Turnīra tips | Individuālais turnīrs |
---|---|
Statuss | Noslēdzies |
Valsts | Ukraina |
Pilsēta | Kijeva |
Reģistrācijas sākums Scorpion | 20.10.2015 08:00 |
Reģistrācijas beigas Scorpion | 06.11.2015 11:00 |
Turnīra datums | 07.11.2015 |
Turnīra beigu datums | 08.11.2015 |
Dalībnieku | 37 |
Posmi
Name [ENG] | Statuss | Ilgums | Datums un laiks | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | 1 раунд | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |
2 | Вища ліга | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |
3 | Перша ліга | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |
4 | плей-офф | Noslēdzies | 7 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки |
Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds | Valsts | Pilsēta | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vitaliy Sapozhnikov | Ukraina | Odesa | |||
2 | Mykhaylo Spivakovskyy | Ukraina | Одеса / Київ | |||
3 | Oleksii Korabel | Ukraina | Irpiņa | |||
4 | Roman Ignatenko | Ukraina | Mariupol | |||
5 | Dmytro Marmaliuk | Ukraina | Kirovohrada | |||
6 | Anton Umanskyy | Ukraina | Kijeva | |||
7 | Mykyta Kushnir | Ukraina | Odesa | |||
8 | Evgeniy Matantsev | Ukraina | Kirovohrada | |||
9 | Sergii Tsyba | Ukraina | Kijeva | |||
10 | Anatolii Sapozhnikov | Ukraina | Odesa | |||
11 | Anatoliy Datsenko | Ukraina | Kijeva | |||
12 | Viktoriya Noselivska | Ukraina | Kijeva | |||
13 | Nazar Kondrashevskyy | Ukraina | Kijeva | |||
14 | Igor Zaporojets | Ukraina | Kijeva | |||
15 | Oleksandr Danylenko | Ukraina | Kijeva | |||
16 | Oleksii Husak | Ukraina | Kyiv | |||
17 | Mykhaylo Shalomayev | Ukraina | Harkiva | |||
18 | Vitaliy Ignatenko | Ukraina | Mariupol | |||
19 | Dmytro Donets | Izraēla | ||||
20 | Sergiy Krasyuk | Ukraina | Kijeva | |||
21 | Mykola Krokhmal | Ukraina | Odesa | |||
22 | Anastasia Garkovska | Ukraina | Kijeva | |||
23 | Viktoriia Zaporojets | Ukraina | Kijeva | |||
24 | Denys Opara | Ukraina | Kijeva | |||
25 | Grigorii Antonenko | Ukraina | Kijeva | |||
26 | Artem Matantsev | Ukraina | Kirovohrada | |||
27 | Pavlo Pylypenko | Ukraina | Kijeva | |||
28 | Yurii Shapovalenko | Ukraina | Kijeva | |||
29 | Aleksandr Khimchenko | Ukraina | Kirovohrada | |||
30 | Viktor Bobkov | Ukraina | Kijeva | |||
31 | Vitalii Kutsuruk | Ukraina | Kijeva | |||
32 | Aleksandr Chernenko | Ukraina | Kijeva | |||
33 | Valeriy Matantsev | Ukraina | Kirovohrada | |||
34 | Maksym Kuzmich | Ukraina | Kijeva | |||
35 | Tymofiy Ignashov | Ukraina | Kijeva | |||
36 | Valentyn Korabel | Ukraina | Irpiņa | |||
37 | Greskiv Ivan | Ukraina | Kijeva | |||