Turnīra tips | Individuālais turnīrs |
---|---|
Statuss | Noslēdzies |
Valsts | Latvija |
Pilsēta | Inčukalns |
Reģistrācijas sākums Scorpion | 13.05.2017 10:00 |
Reģistrācijas beigas Scorpion | 13.05.2017 10:00 |
Turnīra datums | 13.05.2017 |
Turnīra beigu datums | 13.05.2017 |
Dalībnieku | 79 |
Posmi
Name [ENG] | Statuss | Ilgums | Datums un laiks | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | Grupas | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |
2 | Līgas | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |
3 | Play-off | Noslēdzies | 7 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки | |
Play-off 2.līga | Noslēdzies | 5 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки | ||
Play-off 3.līga | Noslēdzies | 5 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки |
Teksta versijaVietu sadalījums
Latvijas Čempionāts 2017 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Vārds | Valsts | Pilsēta | ||||
1 | Edgars Caics | Latvija | Rīga | |||
2 | Atis Sīlis | Latvija | Rīga | |||
3 | Valts Smagars | Latvija | Rīga | |||
4 | Sandis Kristaps Lagzdiņš | Latvija | Rīga | |||
5 | Artjoms Zaharovs | Latvija | Skrunda | |||
6 | Mikus Saulitis | Latvija | Inčukalns | |||
7 | Jevgēnijs Zaharovs | Latvija | Rīga | |||
8 | Edžus Kaņeps | Latvija | Rīga | |||
9 | Gints Lasmanis | Latvija | Skrunda | |||
10 | Igor Saveljev | Igaunija | Tallina | |||
11 | Sergejs Mihejevs | Latvija | Rīga | |||
12 | Elvijs Siliņš | Latvija | Ventspils | |||
13 | Edgars Saulītis | Latvija | Inčukalns | |||
14 | Raivis "The Cobra" Miglinieks | Latvija | Rīga | |||
15 | Matīss Saulītis | Latvija | Inčukalns | |||
16 | Eliāns Ēdelis | Latvija | Ventspils | |||
17 | Rainers Kalniņš | Latvija | Inčukalns | |||
18 | Edgars Mucenieks | Latvija | Skrunda | |||
19 | Sandis Kalniņš | Latvija | Inčukalns | |||
20 | Raivis Sternāts | Latvija | Rīga | |||
21 | Maria Saveljeva | Igaunija | Tallina | |||
22 | Aleksandrs Žernovojs | Latvija | Ventspils | |||
23 | Simonas Pleikys | Lietuva | Viļņa | |||
24 | Andrejs Kuzņecovs | Latvija | Jēkabpils | |||
25 | Alvis Siliņš | Latvija | Ventspils | |||
26 | Elēna Rācenāja | Latvija | Ventspils | |||
27 | Romans Faļkenšteins | Latvija | Rīga | |||
28 | Salvis Skarainis | Latvija | Talsi | |||
29 | Guntis Ernšteins | Latvija | Ventspils | |||
30 | Alens Kalniņš | Latvija | Ventspils | |||
31 | Vafa Hamdamov | Igaunija | Tallina | |||
32 | Sandra Komaraite | Lietuva | Viļņa | |||
33 | Roberts Pelšs | Latvija | Burtnieki | |||
34 | Haralds Janvars | Latvija | Ventspils | |||
35 | Aigars Romals | Latvija | Inčukalns | |||
36 | Lorens Kaužēns | Latvija | Rīga | |||
37 | Sandis Krasts | Latvija | Valmiera | |||
38 | Rolands Riekstiņš | Latvija | Burtnieki (Valmiera district) | |||
39 | Sergejs Bezenkovs | Latvija | Rīga | |||
40 | Intars Garančs | Latvija | Inčukalns | |||
41 | Kristaps Riekstiņš | Latvija | Burtnieki | |||
42 | Vladimir Voronov | Lietuva | Viļņa | |||
43 | Kristaps Zarinieks | Latvija | Jēkabpils | |||
44 | Egīls Belševics | Latvija | Rīga | |||
45 | Audrius Pleikys | Lietuva | Viļņa | |||
46 | Rinalds Siņicins | Latvija | Inčukalns | |||
47 | Kaspars Viļums | Latvija | Rīga | |||
48 | Mazvydas Satkus | Lietuva | Viļņa | |||
49 | Roberts Suharevs Jr. | Latvija | Inčukalns | |||
50 | Reinis Rihards Liepiņš | Latvija | Rīga | |||
51 | Leonards Mazūrs | Latvija | Rīga | |||
52 | Patriks Strods | Latvija | Inčukalns | |||
53 | Toms Baumanis | Latvija | Inčukalns | |||
54 | Žygimantas Remeika | Lietuva | Viļņa | |||
55 | Roberts Līvmanis | Latvija | Inčukalns | |||
56 | Ralfs Paeglis | Latvija | Inčukalns | |||
57 | Veronika Sachok | Igaunija | Tallina | |||
58 | Konstantīns Domeniks Zabello | Latvija | Rīga | |||
59 | Martins Gabrielis | Latvija | Rīga | |||
60 | Edvards Drozds | Latvija | Inčukalns | |||
61 | Mārcis Radelis | Latvija | Ventspils | |||
62 | Andrejs Farafonovs | Latvija | Rīga | |||
63 | Intars Žubeckis | Latvija | Rīga | |||
64 | Tomas Ulis | Lietuva | Viļņa | |||
65 | Krista Annija Lagzdiņa | Latvija | Rīga | |||
66 | German Geller Jr. | Igaunija | Tallina | |||
67 | Kristiāns Auziņš | Latvija | Burtnieki | |||
68 | Krišs Skujenieks | Latvija | Inčukalns | |||
69 | Gintautas Remeika | Lietuva | Viļņa | |||
70 | Julius Steisunas | Lietuva | Viļņa | |||
71 | Kārlis Veide | Latvija | Inčukalns | |||
72 | Railends Kuhaļskis | Latvija | Inčukalns | |||
73 | Markuss Ābele | Latvija | Inčukalns | |||
74 | Mark-Julius Pikat | Igaunija | Таллинн | |||
75 | Aleksandra Farafonova | Latvija | Rīga | |||
76 | Rihards Hoņavko | Latvija | Inčukalns | |||
77 | Haralds Gals | Latvija | Inčukalns | |||
78 | Ralfs Sondars | Latvija | Ventspils | |||
79 | Lauris Rozentāls | Latvija | Ventspils | |||