КУБОК КУРСКА 2017 (KURSK CUP 2017) - ЭТАП МИРОВОГО ТУРА - Список учасників

Стан Завершено
Початок реєстрації 11.11.2016 00:00
Завершення реєстрації 06.01.2017 10:00
Дата проведення турніру 07.01.2017

  Рейтинг Ім'я Країна Місто
1 4655 Maxim Borisov Російська Федерація Санкт-Петербург
2 4449 Yanis Galuzo Російська Федерація Санкт-Петербург
3 4410 Alexey Zaharov Російська Федерація Москва
4 4167 Alexey Titov Російська Федерація Санкт-Петербург
5 4136 Nikita Zholobov Російська Федерація Санкт-Петербург
6 4120 Arseniy Stolyarov Російська Федерація Москва
7 3937 Dmytro Marmaliuk Україна Кропивницький
8 3770 Mykhaylo Spivakovskyy Україна Одеса / Київ
9 3697 Sergey Ivanov Російська Федерація Курськ
10 3669 Stanislav Lutay Російська Федерація Тула
11 3638 Dmitry Malygin Російська Федерація Санкт-Петербург
12 3515 Dmitriy Petrov Російська Федерація Москва
13 3474 Anton Umanskyy Україна Київ
14 3408 Kirill Storchak Російська Федерація Санкт-Петербург
15 3335 Alexandr Zaytsev Російська Федерація Москва
16 3304 Vitaly Skorobogatov Російська Федерація Санкт-Петербург
17 3263 Viktoriya Noselivska Україна Київ
18 3224 Mykhaylo Shalomayev Україна Харків
19 3166 Yuriy Prostakov Російська Федерація Люберці
20 3042 Denis Matveev Російська Федерація Курськ
21 3030 Nikita Pavlov Російська Федерація Санкт-Петербург
22 3009 Andrey Chaplygin Російська Федерація Курськ
23 2835 Alex Bjorn Російська Федерація Санкт-Петербург
24 2825 Igor Novikov Російська Федерація Краснодар
25 2816 Sergey Patekhin Російська Федерація Курськ
26 2809 Maxim Starkov Російська Федерація Курськ
27 2807 Viacheslav Patekhin Російська Федерація Курськ
28 2783 Daniil Mushnikov Російська Федерація Санкт-Петербург
29 2627 Oleg Salamatov Російська Федерація Санкт-Петербург
30 2624 Igor Zaporojets Україна Київ
31 2600 Alexey Baranov Російська Федерація Москва
32 2534 Dmitriy Nabasov Російська Федерація Курськ
33 2525 Artem Blinov Російська Федерація Санкт-Петербург
34 2502 Egor Stepanov Російська Федерація Новосибірськ
35 2456 Eva Ozerova Російська Федерація Череповець
36 2440 Nazar Kondrashevskyy Україна Київ
37 2407 Igor Scherbakov Російська Федерація Курськ
38 2339 Aleksandr Tarakanov Казахстан Железнодорожный (РФ)
39 2276 Daniil Yurchenko Російська Федерація Армавір
40 2227 Ryurik Gutiev Російська Федерація Сочі
41 2180 Alexey Krinov Казахстан Актобе
42 2164 Artem Pankov Російська Федерація Курськ
43 2034 Andrei Kniaziuk Білорусь Новополоцьк
44 1999 Oleg Bublikov Російська Федерація Курськ
45 1980 Yaroslav Mikryukov Російська Федерація Котельники
46 1715 Evgen Novikov Російська Федерація Краснодар
47 1621 Yuriy Bondarenko Україна Харків
48 1553 Alexander Nagorniy st. Російська Федерація Санкт-Петербург
49 1509 Jevgeny Tsupko Ізраїль
50 1473 Konstantin Avdeev Російська Федерація Новосибірськ
51 1431 Igor Martynenko Україна Харків
52 1323 Yuriy Popov Російська Федерація Москва
53 1290 Vladislav Chesnokov Російська Федерація Курськ
54 1245 Alexander Nagorniy ml. Російська Федерація Санкт-Петербург
55 1095 Lanita Gutieva Російська Федерація Сочі
56 982 Yuriy Aseev Російська Федерація Курськ
57 698 Pavel Bezrukov Російська Федерація Курськ
58 629 Elena Stoljarova Російська Федерація Санкт-Петербург
59 467 Ivan Veremeenko Російська Федерація Армавір
60 425 Petr Bezrukov Російська Федерація Курськ
61 420 Hanna Ivantsova Україна Київ
62 261 Tamara Shalomayeva Україна Харків
63 251 Andrey Aseev Російська Федерація Курськ
64 44 Galina Efimova Російська Федерація Санкт-Петербург
65 21 Alexey Naumenko Російська Федерація Курськ
66 0 Andrey Glebov Російська Федерація Курськ
67 0 Olga Likova Російська Федерація Курськ
68 0 Sergey Romanov Російська Федерація Курськ
69 0 Sergey Romanov Російська Федерація Курськ