Turnīra tips | Individuālais turnīrs |
---|---|
Statuss | Noslēdzies |
Valsts | Krievija |
Pilsēta | Sanktpēterburga |
Reģistrācijas sākums Scorpion | 04.09.2010 00:00 |
Reģistrācijas beigas Scorpion | 26.09.2010 11:15 |
Turnīra datums | 26.09.2010 |
Dalībnieku | 51 |
Maksimālais dalībnieku skaits | 120 |
Posmi
Name [ENG] | Statuss | Ilgums | Datums un laiks | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | Групповой | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |
2 | Лиги | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |
3 | Финальная Лига | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |
4 | Финал | Noslēdzies | 7 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки |
Teksta versijaVietu sadalījums
Итоговое положение | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vārds | Valsts | Pilsēta | Reitings | ||||
1 | Ivan Zaharov | Krievija | Maskava | 40 | |||
2 | Yanis Galuzo | Krievija | Sanktpēterburga | 39 | |||
3 | Alexander Miloradov | Krievija | Maskava | 38 | |||
4 | Alexey Zaharov | Krievija | Maskava | 37 | |||
5 | Oleg Dmitrichenko | Krievija | Sanktpēterburga | 36 | |||
6 | Dmitriy Petrov | Krievija | Maskava | 35 | |||
7 | Alexandr Kosyrev | Krievija | Maskava | 34 | |||
8 | Maxim Borisov | Krievija | Sanktpēterburga | 33 | |||
9 | Anton Legkov | Krievija | Sanktpēterburga | 32 | |||
10 | Stepan Korotkiy | Krievija | Maskava | 31 | |||
11 | Andrey Voskoboynikov | Krievija | Sanktpēterburga | 30 | |||
12 | Vasiliy Lyutorovich | Krievija | Sanktpēterburga | 29 | |||
13 | Alexandr Zaytsev | Krievija | Maskava | 28 | |||
14 | Dmitry Soloviev | Krievija | Mitišči | 27 | |||
15 | Megrabyan Alexander | Krievija | Maskava | 26 | |||
16 | Alexandr Zhulyabin | Krievija | Noginska | 25 | |||
17 | Yuriy Prostakov | Krievija | Ļuberci | 24 | |||
18 | Alexey Chernov | Krievija | Sanktpēterburga | 23 | |||
19 | Dmitriy Koshman | Krievija | Maskava | 22 | |||
20 | Irina Belavina | Krievija | Sanktpēterburga | 21 | |||
21 | Oleg Ortinov | Krievija | Sanktpēterburga | 20 | |||
22 | Pavel Gorodnitskiy | Izraēla | Haifa | 19 | |||
23 | Shadrin Pavel | Krievija | Sanktpēterburga | 18 | |||
24 | Alexey Titov | Krievija | Sanktpēterburga | 17 | |||
25 | Mikhail Sivakov | Krievija | Sanktpēterburga | 16 | |||
26 | Anton Fedoseev | Krievija | Sanktpēterburga | 15 | |||
27 | Igor Masloboev | Krievija | Sanktpēterburga | 14 | |||
28 | Vitaly Skorobogatov | Krievija | Sanktpēterburga | 13 | |||
29 | Mischenko Filipp | Krievija | Sanktpēterburga | 12 | |||
30 | Elena Nikitina | Krievija | Kronshtadt | 11 | |||
31 | Kashentsev Igor | Krievija | Maskava | 10 | |||
32 | Belavina Alexandra | Krievija | Sanktpēterburga | 9 | |||
33 | Kirill Storchak | Krievija | Sanktpēterburga | 8 | |||
34 | Dmitry Belavin | Krievija | Sanktpēterburga | 7 | |||
35 | Alexandr Danilov | Krievija | Sanktpēterburga | 6 | |||
36 | German Fokin | Krievija | Sanktpēterburga | 5 | |||
37 | Igor Petrov | Krievija | Sanktpēterburga | 4 | |||
38 | Petr Mozhaev | Krievija | Maskava | 3 | |||
39 | Maligin Artem | Krievija | Sanktpēterburga | 2 | |||
40 | Mihail Margolis | Izraēla | Бенидорм | 1 | |||
41 | Александр Окунев | Krievija | Sanktpēterburga | 0 | |||
42 | Evgeniy Pipchenko | Krievija | Sanktpēterburga | 0 | |||
43 | Nikolay Smirnov | Krievija | Sanktpēterburga | 0 | |||
44 | Kuruch Darja | Krievija | Sanktpēterburga | 0 | |||
45 | Michail Nikitin | Krievija | Kronshtadt | 0 | |||
46 | Andreev Igor | Krievija | Sanktpēterburga | 0 | |||
47 | Alexey Klimko | Krievija | Sanktpēterburga | 0 | |||
48 | Shubbe Leontiy | Krievija | Sanktpēterburga | 0 | |||
49 | Solovjov Igor | Krievija | Sanktpēterburga | 0 | |||
50 | Vaganov Alexander | Krievija | Sanktpēterburga | 0 | |||
51 | Kuznecov Vladislav | Krievija | Sanktpēterburga | 0 | |||