Плей-офф турнира проводился по следующей схеме:
1. четыре периода с единым счётом;
2. овертайм в случае ничейного счёта после четырёх периодов до первой заброшенной.
1. четыре периода с единым счётом;
2. овертайм в случае ничейного счёта после четырёх периодов до первой заброшенной.
Тип турніру | Індивідуальний |
---|---|
Стан | Завершено |
Уровень турнира | 4 |
Региональный множитель SWR | 0.4 |
Країна | Білорусь |
Місто | Мінськ |
Адрес | Курчатова, 8 (общежитие № 10 БГУ) |
Телефон | +357295020101 |
waznik@yandex.ru | |
Початок реєстрації | 10.04.2021 08:00 |
Завершення реєстрації | 25.04.2021 09:00 |
Дата проведення турніру | 25.04.2021 |
Время начала | 10:00 |
Дата завершення турніру | 26.04.2021 |
Участников | 17 |
Етапи
Назва | Стан | Тривалість | Дата и время | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | ВЯРБА | Завершено | 1 | 25.04.2021 00:00 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці |
2 | ВЯРБА-2 | Завершено | 7 | 25.04.2021 00:00 | Учасники | Розклад і результати | Сетки |
3 | плов 5-8 | Завершено | 7 | 25.04.2021 00:00 | Учасники | Розклад і результати | Сетки |
4 | ПЕРВАЯ ЛИГА | Завершено | 1 | 25.04.2021 00:00 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці |
5 | ПЛОВ 1 ЛИГИ | Завершено | 7 | 25.04.2021 00:00 | Учасники | Розклад і результати | Сетки |
Текстова версіяПідсумкове положення
Ім'я | Країна | Місто | Очки SWR | Очки МР | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eduard Kuratnik | Білорусь | Мінськ | 240 | 414 | ||||
2 | Alexander Dolgov | Білорусь | Мінськ | 220 | 390 | ||||
3 | Aliaksandr Bartosh | Білорусь | Мінськ | 200 | 377 | ||||
4 | Siarhei Vazhnik | Білорусь | Мінськ | 186 | 365 | ||||
5 | Andrei Akinfin | Білорусь | Мінськ | 171 | 359 | ||||
6 | Vital' Sobal' | Білорусь | Мінськ | 157 | 351 | ||||
7 | Michael Chernobay | Білорусь | Мінськ | 143 | 344 | ||||
8 | Matvei Shyrkavets | Білорусь | Мінськ | 129 | 331 | ||||
9 | Vadim Krynitski | Білорусь | Мінськ | 114 | 318 | ||||
10 | Alexey Kravchenko | Білорусь | Ивенец | 100 | 306 | ||||
11 | Avin Aleksandr | Білорусь | Мінськ | 86 | 290 | ||||
12 | Leanid Lysenka | Білорусь | Вітебськ | 71 | 271 | ||||
13 | Vitali Kuratnik | Білорусь | Мінськ | 57 | 223 | ||||
14 | Ilya Mironovski | Білорусь | Мінськ | 43 | 150 | ||||
15 | Nazar Sobal | Білорусь | Мінськ | 29 | 109 | ||||
16 | Alexandr Shyrkavets | Білорусь | Мінськ | 14 | 51 | ||||
17 | Kirill Yancelevich | Білорусь | Мінськ | 1 | 1 | ||||