PROGRAM:
Fredag:
18.00 U13-NM: Grunnspill
19:00 U13-NM: Sluttspill
20.00 U13-NM: Medaljeseremoni
Lørdag:
09.00 Registrering og oppvarming
09.30 Åpningstale og cup fram til semifinale
10.00 Åpen klasse: Grunnspill
12.00 Lunsj (farse) og årsmøte
13.00 Åpen klasse: Mellomspill
14.30 Åpen klasse: Sluttspill
16:00 Dame-NM: Munnspill
16:45 Dame-NM: Sluttspill
17:30 Åpen klasse: Finale
18.30 Medaljeseremoni
20.00 Bankett
Søndag:
10.00 Klubb-NM: Grunnspill
12.00 Klubb-NM: Sluttspill
14.00 Veteran-NM: Sluttspill (baseres på plassering i den åpne klassen)
14.00 Junior-NM: Munnspill
15.30 Junior-NM: Sluttspill
Fredag:
18.00 U13-NM: Grunnspill
19:00 U13-NM: Sluttspill
20.00 U13-NM: Medaljeseremoni
Lørdag:
09.00 Registrering og oppvarming
09.30 Åpningstale og cup fram til semifinale
10.00 Åpen klasse: Grunnspill
12.00 Lunsj (farse) og årsmøte
13.00 Åpen klasse: Mellomspill
14.30 Åpen klasse: Sluttspill
16:00 Dame-NM: Munnspill
16:45 Dame-NM: Sluttspill
17:30 Åpen klasse: Finale
18.30 Medaljeseremoni
20.00 Bankett
Søndag:
10.00 Klubb-NM: Grunnspill
12.00 Klubb-NM: Sluttspill
14.00 Veteran-NM: Sluttspill (baseres på plassering i den åpne klassen)
14.00 Junior-NM: Munnspill
15.30 Junior-NM: Sluttspill
Turniertyp | Einzel |
---|---|
Status | beendet |
Turnierlevel | 4 |
Regionaler Multiplikator SWR | 0.5 |
Land | Norwegen |
Stadt | Bryne |
Datum des Turniers | 15.04.2023 |
Turnierende | 16.04.2023 |
Teilnehmeranzahl | 41 |
Runde
Name | Status | Länge | Datum und Uhrzeit | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | Cup | beendet | 1 | 15.04.2023 00:00 | Teilnehmer | Spielplan und Ergebnisse | Play-Off-Baum |
2 | Grunnspill | beendet | 1 | 15.04.2023 00:00 | Teilnehmer | Spielplan und Ergebnisse | Tabellen |
3 | A-mellomspill | beendet | 1 | 15.04.2023 00:00 | Teilnehmer | Spielplan und Ergebnisse | Tabellen |
B-mellomspill | beendet | 1 | 15.04.2023 00:00 | Teilnehmer | Spielplan und Ergebnisse | Tabellen | |
4 | A-Sluttspill | beendet | 7 | 15.04.2023 00:00 | Teilnehmer | Spielplan und Ergebnisse | Play-Off-Baum |
B-sluttspill | beendet | 5 | 15.04.2023 00:00 | Teilnehmer | Spielplan und Ergebnisse | Play-Off-Baum |
TextversionEndplazierung
Vorname | Land | Stadt | Wertung SWR | Punkte | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Magnus Klippen | Norwegen | Kvernaland | 300 | 580 | |||
2 | Geir Hjemås | Norwegen | Oslo | 275 | 525 | |||
3 | Andreas Fjermestad | Norwegen | Kvernaland | 250 | 484 | |||
4 | Yngve Aasheim | Norwegen | Trondheim | 243 | 466 | |||
5 | Andreas Røren | Norwegen | Ulsteinvik | 236 | 456 | |||
6 | Trond Ove Gangsøy | Norwegen | Bergen | 229 | 451 | |||
7 | Gustav Brådland | Norwegen | Trondheim | 221 | 446 | |||
8 | Daniel Nygård | Norwegen | Bergen | 214 | 434 | |||
9 | Vegard Klippen | Norwegen | Kvernaland | 207 | 421 | |||
10 | Amund Risa Fylling | Norwegen | Kvernaland | 200 | 406 | |||
11 | Arne Johannes Holmin | Norwegen | Bergen | 193 | 380 | |||
12 | Jørn Moldvær | Norwegen | Tønsberg | 186 | 362 | |||
13 | Frode Hagerup | Norwegen | Kvernaland | 179 | 344 | |||
14 | Arne Hetlelid | Norwegen | Sola | 171 | 326 | |||
15 | Sondre Efteland Johansen | Norwegen | Kvernaland | 164 | 316 | |||
16 | Torbjørn Kverneland | Norwegen | Kverneland | 157 | 304 | |||
17 | Thorbjørn F. Hestvaag | Norwegen | Kvernaland | 150 | 270 | |||
18 | Vegard Flatøy | Norwegen | Bergen | 143 | 237 | |||
19 | Henning Tvedten | Norwegen | Bergen | 136 | 189 | |||
20 | Anders Skogseth-Braathen | Norwegen | Ganddal | 129 | 142 | |||
21 | Sinus Moberg | Norwegen | Kvernaland | 121 | 118 | |||
22 | Benjamin Nygård | Norwegen | Kvernaland | 114 | 96 | |||
23 | John Kenneth Fjermestad | Norwegen | Kvernaland | 107 | 94 | |||
24 | Ane Skadsem | Norwegen | Kvernaland | 100 | 80 | |||
25 | Anne Grethe Gangsøy | Norwegen | Bergen | 93 | 63 | |||
26 | Jonas Bolstad | Norwegen | Kvernaland | 86 | 46 | |||
27 | Rikard Oddane | Norwegen | Kvernaland | 79 | 29 | |||
28 | Anders Helle | Norwegen | Ganddal | 71 | 24 | |||
29 | Kasper Risa Fylling | Norwegen | Kvernaland | 64 | 23 | |||
30 | Kjartan Moberg | Norwegen | Kvernaland | 57 | 22 | |||
31 | Stine Moberg | Dänemark | Kvernaland | 50 | 21 | |||
32 | Francis Refshus Hagerup | Norwegen | Kvernaland | 43 | 20 | |||
33 | Edward Refshus Hagerup | Norwegen | Kvernaland | 36 | 19 | |||
34 | Kristin Fjermestad | Norwegen | Kvernaland | 29 | 17 | |||
35 | Julian Helle | Norwegen | Ganddal | 21 | 12 | |||
36 | David Linjord | Norwegen | Kleppe | 14 | 9 | |||
37 | Mona Gangsøy | Norwegen | Bergen | 7 | 6 | |||
38 | Linnea Gangsøy | Norwegen | Bergen | 1 | 1 | |||