Тип турніру | Індивідуальний |
---|---|
Стан | Завершено |
Країна | Російська Федерація |
Місто | Курськ |
Адрес | Арена "Надежда"( школа №52, г. Курск, проспект Дружбы, 14) |
Початок реєстрації | 29.10.2016 10:00 |
Завершення реєстрації | 30.10.2016 10:00 |
Дата проведення турніру | 30.10.2016 |
Участников | 20 |
Етапи
Назва | Стан | Тривалість | Дата и время | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | Высшая Лига | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |
2 | Первая Лига | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |
3 | Плей-офф Высшая лига | Завершено | 7 | Учасники | Розклад і результати | Сетки | |
4 | Плей-офф Первая Лига | Завершено | 5 | Учасники | Розклад і результати | Сетки | |
5 | Плей-офф Высшая лига. Часть2 | Завершено | 7 | Учасники | Розклад і результати | Сетки |
Текстова версіяПідсумкове положення
Ім'я | Країна | Місто | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sergey Ivanov | Російська Федерація | Курськ | |||
2 | Denis Matveev | Російська Федерація | Курськ | |||
3 | Andrey Chaplygin | Російська Федерація | Курськ | |||
4 | Dmitriy Nabasov | Російська Федерація | Курськ | |||
5 | Artem Pankov | Російська Федерація | Курськ | |||
6 | Yuriy Aseev | Російська Федерація | Курськ | |||
7 | Sergey Chapligin | Російська Федерація | Курськ | |||
8 | Maksim Taziev | Російська Федерація | Курськ | |||
9 | Andrey Aseev | Російська Федерація | Курськ | |||
10 | Alexey Naumenko | Російська Федерація | Курськ | |||
11 | Andrey Glebov | Російська Федерація | Курськ | |||
12 | Andrey Lobachev | Російська Федерація | Курськ | |||
13 | Igor Shehovcov | Російська Федерація | Курськ | |||
14 | Sergey Naumenko | Російська Федерація | Курськ | |||
15 | Pavel Belozerov | Російська Федерація | Курськ | |||
16 | Ilya Naumenko | Російська Федерація | Курськ | |||
17 | Kirill Belokon | Російська Федерація | Курськ | |||
18 | Kirill Mikhailov | Російська Федерація | Курськ | |||
19 | Dmitry Pozdnyakov | Російська Федерація | Курськ | |||
20 | Ilya Kolesnikov | Російська Федерація | Курськ | |||