Индивидуальный турнир посвященный 75 летию Парада Победы в Великой Отечественной Войне 1941-1945 г.г.
Turnīra tips | Individuālais turnīrs |
---|---|
Statuss | Noslēdzies |
Turnīra līmenis | 6 |
Региональный множитель SWR | 0.5 |
Valsts | Krievija |
Pilsēta | Rostova pie Donas |
Adrese | ул. Таганрогская 161 / Региональный Дом Офицеров |
Telefona numurs | 89085102715 |
ANDemin2019@rambler.ru | |
Reģistrācijas sākums Scorpion | 11.06.2020 21:00 |
Reģistrācijas beigas Scorpion | 23.06.2020 21:00 |
Turnīra datums | 24.06.2020 |
Время начала | 11.30 |
Turnīra beigu datums | 24.06.2020 |
Dalībnieku | 24 |
Posmi
Name [ENG] | Statuss | Ilgums | Datums un laiks | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | 1-й этап | Noslēdzies | 1 | 24.06.2020 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas |
2 | Плей-офф | Noslēdzies | 5 | 24.06.2020 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки |
Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds | Valsts | Pilsēta | Очки SWR | Punkti PR | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Igor Novikov | Krievija | Krasnodara | 100 | 202 | |||
2 | Evgen Novikov | Krievija | Krasnodara | 75 | 166 | |||
3 | Igor Novikov | Krievija | Azova | 50 | 141 | |||
4 | Ivan Talovera | Krievija | Rostova pie Donas | 48 | 116 | |||
5 | Valeriy Parfenov | Krievija | Rostova pie Donas | 45 | 105 | |||
6 | Poskonniy Sergey | Krievija | Krasnodara | 43 | 99 | |||
7 | Vladimir Novikov | Krievija | Azova | 40 | 81 | |||
8 | Bratko Sergey | Krievija | Krasnodara | 38 | 61 | |||
9 | Alexandr Dyomin | Krievija | Bataysk | 36 | 41 | |||
10 | Yuri Fedotov | Krievija | Bataysk | 33 | 21 | |||
11 | Dmitriy Chepinskiy | Krievija | Rostova pie Donas | 31 | 14 | |||
12 | Fedor Fedotov | Krievija | Bataysk | 29 | 13 | |||
13 | Даниил зеленский | Krievija | Rostova pie Donas | 26 | 12 | |||
14 | Nick Korsunov | Krievija | Rostova pie Donas | 24 | 11 | |||
15 | Vasili Tulaev | Krievija | Zverevo | 21 | 10 | |||
16 | Evgeniy Ermakov | Krievija | Kamensk-Shakhtinskiy | 19 | 9 | |||
17 | Igor Karasyov | Krievija | Rostova pie Donas | 17 | 8 | |||
18 | Alexei Chmykhalov | Krievija | Kamensk-Shakhtinskiy | 14 | 7 | |||
19 | Oleg Avdeiko | Krievija | Maskava | 12 | 6 | |||
20 | Artem Cmyhalov | Krievija | Kamensk-Shakhtinskiy | 10 | 5 | |||
21 | Alexander Bitkov | Krievija | Kamensk-Shakhtinskiy | 7 | 4 | |||
22 | Nikita Butenko | Krievija | Rostova pie Donas | 5 | 3 | |||
23 | Artem Knyshov | Krievija | Rostova pie Donas | 2 | 2 | |||
24 | Александр шипицин | Krievija | Rostova pie Donas | 1 | 1 | |||