Turnīra tips | Individuālais turnīrs |
---|---|
Statuss | Noslēdzies |
Valsts | Krievija |
Pilsēta | Azova |
Adrese | г. Азов, пер. Осипенко 58, МБОУ СОШ N13 |
Reģistrācijas sākums Scorpion | 15.03.2016 11:50 |
Reģistrācijas beigas Scorpion | 08.04.2016 11:30 |
Turnīra datums | 09.04.2016 |
Turnīra beigu datums | 09.04.2016 |
Dalībnieku | 32 |
Posmi
Name [ENG] | Statuss | Ilgums | Datums un laiks | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | квалификация | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |
2 | Высшая лига | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |
3 | первая лига | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |
4 | плей-офф | Noslēdzies | 7 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки |
Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds | Valsts | Pilsēta | Reitings | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Grigoriy Dubinin | Krievija | Tula | 30 | |||
2 | Stanislav Lutay | Krievija | Tula | 27 | |||
3 | Alexey Titov | Krievija | Sanktpēterburga | 25 | |||
4 | Alexey Zaharov | Krievija | Maskava | 23 | |||
5 | Yuriy Prostakov | Krievija | Ļuberci | 21 | |||
6 | Alexandr Zaytsev | Krievija | Maskava | 20 | |||
7 | Daniil Yurchenko | Krievija | Armavira | 19 | |||
8 | Yury Volik | Krievija | Krasnodara | 18 | |||
9 | Igor Novikov | Krievija | Krasnodara | 17 | |||
10 | Roman Novikov | Krievija | Krasnodara | 16 | |||
11 | Igor Novikov | Krievija | Azova | 15 | |||
12 | Ivan Talovera | Krievija | Rostova pie Donas | 14 | |||
13 | Evgen Novikov | Krievija | Krasnodara | 13 | |||
14 | Leonid Volik | Krievija | Krasnodara | 12 | |||
15 | Denis Chernjavsky | Krievija | Rostova pie Donas | 11 | |||
16 | Valeriy Parfenov | Krievija | Rostova pie Donas | 10 | |||
17 | Vladimir Novikov | Krievija | Azova | 9 | |||
18 | Ryurik Gutiev | Krievija | Sochi | 8 | |||
19 | Alexandr Gorlin | Krievija | Volgodonska | 7 | |||
20 | Vladimir Krivolapov | Krievija | Volgograda | 6 | |||
21 | Ahidzhakov Aslan | Krievija | Enem | 5 | |||
22 | Mikhail Ivanov | Krievija | Rostova pie Donas | 4 | |||
23 | Sergey Fiel | Krievija | Novorossiysk | 3 | |||
24 | Roman Ivanov | Krievija | Rostova pie Donas | 2 | |||
25 | Ivan Veremeenko | Krievija | Armavira | 1 | |||
26 | Alexandr Dyomin | Krievija | Bataysk | 1 | |||
27 | Mikhail Alekhin | Krievija | Rostova pie Donas | 1 | |||
28 | Nikolay Fedotov | Krievija | Bataysk | 1 | |||
29 | Yury Fedotov | Krievija | Bataysk | 1 | |||
30 | Dmitriy Sokolovskiy | Krievija | Rostova pie Donas | 1 | |||
31 | Alexander Duev | Krievija | Rostova pie Donas | 1 | |||
32 | Nikita Tilipchenko | Krievija | Rostova | 1 | |||