Тип турніру | Індивідуальний |
---|---|
Стан | Завершено |
Уровень турнира | 3 |
Региональный множитель SWR | 1.0 |
Країна | Швеція |
Місто | Huddinge |
Дата проведення турніру | 18.11.2017 |
Дата завершення турніру | 18.11.2017 |
Участников | 73 |
Етапи
Назва | Стан | Тривалість | Дата и время | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | Qualification | Завершено | 1 | 18.11.2017 10:00 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці |
2 | A-division | Завершено | 1 | 18.11.2017 13:00 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці |
B division | Завершено | 1 | 18.11.2017 13:00 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |
C division | Завершено | 1 | 18.11.2017 13:00 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |
3 | A playoffs | Завершено | 7 | 18.11.2017 15:30 | Учасники | Розклад і результати | Сетки |
B playoffs | Завершено | 5 | 18.11.2017 15:30 | Учасники | Розклад і результати | Сетки | |
C playoffs | Завершено | 5 | 18.11.2017 15:30 | Учасники | Розклад і результати | Сетки |
Текстова версіяПідсумкове положення
Final standings | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Ім'я | Країна | Місто | Очки SWR | ||||
1 | Hans Osterman | Швеція | Стокгольм | 700 | |||
2 | Oscar Henriksson | Швеція | Пітео | 650 | |||
3 | Valts Smagars | Латвія | Рига | 600 | |||
4 | Peter Östlund | Швеція | Авеста | 591 | |||
5 | Thomas Petersson | Швеція | Стокгольм | 583 | |||
6 | Joakim Lundin | Швеція | Еребру | 574 | |||
7 | Truls Mansson | Швеція | Стокгольм | 566 | |||
8 | Markus Nilsson | Швеція | Стокгольм | 557 | |||
9 | Lars Fridell | Швеція | Стокгольм | 549 | |||
10 | Andreas Andersson | Швеція | Svedala | 540 | |||
11 | Lars-Erik Svensson | Швеція | Умео | 531 | |||
12 | Jimmy Mardell | Швеція | Стокгольм | 523 | |||
13 | Herman Steen | Швеція | Умео | 514 | |||
14 | Patrik Hellström | Швеція | Еребру | 506 | |||
15 | Petter Bengtsson | Швеція | 497 | ||||
16 | Jevgēnijs Zaharovs | Латвія | Рига | 489 | |||
17 | Lars Henriksson | Швеція | Пітео | 480 | |||
18 | Martin Arenlind | Швеція | Лунд | 471 | |||
19 | Marcus Andersson | Швеція | Єнчепінг | 463 | |||
20 | Fredric Axelsson | Швеція | Стокгольм | 454 | |||
21 | Uno Osterman | Швеція | Стокгольм | 446 | |||
22 | Matti Månsson | Швеція | Лунд | 437 | |||
23 | Richard Pedersen | Швеція | Еребру | 429 | |||
24 | Kent Nyman | Швеція | Энчёпинг | 420 | |||
25 | Martin Lunden | Швеція | Мальмё | 411 | |||
26 | Emil Larsson | Швеція | Borlänge | 403 | |||
27 | Kimmo Eriksson | Фінляндія | Турку | 394 | |||
28 | Henrik Nilsson | Швеція | Вестерос | 386 | |||
29 | Marcus Persson | Швеція | Delsbo | 377 | |||
30 | Björn Söderström | 369 | |||||
31 | Björn Ingevaldsson | 360 | |||||
32 | Johan Yrlid | Швеція | Бурос | 351 | |||
33 | Jerry Wikström | Швеція | Стокгольм | 343 | |||
34 | Jonas Nordin | Швеція | Delsbo | 334 | |||
35 | Markus Bengtsson | Швеція | Göteborg | 326 | |||
36 | Olof Blume | Швеція | Стокгольм | 317 | |||
37 | Robin Westergren | Швеція | Ескільстуна | 309 | |||
38 | Tomas Fägerlind | Швеція | 300 | ||||
39 | Caroline Eriksson | Швеція | Delsbo | 291 | |||
40 | Anders Pettersson | Швеція | Lännäs | 283 | |||
41 | Micael Sundqvist | Швеція | Еребру | 274 | |||
42 | Joachim Thyzell | Швеція | 266 | ||||
43 | Anton Jalneskog | Швеція | Кунглев | 257 | |||
44 | Jimmy Douz | 249 | |||||
45 | Glenn Dahlberg | Швеція | Odensbacken | 240 | |||
46 | Simon Thomas | Ірландія | Lyon | 231 | |||
47 | Stefan Lemming | Швеція | Еребру | 223 | |||
48 | Niklas Blomberg | Швеція | Стокгольм | 214 | |||
49 | Herman Sjoroos | Фінляндія | Егтярі | 206 | |||
50 | Daniel Setterwall | Швеція | 197 | ||||
51 | Sissie Wikstrom | Швеція | Стокгольм | 189 | |||
52 | Joonatan Sjoroos | Фінляндія | Егтярі | 180 | |||
53 | Wilhelm Possl | Швеція | Вестерос | 171 | |||
54 | Jakob Renvaktar | 163 | |||||
55 | Lars Söderkvist | Швеція | Ескільстуна | 154 | |||
56 | Joakim Åström | Швеція | Vännäs | 146 | |||
57 | Rikard Nässelkvist | Швеція | Ескільстуна | 137 | |||
58 | Anna Holmstrom | Швеція | Умео | 129 | |||
59 | Sven Edler | Німеччина | Унтерферінг | 120 | |||
60 | Mark-Julius Pikat | Естонія | Таллинн | 111 | |||
61 | Johan Johansson | Швеція | Ескільстуна | 103 | |||
62 | Tiitus Sjoroos | Фінляндія | Егтярі | 94 | |||
63 | Fredrik Timeus | 86 | |||||
64 | Michal Masek | Чехiя | 77 | ||||
65 | Jakob Jonsson | Швеція | Стокгольм | 69 | |||
66 | Kenny Kunto | 60 | |||||
67 | Susanna Possl | Швеція | Вестерос | 51 | |||
68 | Patrik Larsson | 43 | |||||
69 | Tomas Rybing | Швеція | Стокгольм | 34 | |||
70 | Liv Osterman | Швеція | Стокгольм | 26 | |||
71 | Fadi Issa | 17 | |||||
72 | Andreas Koppe | 9 | |||||
73 | Olle Eriksson | Швеція | 1 | ||||