Turneringstyp | Individuellt |
---|---|
Status | Avslutad |
Land | Ruošša |
Stad | Kursk |
Adress | Курская область, город Курск, ул. 50 лет Октября, 187 (Автосалон Рено "Леман") |
Anmälan startar | 03.04.2017 10:00 |
Anmälan avslutas | 07.05.2017 10:00 |
Turneringen startar | 08.05.2017 |
Turneringen avslutas | 08.05.2017 |
Участников | 42 |
Etapp
Namn | Status | Längd | Дата и время | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | Квалификация | Avslutad | 1 | Deltagare | Spelschema och resultat | Tabeller | |
2 | Высшая лига | Avslutad | 1 | Deltagare | Spelschema och resultat | Tabeller | |
3 | Первая лига | Avslutad | 1 | Deltagare | Spelschema och resultat | Tabeller | |
4 | Плей-офф | Avslutad | 7 | Deltagare | Spelschema och resultat | Сетки | |
5 | Серия за выход в сборную | Avslutad | 7 | Deltagare | Spelschema och resultat | Сетки |
TextversionSutplacering
Namn | Land | Stad | Rating | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sergey Ivanov | Ruošša | Kursk | 30 | |||
2 | Dmitry Malygin | Ruošša | Sankt Petersburg | 27 | |||
3 | Arseniy Stolyarov | Ruošša | Moskva | 25 | |||
4 | Stepan Korotkiy | Ruošša | Moskva | 23 | |||
5 | Grigoriy Dubinin | Ruošša | Tula | 21 | |||
6 | Alexey Titov | Ruošša | Sankt Petersburg | 20 | |||
7 | Andrey Chaplygin | Ruošša | Kursk | 19 | |||
8 | Stanislav Lutay | Ruošša | Tula | 18 | |||
9 | Denis Matveev | Ruošša | Kursk | 17 | |||
10 | Sergey Patekhin | Ruošša | Kursk | 16 | |||
11 | Dmitriy Petrov | Ruošša | Moskva | 15 | |||
12 | Alexandr Zaytsev | Ruošša | Moskva | 14 | |||
13 | Artem Boldyrev | Ruošša | Sankt Petersburg | 13 | |||
14 | Viacheslav Patekhin | Ruošša | Kursk | 12 | |||
15 | Eva Ozerova | Ruošša | Tjerepovets | 11 | |||
16 | Igor Scherbakov | Ruošša | Kursk | 10 | |||
17 | Maxim Starkov | Ruošša | Kursk | 9 | |||
18 | Dmitriy Nabasov | Ruošša | Kursk | 8 | |||
19 | Yaroslav Mikryukov | Ruošša | Kotel’niki | 7 | |||
20 | Aleksandr Yakovenko | Ruošša | Jekaterinburg | 6 | |||
21 | Alexey Krinov | Kasakstan | Sjymkent | 5 | |||
22 | Yuriy Aseev | Ruošša | Kursk | 4 | |||
23 | Ryurik Gutiev | Ruošša | Sotji | 3 | |||
24 | Olga Likova | Ruošša | Kursk | 2 | |||
25 | Gleb Moskvin | Ruošša | Kursk | 1 | |||
26 | Vladislav Chesnokov | Ruošša | Kursk | 1 | |||
27 | Denis Trubnikov | Ruošša | Kursk | 1 | |||
28 | Pavel Bezrukov | Ruošša | Kursk | 1 | |||
29 | Andrey Aseev | Ruošša | Kursk | 1 | |||
30 | Alexey Legostaev | Ruošša | Kursk | 1 | |||
31 | Nikita Karpuhin | Ruošša | Jekaterinburg | 1 | |||
32 | Petr Bezrukov | Ruošša | Kursk | 1 | |||
33 | Rostislav Pereverzev | Ruošša | Kursk | 1 | |||
34 | Oleg Bublikov | Ruošša | Kursk | 1 | |||
35 | Darya Gladkova | Ruošša | Kursk | 1 | |||
36 | Andrey Glebov | Ruošša | Kursk | 1 | |||
37 | Sergey Legostaev | Ruošša | Kursk | 1 | |||
38 | Alexey Naumenko | Ruošša | Kursk | 1 | |||
39 | Dmitriy Fateev | Ruošša | Belgorod | 1 | |||
40 | Aleksey Plugatarev | Ruošša | Kursk | 1 | |||
41 | Ilya Naumenko | Ruošša | Kursk | 1 | |||
42 | Stanislav Khanov | Ruošša | Kursk | 1 | |||