Тип турніру | Індивідуальний |
---|---|
Стан | Завершено |
Уровень турнира | 6 |
Региональный множитель SWR | 0.7 |
Країна | Російська Федерація |
Місто | Курськ |
Адрес | г. Курск, проспект Дружбы, 14 (школа №52) |
Телефон | + 7 (906) 572-1114 |
lnhkursk@mail.ru | |
Початок реєстрації | 03.03.2019 10:00 |
Завершення реєстрації | 10.03.2019 11:00 |
Дата проведення турніру | 10.03.2019 |
Время начала | 10:00 |
Дата завершення турніру | 10.03.2019 |
Участников | 18 |
Етапи
Назва | Стан | Тривалість | Дата и время | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | Квалификация | Завершено | 1 | 10.03.2019 00:00 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці |
2 | Плей-офф | Завершено | 3 | 10.03.2019 00:00 | Учасники | Розклад і результати | Сетки |
Текстова версіяПідсумкове положення
Итоговое положение | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Ім'я | Країна | Місто | Очки SWR | ||||
1 | Aleksandra Pavlova | Російська Федерація | Курськ | 140 | |||
2 | Matvey Hodonovich | Російська Федерація | Курськ | 105 | |||
3 | Alexander Kuznetsov | Російська Федерація | Курськ | 70 | |||
4 | Sergey Naumenko | Російська Федерація | Курськ | 65 | |||
5 | Igor Shehovcov | Російська Федерація | Курськ | 61 | |||
6 | Danila Kuznetsov | Російська Федерація | Курськ | 56 | |||
7 | Maksim Alisov | Російська Федерація | Курськ | 51 | |||
8 | Aleksey Alisov | Російська Федерація | Курськ | 47 | |||
9 | Pavel Vorobiev | Російська Федерація | Курськ | 42 | |||
10 | Konstantin Elizarov | Російська Федерація | Курськ | 37 | |||
11 | Artem Meltsev | Російська Федерація | Курськ | 33 | |||
12 | Aleksandr Tolmachev | Російська Федерація | Курськ | 28 | |||
13 | Nikita Nidein | Російська Федерація | Курськ | 23 | |||
14 | Illarion Maslennikov | Російська Федерація | Курськ | 19 | |||
15 | Lev Likov | Російська Федерація | Курськ | 14 | |||
16 | Kirill Kuznetsov | Російська Федерація | Курськ | 9 | |||
17 | Daniil Shilagin | Російська Федерація | Курськ | 5 | |||
18 | Aleksandr Vorobiev | Російська Федерація | Курськ | 1 | |||