Turnīra tips | Individuālais turnīrs |
---|---|
Statuss | Noslēdzies |
Turnīra līmenis | 4 |
Региональный множитель SWR | 0.6 |
Valsts | Igaunija |
Pilsēta | Tallina |
Adrese | Vilisuu 7 |
Reģistrācijas sākums Scorpion | 28.02.2021 12:00 |
Reģistrācijas beigas Scorpion | 12.03.2021 00:00 |
Turnīra datums | 14.03.2021 |
Время начала | 12:00 |
Turnīra beigu datums | 14.03.2021 |
Dalībnieku | 10 |
Posmi
Name [ENG] | Statuss | Ilgums | Datums un laiks | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | Grupp | Noslēdzies | 2 | 14.03.2021 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas |
2 | Play off 9-10 | Noslēdzies | 7 | 14.03.2021 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки |
3 | Play off | Noslēdzies | 7 | 14.03.2021 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки |
Teksta versijaVietu sadalījums
Est Champ 2020/2021 #5 | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Vārds | Valsts | Pilsēta | Очки SWR | Punkti PR | ||||
1 | Igor Saveljev | Igaunija | Tallina | 360 | 532 | |||
2 | Maria Saveljeva | Igaunija | Tallina | 330 | 482 | |||
3 | Deniss Andrijashkin | Igaunija | Narva | 300 | 460 | |||
4 | Timur Mihhaljov | Igaunija | Tallina | 257 | 438 | |||
5 | Vafa Hamdamov | Igaunija | Tallina | 214 | 403 | |||
6 | Daniil Landa | Igaunija | Tallina | 171 | 349 | |||
7 | Darja Hrustaljova | Igaunija | Tallina | 129 | 247 | |||
8 | Alen Shekarev | Igaunija | Tallina | 86 | 188 | |||
9 | Vladimir Andriyashkin | Igaunija | Narva | 43 | 119 | |||
10 | Jegor Suhhanov | Igaunija | Tallina | 1 | 1 | |||
Est Champ 20202021 #5 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Vārds | Valsts | Pilsēta | Reitings | Очки SWR | Punkti PR | ||||
1 | Igor Saveljev | Igaunija | Tallina | 20 | 360 | 532 | |||
2 | Maria Saveljeva | Igaunija | Tallina | 18 | 330 | 482 | |||
3 | Deniss Andrijashkin | Igaunija | Narva | 16 | 300 | 460 | |||
4 | Timur Mihhaljov | Igaunija | Tallina | 14 | 257 | 438 | |||
5 | Vafa Hamdamov | Igaunija | Tallina | 12 | 214 | 403 | |||
6 | Daniil Landa | Igaunija | Tallina | 11 | 171 | 349 | |||
7 | Darja Hrustaljova | Igaunija | Tallina | 10 | 129 | 247 | |||
8 | Alen Shekarev | Igaunija | Tallina | 9 | 86 | 188 | |||
9 | Vladimir Andriyashkin | Igaunija | Narva | 8 | 43 | 119 | |||
10 | Jegor Suhhanov | Igaunija | Tallina | 7 | 1 | 1 | |||