Первый Открытый Межрегиональный Чемпионат по Настольному Хоккею "Золотое Кольцо России".
Расписание:
1 этап. 16 сентября 2018 - Иваново (Открытие Чемпионата в 14:00)
2 этап. 22 декабря 2018 - Владимир
3 этап. 24 февраля 2019 - Кострома
4 этап. 7 апреля 2019 - Ярославль
По всем вопросам обращаться +79158304545 Роман.
Расписание:
1 этап. 16 сентября 2018 - Иваново (Открытие Чемпионата в 14:00)
2 этап. 22 декабря 2018 - Владимир
3 этап. 24 февраля 2019 - Кострома
4 этап. 7 апреля 2019 - Ярославль
По всем вопросам обращаться +79158304545 Роман.
Turnīra tips | Individuālais turnīrs |
---|---|
Statuss | Noslēdzies |
Valsts | Krievija |
Pilsēta | Ivanova |
Adrese | Проспект Строителей, 25 (Левый атриум ТРК Ясень) |
Reģistrācijas sākums Scorpion | 24.07.2018 11:00 |
Reģistrācijas beigas Scorpion | 16.09.2018 13:00 |
Turnīra datums | 16.09.2018 |
Turnīra beigu datums | 16.09.2018 |
Dalībnieku | 16 |
Posmi
Name [ENG] | Statuss | Ilgums | Datums un laiks | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | Квалификация | Noslēdzies | 1 | 16.09.2018 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas |
2 | Первая лига | Noslēdzies | 1 | 16.09.2018 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas |
Плей-офф | Noslēdzies | 7 | 16.09.2018 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки |
Teksta versijaVietu sadalījums
Межрегиональный Чемпионат Золотое Кольцо России | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vārds | Valsts | Pilsēta | Reitings | ||||
1 | Roman Aganichev | Krievija | Ivanova | 32 | |||
2 | Ivan Shemjakov | Krievija | Nizhniy Novgorod | 30 | |||
3 | Alexander Prokopov | Krievija | Maskava | 28 | |||
4 | Yuriy Morozov | Krievija | Nizhniy Novgorod | 26 | |||
5 | Nikita Panyov | Krievija | Ivanova | 24 | |||
6 | German Dzhulaev | Krievija | Krasnodara | 22 | |||
7 | Novikov Anton | Krievija | Ivanova | 20 | |||
8 | Andrey Kasatkin | Krievija | Ivanova | 18 | |||
9 | Anton Mineyev | Krievija | Vyazniki | 16 | |||
10 | Ivan Khromov | Krievija | Ivanteyevka | 14 | |||
11 | Rybakov Maxim | Krievija | Ivanova | 12 | |||
12 | Shatilov Vitaliy | Krievija | Ivanova | 10 | |||
13 | Zakhovaev Sergey | Krievija | Ivanova | 8 | |||
14 | Zakhovaev Pavel | Krievija | Ivanova | 6 | |||
15 | Shmelev Evgenij | Krievija | Ivanova | 4 | |||
16 | Boltayevskaya Ekaterina | Krievija | Ivanova | 2 | |||