Тип турніру | Індивідуальний |
---|---|
Стан | Завершено |
Країна | Російська Федерація |
Місто | Санкт-Петербург |
Початок реєстрації | 27.09.2014 00:00 |
Завершення реєстрації | 14.11.2014 12:00 |
Дата проведення турніру | 15.11.2014 |
Участников | 88 |
Етапи
Назва | Стан | Тривалість | Дата и время | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | Groups | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |
2 | Полуфинальные группы | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |
3 | Первая лига | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |
4 | Вторая лига | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |
5 | Элитная лига | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |
6 | Высшая лига (группы "C" и "D") | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |
7 | за попадание в Суперлигу (пара 1) | Завершено | 3 | Учасники | Розклад і результати | Сетки | |
8 | за попадание в Суперлигу (пара 2) | Завершено | 3 | Учасники | Розклад і результати | Сетки | |
9 | Высшая лига (группа "А" и "В") | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |
10 | Супер лига | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |
11 | плей-офф | Завершено | 7 | Учасники | Розклад і результати | Сетки |
Текстова версіяПідсумкове положення
Ім'я | Країна | Місто | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maxim Borisov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
2 | Ivan Zaharov | Російська Федерація | Москва | |||
3 | Yanis Galuzo | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
4 | Dmytro Marmaliuk | Україна | Кропивницький | |||
5 | Kevin Eriksson | Фінляндія | Турку | |||
6 | Stepan Korotkiy | Російська Федерація | Москва | |||
7 | Mikhail Shashkov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
8 | Oleg Ortinov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
9 | Alexey Zaharov | Російська Федерація | Москва | |||
10 | Anton Legkov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
11 | Pavel Gorodnitskiy | Ізраїль | Хайфа | |||
12 | Alexey Titov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
13 | Andrey Voskoboynikov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
14 | Dmitry Malygin | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
15 | Alexander Miloradov | Російська Федерація | Москва | |||
16 | Dmitry Belavin | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
17 | Alexandr Danilov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
18 | Viacheslav Patekhin | Російська Федерація | Курськ | |||
19 | Jan Pelkonen | Фінляндія | Наантали | |||
20 | Grigoriy Dubinin | Російська Федерація | Тула | |||
21 | Mykhaylo Shalomayev | Україна | Харків | |||
22 | Dmitry Afonin | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
23 | Vitaly Skorobogatov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
24 | Dmitriy Koshman | Російська Федерація | Москва | |||
25 | Alexandr Zaytsev | Російська Федерація | Москва | |||
26 | Alexander Ozerov | Російська Федерація | Череповець | |||
27 | Artem Valiev | Литва | Вільнюс | |||
28 | Sergey Sammal | Російська Федерація | Тула | |||
29 | Vladimir Smirnov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
30 | Viktoria Gorodnitskaya | Російська Федерація | Череповець | |||
31 | Nikita Zholobov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
32 | Alexander Okunev | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
33 | Alexey Chernov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
34 | Mikhail Sivakov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
35 | Kirill Storchak | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
36 | Elena Nikitina | Російська Федерація | Кронштадт | |||
37 | Michail Nikitin | Російська Федерація | Кронштадт | |||
38 | Sergey Patekhin | Російська Федерація | Курськ | |||
39 | Evgeniy Pipchenko | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
40 | Nikita Pavlov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
41 | Kimmo Eriksson | Фінляндія | Турку | |||
42 | Maria Miloradova | Російська Федерація | Москва | |||
43 | Ryurik Gutiev | Російська Федерація | Сочі | |||
44 | Yury Volik | Російська Федерація | Краснодар | |||
45 | Alexey Baranov | Російська Федерація | Москва | |||
46 | Andrey Budilin | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
47 | Artem Budaev | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
48 | Nikolay Smirnov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
49 | Lev Stepanov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
50 | Ilya Ponomarev | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
51 | Alexander Larichev | Російська Федерація | Череповець | |||
52 | Aleksandr Tarakanov | Казахстан | Железнодорожный (РФ) | |||
53 | Artem Boldyrev | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
54 | Dmitry Alekseev | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
55 | Larionov Alexander | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
56 | Eva Ozerova | Російська Федерація | Череповець | |||
57 | Alex Gorin | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
58 | Alexey Krinov | Казахстан | Шимкент | |||
59 | Igor Budilin | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
60 | Alexey Klimko | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
61 | Vladimir Areshkin | Російська Федерація | Котельники | |||
62 | Daniil Mushnikov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
63 | Georgii Levashev | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
64 | Semichev Alexandr | Російська Федерація | Череповець | |||
65 | Dasha Obukhova | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
66 | Ruslan Kamalov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
67 | Sergey Nemolot | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
68 | Semyon Kurbatov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
69 | Oleg Salamatov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
70 | Georgiy Pavlov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
71 | Daniil Perov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
72 | Oleg Borisov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
73 | Ruslan Shcherbakov | Російська Федерація | Котельники | |||
74 | Alexander Speranskiy | Російська Федерація | ||||
75 | Mikhail Krinov | Російська Федерація | Москва | |||
76 | Aleksandr Dvinyaninov | Російська Федерація | Москва | |||
77 | Shubbe Leontiy | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
78 | Alexandr Borovskiy | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
79 | Grigoriy Kazarin | Російська Федерація | Череповець | |||
80 | Андрей Ямков | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
81 | Vladimir Nikulov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
82 | Maxim Korsuk | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
83 | Artem Nikitin | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
84 | Tatiana Orlova | Російська Федерація | Краснодар | |||
85 | Yuriy Popov | Російська Федерація | Москва | |||
86 | Makar Polyakov | Російська Федерація | Котельники | |||
87 | Yaroslav Mikryukov | Російська Федерація | Котельники | |||
88 | Sergej Gupalo | Російська Федерація | Котельники | |||