Turnīra tips | Individuālais turnīrs |
---|---|
Statuss | Noslēdzies |
Valsts | Krievija |
Pilsēta | Azova |
Reģistrācijas sākums Scorpion | 11.03.2014 15:00 |
Reģistrācijas beigas Scorpion | 04.04.2014 11:00 |
Turnīra datums | 05.04.2014 |
Turnīra beigu datums | 05.04.2014 |
Dalībnieku | 46 |
Posmi
Name [ENG] | Statuss | Ilgums | Datums un laiks | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | Квалификационный турнир | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |
2 | Высшая лига | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |
Первая лига | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
3 | Плей-офф | Noslēdzies | 7 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки |
Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds | Valsts | Pilsēta | Reitings | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Grigoriy Dubinin | Krievija | Tula | 30 | |||
2 | Yuriy Prostakov | Krievija | Ļuberci | 27 | |||
3 | Vitaly Skorobogatov | Krievija | Sanktpēterburga | 25 | |||
4 | Igor Novikov | Krievija | Krasnodara | 23 | |||
5 | Alexandr Zaytsev | Krievija | Maskava | 21 | |||
6 | Dmitry Soloviev | Krievija | Mitišči | 20 | |||
7 | Yury Volik | Krievija | Krasnodara | 19 | |||
8 | Bratko Sergey | Krievija | Krasnodara | 18 | |||
9 | Denis Chernjavsky | Krievija | Rostova pie Donas | 17 | |||
10 | Daniil Yurchenko | Krievija | Armavira | 16 | |||
11 | Igor Novikov | Krievija | Azova | 15 | |||
12 | Anton Runenkov | Krievija | Maskava | 14 | |||
13 | Vitaly Kuzmin | Krievija | Krasnodara | 13 | |||
14 | Valeriy Parfenov | Krievija | Rostova pie Donas | 12 | |||
15 | Kuzmin Mikhail | Krievija | Krasnodara | 11 | |||
16 | Vladimir Novikov | Krievija | Azova | 10 | |||
17 | Nikita Pavlov | Krievija | Sanktpēterburga | 9 | |||
18 | Ivan Talovera | Krievija | Rostova pie Donas | 8 | |||
19 | Andrey Titov | Krievija | Krasnodara | 7 | |||
20 | Vladimir Krivolapov | Krievija | Volgograda | 6 | |||
21 | Aleksey Orlov | Krievija | Krasnodara | 5 | |||
22 | Ahidzhakov Aslan | Krievija | Enem | 4 | |||
23 | Viktor Maschenko | Krievija | Rostova pie Donas | 3 | |||
24 | Tatiana Orlova | Krievija | Krasnodara | 2 | |||
25 | Pavel Kiselyov | Krievija | Volgodonska | 1 | |||
26 | Vasin Gleb | Krievija | Rostova pie Donas | 1 | |||
27 | Alexandr Gorlin | Krievija | Volgodonska | 1 | |||
28 | Leonid Volik | Krievija | Krasnodara | 1 | |||
29 | Mikhail Khramov | Krievija | Rostova pie Donas | 1 | |||
30 | Sergey Fiel | Krievija | Novorossiysk | 1 | |||
31 | Stanislav Mikhaylichenko | Krievija | Stavropol’ | 1 | |||
32 | Morozov Alexei | Krievija | Rostova pie Donas | 1 | |||
33 | Elina Yurchenko | Krievija | Armavira | 1 | |||
34 | Valeriy Oleynikov | Krievija | Rostova pie Donas | 1 | |||
35 | Alexander Duev | Krievija | Rostova pie Donas | 1 | |||
36 | Azad Mustafaev | Krievija | Rostova pie Donas | 1 | |||
37 | Valeryi Suprun | Krievija | Stavropol’ | 1 | |||
38 | Kosik Nikita | Krievija | Krasnodara | 1 | |||
39 | Gerhard Leihner | Krievija | Krasnodara | 1 | |||
40 | Anastasiya Kiselyova | Krievija | Volgodonska | 1 | |||
41 | Lidija Kozak | Krievija | Volgodonska | 1 | |||
42 | Aleksandr Leonov | Krievija | Volgodonska | 1 | |||
43 | Vladimir Chervatjuk | Krievija | Rostova pie Donas | 1 | |||
44 | Sergei Leihner | Krievija | Krasnodara | 1 | |||
45 | Leihner Genrih | Krievija | Krasnodara | 1 | |||
46 | Goryansky Roman | Krievija | Pyatigorsk | 1 | |||