http://tablehockey.eu/slovenia-open-2021/
live stream: https://youtu.be/lkfmuxsoy1M
live stream: https://youtu.be/lkfmuxsoy1M
Turnīra tips | Individuālais turnīrs |
---|---|
Statuss | Noslēdzies |
Turnīra līmenis | 2 |
Региональный множитель SWR | 1.0 |
Valsts | Slovēnija |
Pilsēta | Kranj |
Adrese | Slovenski trg 1, 4000 Kranj - check where is entrance: http://tablehockey.eu/slovenia-open-2021/venue/ |
namiznihokej@gmail.com | |
Reģistrācijas sākums Scorpion | 16.09.2021 00:00 |
Reģistrācijas beigas Scorpion | 21.10.2021 23:59 |
Turnīra datums | 23.10.2021 |
Время начала | 9:45 |
Turnīra beigu datums | 23.10.2021 |
Dalībnieku | 36 |
Posmi
Name [ENG] | Statuss | Ilgums | Datums un laiks | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | Basic Groups | Noslēdzies | 1 | 23.10.2021 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas |
2 | Division 1 | Noslēdzies | 1 | 23.10.2021 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas |
3 | Division 2 | Noslēdzies | 2 | 23.10.2021 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas |
4 | Play-off | Noslēdzies | 7 | 23.10.2021 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки |
5 | Play-off div 2 | Noslēdzies | 5 | 23.10.2021 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки |
Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds | Valsts | Pilsēta | Reitings | Очки SWR | Punkti PR | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dmytro Marmaliuk | Ukraina | Kirovohrada | 900 | 734 | ||||
2 | Rolands Riekstiņš | Latvija | Burtnieki (Valmiera district) | 850 | 671 | ||||
3 | Patrik Petr | Čehija | Litomišla | 800 | 616 | ||||
4 | Rok Skrlep | Slovēnija | Kranj | 776 | 577 | ||||
5 | Michal Kobrle | Čehija | Libereca | 752 | 544 | ||||
6 | Vaclav Pikl | Čehija | Plzeņa | 727 | 518 | ||||
7 | Valentin Dietze | Vācija | Freiburg | 703 | 507 | ||||
8 | Anže Božič | Slovēnija | Kranj | 679 | 500 | ||||
9 | Jakob Zalokar Obadic | Slovēnija | Kranj | 655 | 496 | ||||
10 | Evgenii Soloviev | Krievija | Kļina | 630 | 493 | ||||
11 | Mykhaylo Shalomayev | Ukraina | Harkiva | 606 | 490 | ||||
12 | Milos Sevr | Čehija | Turnov | 582 | 486 | ||||
13 | Simon Thomas | Īrija | Lyon | 558 | 481 | ||||
14 | Bernard Rjavec | Slovēnija | Kranj | 533 | 472 | ||||
15 | Tomas Kahoun ml. | Čehija | Pelhřimov | 509 | 462 | ||||
16 | Nejc Škrlep | Slovēnija | Kranj | 485 | 448 | ||||
17 | Ralph Pommerenke | Vācija | Frankfurte pie Mainas | 461 | 431 | ||||
18 | Bernard Skrlep | Slovēnija | Mengeš | 436 | 413 | ||||
19 | Lukas Kahoun | Čehija | Novy Rychnov | 412 | 396 | ||||
20 | Hermann Petuch | Vācija | Lahr | 388 | 382 | ||||
21 | Miha Skrlep | Slovēnija | Mengeš | 364 | 367 | ||||
22 | Sebastjan Rechberger | Slovēnija | Kranj | 339 | 355 | ||||
23 | Sven Edler | Vācija | Unterföhring | 315 | 343 | ||||
24 | Gal Bohinc | Slovēnija | Kranj | 291 | 314 | ||||
25 | Adam Kopriva | Čehija | Pelhřimov | 267 | 288 | ||||
26 | Lenart Traven | Slovēnija | Sevnica | 242 | 260 | ||||
27 | Mykola Verbytskyy | Ukraina | Harkiva | 218 | 216 | ||||
28 | Jaka Skrlep | Slovēnija | Kranj | 194 | 187 | ||||
29 | Matyas Klazar | Čehija | Pelhřimov | 170 | 158 | ||||
30 | Petr Klazar | Čehija | Pelhřimov | 145 | 123 | ||||
31 | Aljaz Bozic | Slovēnija | Kranj | 121 | 97 | ||||
32 | Lenart Zalokar Obadic | Slovēnija | Kranj | 97 | 72 | ||||
33 | Mojca Skrlep | Slovēnija | Mengeš | 73 | 44 | ||||
34 | Zala Skrlep | Slovēnija | Mengeš | 48 | 30 | ||||
35 | Urban Mezek | Slovēnija | Kranj | 24 | 15 | ||||
36 | Ziga Benedicic | Slovēnija | Kranj | 1 | 1 | ||||