3 из 4 отборочных этапов ЧРО. Взнос 350 рублей, обязательный атрибут Медицинская маска!
Тип турніру | Індивідуальний |
---|---|
Стан | Завершено |
Уровень турнира | 5 |
Региональный множитель SWR | 0.5 |
Країна | Російська Федерація |
Місто | Ростов-на-Дону |
Адрес | ул таганрогская 161 |
ANDemin2019@rambler.ru | |
Початок реєстрації | 20.10.2020 20:20 |
Завершення реєстрації | 13.11.2020 20:20 |
Дата проведення турніру | 14.11.2020 |
Время начала | 11.00 |
Дата завершення турніру | 14.11.2020 |
Участников | 24 |
Етапи
Назва | Стан | Тривалість | Дата и время | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | Групповой этап | Завершено | 1 | 14.11.2020 11:00 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці |
2 | Плей-офф | Завершено | 5 | 14.11.2020 13:00 | Учасники | Розклад і результати | Сетки |
Текстова версіяПідсумкове положення
Ім'я | Країна | Місто | Очки SWR | Очки МР | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Igor Novikov | Російська Федерація | Азов | 200 | 244 | |||
2 | Ivan Talovera | Російська Федерація | Ростов-на-Дону | 175 | 199 | |||
3 | Valeriy Parfenov | Російська Федерація | Ростов-на-Дону | 150 | 174 | |||
4 | Vladimir Novikov | Російська Федерація | Азов | 143 | 143 | |||
5 | Denis Chernjavsky | Російська Федерація | Ростов-на-Дону | 136 | 117 | |||
6 | Alexandr Dyomin | Російська Федерація | Батайск | 129 | 90 | |||
7 | Pavel Kiselyov | Російська Федерація | Волгодонськ | 121 | 61 | |||
8 | Dmitriy Chepinskiy | Російська Федерація | Ростов-на-Дону | 114 | 47 | |||
9 | Yuri Fedotov | Російська Федерація | Батайск | 107 | 37 | |||
10 | Даниил зеленский | Російська Федерація | Ростов-на-Дону | 100 | 25 | |||
11 | Nick Korsunov | Російська Федерація | Ростов-на-Дону | 93 | 23 | |||
12 | Anastasiya Kiselyova | Російська Федерація | Волгодонськ | 86 | 21 | |||
13 | Vasili Tulaev | Російська Федерація | Звєрево | 79 | 20 | |||
14 | Evgeniy Ermakov | Російська Федерація | Каменск | 71 | 18 | |||
15 | Denis Repkin | Російська Федерація | Кагальницкая | 64 | 16 | |||
16 | Nikita Butenko | Російська Федерація | Ростов-на-Дону | 57 | 15 | |||
17 | Artem Cmyhalov | Російська Федерація | Каменск | 50 | 13 | |||
18 | Andrey Filatov | Російська Федерація | Звєрево | 43 | 11 | |||
19 | Igor Karasyov | Російська Федерація | Ростов-на-Дону | 36 | 9 | |||
20 | Alexander Bitkov | Російська Федерація | Каменск | 29 | 8 | |||
21 | Nikita Belokon | Російська Федерація | Кагальницкая | 21 | 6 | |||
22 | Artem Knyshov | Російська Федерація | Ростов-на-Дону | 14 | 4 | |||
23 | Kirill Marchenko | Російська Федерація | Звєрево | 7 | 3 | |||
24 | Дмитрий Судаков | Російська Федерація | Ростов-на-Дону | 1 | 1 | |||