Тип турніру | Індивідуальний |
---|---|
Стан | Завершено |
Країна | Російська Федерація |
Місто | Санкт-Петербург |
Адрес | школа 171. ул.Маяковского, 9 |
Початок реєстрації | 03.10.2016 08:00 |
Завершення реєстрації | 16.10.2016 10:40 |
Дата проведення турніру | 16.10.2016 |
Дата завершення турніру | 16.10.2016 |
Участников | 70 |
Етапи
Назва | Стан | Тривалість | Дата и время | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | Групповой этап | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |
2 | Третья Лига | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |
3 | Вторая Лига | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |
4 | Первая Лига | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |
5 | Высшая Лига | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |
6 | Плей-офф | Завершено | 7 | Учасники | Розклад і результати | Сетки |
Текстова версіяПідсумкове положення
Ім'я | Країна | Місто | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Oleg Ortinov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
2 | Anton Kiselyov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
3 | Dmitry Malygin | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
4 | Alex Bjorn | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
5 | Nikita Zholobov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
6 | Anton Fedoseev | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
7 | Dmitry Afonin | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
8 | Igor Masloboev | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
9 | Nikita Pavlov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
10 | Alexey Chernov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
11 | Vitaly Skorobogatov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
12 | Dmitry Belavin | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
13 | Irina Vorobieva | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
14 | Daniil Mushnikov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
15 | Andrey Budilin | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
16 | Dasha Obukhova | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
17 | Artem Budaev | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
18 | Alexander Okunev | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
19 | Ruslan Kamalov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
20 | Anthony Mzilangve | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
21 | Oleg Salamatov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
22 | Artem Blinov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
23 | Alexandr Danilov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
24 | Ivan Smirnov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
25 | Ksenia Oboeva | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
26 | Egor Stepanov | Російська Федерація | Новосибірськ | |||
27 | Ilya Ponomarev | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
28 | Boris Velmoga | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
29 | Mark Gorodnitskiy | Ізраїль | Хайфа | |||
30 | Denis Petrov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
31 | Artem Boldyrev | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
32 | Evgeniy Pipchenko | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
33 | Alex Gorin | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
34 | Alexander Nagorniy ml. | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
35 | Nikolay Smirnov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
36 | Alexander Nagorniy st. | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
37 | Mikhail Gorodnitskiy | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
38 | Georgii Levashev | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
39 | Dmitry Alekseev | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
40 | Larionov Alexander | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
41 | Alexander Koroschenko | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
42 | Anton Lazarev | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
43 | Maxim Maksimov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
44 | Дмитрий Глухачёв | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
45 | Vladimir Nikulov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
46 | Danila Titov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
47 | Игорь Початов | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
48 | Расин Эминов | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
49 | Tim Barannikov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
50 | Роман Глухачёв | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
51 | Ivan Chernov | Російська Федерація | Санкт Петербург | |||
52 | Juriy Pochatov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
53 | Тимур Каримуллин | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
54 | Elena Stoljarova | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
55 | Alexandr Borovskiy | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
56 | Никита Горлов | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
57 | Аркадий Косарев | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
58 | Евгений Рамазанов | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
59 | Павел Баранников | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
60 | Даниил Ползик | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
61 | Ярослав Барышев | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
62 | Misha Ushakov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
63 | Anton Karev | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
64 | Роберт Яковлев | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
65 | Иван Яковлев | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
66 | Nikita Denisov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
67 | Егор Саранцев | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
68 | Pavel Simonov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
69 | Артём Смирнов | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
70 | Георгий Апинян | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||