Kursk | 7 | |||
32 | Daniil Kochanov | Ruošša | Kursk | 1 | |||