16 октября 2016 (воскресение) в центральном атриуме ТРК «Галактика» пройдет очередной этап Открытого Чемпионата Кубани по настольному хоккею
Организатор: Краснодарская Краевая Общественная Организация «Кубанская Лига Настольного Хоккея»
конт. тел. 8961-52-75-871 Новиков Игорь
Организатор: Краснодарская Краевая Общественная Организация «Кубанская Лига Настольного Хоккея»
конт. тел. 8961-52-75-871 Новиков Игорь
Turnīra tips | Individuālais turnīrs |
---|---|
Statuss | Noslēdzies |
Valsts | Krievija |
Pilsēta | Krasnodara |
Adrese | г. Краснодар, ул. Уральская, 98/11 ТРК Галактика |
Reģistrācijas sākums Scorpion | 14.09.2016 11:00 |
Reģistrācijas beigas Scorpion | 15.10.2016 23:59 |
Turnīra datums | 16.10.2016 |
Turnīra beigu datums | 16.10.2016 |
Dalībnieku | 22 |
Posmi
Name [ENG] | Statuss | Ilgums | Datums un laiks | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | квалификация | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |
2 | Высшая лига | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |
3 | Первая лига | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |
4 | Основной плей-офф | Noslēdzies | 5 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки | |
5 | утешительный плей-офф | Noslēdzies | 3 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки |
Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds | Valsts | Pilsēta | Reitings | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Igor Novikov | Krievija | Krasnodara | 100 | |||
2 | Evgen Novikov | Krievija | Krasnodara | 90 | |||
3 | Leonid Volik | Krievija | Krasnodara | 80 | |||
4 | Yury Volik | Krievija | Krasnodara | 72 | |||
5 | Ryurik Gutiev | Krievija | Sochi | 67 | |||
6 | Igor Novikov | Krievija | Azova | 63 | |||
7 | Daniil Yurchenko | Krievija | Armavira | 59 | |||
8 | Bratko Sergey | Krievija | Krasnodara | 55 | |||
9 | Roman Novikov | Krievija | Krasnodara | 51 | |||
10 | Sergey Fiel | Krievija | Novorossiysk | 48 | |||
11 | Ivan Veremeenko | Krievija | Armavira | 45 | |||
12 | Yury Fedotov | Krievija | Bataysk | 42 | |||
13 | Ahidzhakov Aslan | Krievija | Enem | 39 | |||
14 | Alexandr Dyomin | Krievija | Bataysk | 36 | |||
15 | Yakovenko Maks | Krievija | Novorossiysk | 33 | |||
16 | no no | Krievija | Krasnodara | 30 | |||
17 | Valeryi Suprun | Krievija | Stavropol’ | 27 | |||
18 | Alexey Kaznacheev | Krievija | Rostova pie Donas | 25 | |||
19 | Stanislav Mikhaylichenko | Krievija | Stavropol’ | 23 | |||
20 | Daniil Kaznacheev | Krievija | Rostova pie Donas | 21 | |||
21 | Semenihin Andrey | Krievija | Krasnodara | 19 | |||
22 | Нормунд Сташанс | Krievija | Krasnodara | 17 | |||