Slovenia Open 2021

http://tablehockey.eu/slovenia-open-2021/
live stream: https://youtu.be/lkfmuxsoy1M
Turnīra tips Individuālais turnīrs
Statuss Noslēdzies
Valsts Slovēnija
Pilsēta Kranj
Adrese Slovenski trg 1, 4000 Kranj - check where is entrance: http://tablehockey.eu/slovenia-open-2021/venue/
E-mail namiznihokej@gmail.com
Reģistrācijas sākums Scorpion 16.09.2021 00:00
Reģistrācijas beigas Scorpion 21.10.2021 23:59
Turnīra datums 23.10.2021
Время начала 9:45
Turnīra beigu datums 23.10.2021
Dalībnieku 36
Posmi
  Name [ENG] Statuss Ilgums Datums un laiks  
1 Basic Groups Noslēdzies 1 23.10.2021 00:00 Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas
2 Division 1 Noslēdzies 1 23.10.2021 00:00 Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas
3 Division 2 Noslēdzies 2 23.10.2021 00:00 Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas
4 Play-off Noslēdzies 7 23.10.2021 00:00 Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки
5 Play-off div 2 Noslēdzies 5 23.10.2021 00:00 Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки

Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds Valsts Pilsēta Reitings Punkti PR
1 Dmytro Marmaliuk Ukraina Kirovohrada 734
2 Rolands Riekstiņš Latvija Burtnieki 671
3 Patrik Petr Čehija Litomišla 616
4 Rok Skrlep Slovēnija Kranj 577
5 Michal Kobrle Čehija 544
6 Vaclav Pikl Čehija Plzeņa 518
7 Valentin Dietze Vācija Freiburg 507
8 Anže Božič Slovēnija Kranj 500
9 Jakob Zalokar Obadic Slovēnija Kranj 496
10 Evgenii Soloviev Krievija Kļina 493
11 Mykhaylo Shalomayev Ukraina Harkiva 490
12 Milos Sevr Čehija Turnov 486
13 Simon Thomas Īrija Berlin 481
14 Bernard Rjavec Slovēnija Kranj 472
15 Tomas Kahoun ml. Čehija Pelhřimov 462
16 Nejc Škrlep Slovēnija Kranj 448
17 Ralph Pommerenke Vācija Frankfurte pie Mainas 431
18 Bernard Skrlep Slovēnija Mengeš 413
19 Lukas Kahoun Čehija Novy Rychnov 396
20 Hermann Petuch Vācija Lahr 382
21 Miha Skrlep Slovēnija Mengeš 367
22 Sebastjan Rechberger Slovēnija Kranj 355
23 Sven Aderhold Vācija Unterföhring 343
24 Gal Bohinc Slovēnija Kranj 314
25 Adam Kopriva Čehija Pelhřimov 288
26 Lenart Traven Slovēnija Sevnica 260
27 Mykola Verbytskyy Ukraina Harkiva 216
28 Jaka Skrlep Slovēnija Kranj 187
29 Matyas Klazar Čehija Pelhřimov 158
30 Petr Klazar Čehija Pelhřimov 123
31 Aljaz Bozic Slovēnija Kranj 97
32 Lenart Zalokar Obadic Slovēnija 72
33 Mojca Skrlep Slovēnija Mengeš 44
34 Zala Skrlep Slovēnija Mengeš 30
35 Urban Mezek Slovēnija 15
36 Ziga Benedicic Slovēnija Kranj 1