Turnīra tips | Individuālais turnīrs |
---|---|
Statuss | Noslēdzies |
Valsts | Ukraina |
Pilsēta | Kijeva |
Reģistrācijas sākums Scorpion | 02.03.2014 23:00 |
Reģistrācijas beigas Scorpion | 04.04.2014 12:00 |
Turnīra datums | 05.04.2014 |
Turnīra beigu datums | 05.04.2014 |
Dalībnieku | 39 |
Posmi
Name [ENG] | Statuss | Ilgums | Datums un laiks | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | Груповий етап | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |
2 | Вища ліга | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |
4 | перша ліга (вірна) | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |
5 | Плей-офф | Noslēdzies | 7 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки | |
6 | за 23-26 місця | Noslēdzies | 3 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки |
Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds | Valsts | Pilsēta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Roman Ignatenko | Ukraina | Mariupol | ||||
2 | Mykhaylo Spivakovskyy | Ukraina | Одеса / Київ | ||||
3 | Anton Umanskyy | Ukraina | Kijeva | ||||
4 | Rikun Zhenya | Ukraina | Kijeva | ||||
5 | Sergii Tsyba | Ukraina | Kijeva | ||||
6 | Vitaliy Sapozhnikov | Ukraina | Odesa | ||||
7 | Oleksandr Zaichuk | Ukraina | Kijeva | ||||
8 | Mykhaylo Shalomayev | Ukraina | Harkiva | ||||
9 | Oleksii Korabel | Ukraina | Irpiņa | ||||
10 | Dmytro Marmaliuk | Ukraina | Kirovohrada | ||||
11 | Oleksii Husak | Ukraina | Kyiv | ||||
12 | Nazar Kondrashevskyy | Ukraina | Kijeva | ||||
13 | Maksym Peskov | Ukraina | Kijeva | ||||
14 | Viktoriya Noselivska | Ukraina | Kijeva | ||||
15 | Dmytro Donets | Izraēla | |||||
16 | Anatoliy Datsenko | Ukraina | Kijeva | ||||
17 | Vitaliy Ignatenko | Ukraina | Mariupol | ||||
18 | Valentyn Korabel | Ukraina | Irpiņa | ||||
19 | Anastasia Garkovska | Ukraina | Kijeva | ||||
20 | Sergiy Krasyuk | Ukraina | Kijeva | ||||
21 | Viktoriia Zaporojets | Ukraina | Kijeva | ||||
22 | Serhiy Talimonchyk | Ukraina | Kijeva | ||||
23 | Evgeniy Matantsev | Ukraina | Kirovohrada | ||||
24 | Sofiya Kylymnyk | Ukraina | Kijeva | ||||
25 | Sergey Petrenko | Ukraina | Kijeva | ||||
26 | Dmytro Derkach | Ukraina | Harkiva | ||||
27 | Nikitos Sheremetyev | Ukraina | Kijeva | ||||
28 | Denys Derkach | Ukraina | Harkiva | ||||
29 | Igor Martynenko | Ukraina | Harkiva | ||||
30 | Igor Zaporojets | Ukraina | Kijeva | ||||
31 | Pavlo Pylypenko | Ukraina | Kijeva | ||||
32 | Grigorii Antonenko | Ukraina | Kijeva | ||||
33 | Tamara Shalomayeva | Ukraina | Harkiva | ||||
34 | Artem Matantsev | Ukraina | Kirovohrada | ||||
35 | Aleksandr Khimchenko | Ukraina | Kirovohrada | ||||
36 | Timofii Datsenko | Ukraina | Kijeva | ||||
37 | Egor Sapogko | Ukraina | Kijeva | ||||
38 | Oksana Derkach | Ukraina | Harkiva | ||||
39 | Arkadiy Romanenko | Ukraina | Kijeva | ||||