Тип турніру | Індивідуальний |
---|---|
Стан | Завершено |
Уровень турнира | 5 |
Региональный множитель SWR | 0.5 |
Країна | Російська Федерація |
Місто | Єкатеринбург |
Дата проведення турніру | 20.10.2019 |
Время начала | 12-00 |
Дата завершення турніру | 20.10.2019 |
Участников | 20 |
Етапи
Назва | Стан | Тривалість | Дата и время | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | Круговой турнир | Завершено | 1 | 20.10.2019 00:00 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці |
2 | Высшая Лига | Завершено | 1 | 20.10.2019 00:00 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці |
3 | Первая Лига | Завершено | 1 | 20.10.2019 00:00 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці |
4 | Play-off Большой | Завершено | 5 | 20.10.2019 00:00 | Учасники | Розклад і результати | Сетки |
5 | Play-off Малый | Завершено | 3 | 20.10.2019 00:00 | Учасники | Розклад і результати | Сетки |
Текстова версіяПідсумкове положення
Ім'я | Країна | Місто | Рейтинг | Очки SWR | Очки МР | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maxim Chegaev | Російська Федерація | Єкатеринбург | 40 | 200 | 298 | |||
2 | Александр Сегов | Російська Федерація | Єкатеринбург | 37 | 175 | 259 | |||
3 | Pavel Temnyakov | Російська Федерація | Єкатеринбург | 34 | 150 | 251 | |||
4 | Aleksandr Yakovenko | Російська Федерація | Єкатеринбург | 31 | 141 | 240 | |||
5 | Alexandr Tikhonov | Російська Федерація | Єкатеринбург | 29 | 132 | 230 | |||
6 | Ruslan Kazymov | Російська Федерація | Єкатеринбург | 27 | 124 | 217 | |||
7 | Anton Sysolyatin | Російська Федерація | Єкатеринбург | 25 | 115 | 189 | |||
8 | Evgeniy Elkin | Російська Федерація | Перм | 23 | 106 | 163 | |||
9 | Andrey Sosnovskih | Російська Федерація | Єкатеринбург | 21 | 97 | 135 | |||
10 | Михаил Суродеев | Російська Федерація | Єкатеринбург | 20 | 88 | 97 | |||
11 | Kurdukov Evgeniy | Російська Федерація | Єкатеринбург | 19 | 79 | 69 | |||
12 | Анатолий Рябов | Російська Федерація | Єкатеринбург | 18 | 71 | 45 | |||
13 | Aleksey Radchenko | Російська Федерація | Єкатеринбург | 17 | 62 | 25 | |||
14 | Alexandr Krivilev | Російська Федерація | Єкатеринбург | 16 | 53 | 18 | |||
15 | Ilya Elkin | Російська Федерація | Перм | 15 | 44 | 15 | |||
16 | Данил Авертьев | Російська Федерація | Перм | 14 | 35 | 10 | |||
17 | Liudmila Elkina | Російська Федерація | Перм | 13 | 26 | 7 | |||
18 | Arthur Koreshkov | Російська Федерація | Перм | 12 | 18 | 5 | |||
19 | Пётр Корнев | Російська Федерація | Єкатеринбург | 11 | 9 | 3 | |||
20 | Данил Осинцев | Російська Федерація | Єкатеринбург | 10 | 1 | 1 | |||