Тип турніру | Індивідуальний |
---|---|
Стан | Завершено |
Уровень турнира | 3 |
Региональный множитель SWR | 1.0 |
Країна | Швеція |
Місто | Мальмё |
Початок реєстрації | 30.11.2014 00:00 |
Завершення реєстрації | 31.01.2015 00:00 |
Дата проведення турніру | 07.02.2015 |
Дата завершення турніру | 07.02.2015 |
Участников | 127 |
Етапи
Назва | Стан | Тривалість | Дата и время | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | Basic groups | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |
2 | Final groups | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |
Placement groups | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | ||
3 | Playoff | Завершено | 7 | Учасники | Розклад і результати | Сетки |
Текстова версіяПідсумкове положення
Ім'я | Країна | Місто | Очки SWR | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Yanis Galuzo | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 700 | |||
2 | Atis Sīlis | Латвія | Рига | 650 | |||
3 | Kevin Eriksson | Фінляндія | Турку | 600 | |||
4 | Lars Henriksson | Швеція | Пітео | 595 | |||
5 | Finn Fries | Швеція | Лунд | 590 | |||
6 | Hans Osterman | Швеція | Стокгольм | 585 | |||
7 | Carl Bindekrans | Швеція | Норрчепінг | 580 | |||
8 | Patrik Petr | Чехiя | Литомишль | 575 | |||
9 | Oscar Henriksson | Швеція | Пітео | 569 | |||
10 | Lars Fridell | Швеція | Стокгольм | 564 | |||
11 | Janne Ollila | Фінляндія | Наантали | 559 | |||
12 | Valts Smagars | Латвія | Рига | 554 | |||
13 | Peter Östlund | Швеція | Авеста | 549 | |||
14 | Yevhen Levdansky | Україна | Київ | 544 | |||
15 | Joakim Lundin | Швеція | Еребру | 539 | |||
16 | Jan Pelkonen | Фінляндія | Наантали | 534 | |||
17 | Andrey Voskoboynikov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 529 | |||
18 | Jan Dryak | Чехiя | 524 | ||||
19 | Alexey Titov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 519 | |||
20 | Yngve Aasheim | Норвегія | Тронгейм | 514 | |||
21 | Dmitry Belavin | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 508 | |||
22 | David Smid | Чехiя | Svitavy | 503 | |||
23 | Zdenek Matoušek ml. | Чехiя | 498 | ||||
24 | David Nordstrom | Швеція | Мальмё | 493 | |||
25 | Markus Nilsson | Швеція | Стокгольм | 488 | |||
26 | Krystof Lebl | Чехiя | Прага | 483 | |||
27 | Sandis Kristaps Lagzdiņš | Латвія | Рига | 478 | |||
28 | Otto Pesala | Фінляндія | Оулу | 473 | |||
29 | Juho Rautio | Фінляндія | Тампере | 468 | |||
30 | Rene Huhtala | Фінляндія | Наантали | 463 | |||
31 | Pavel Plesak | Чехiя | Пльзень | 458 | |||
32 | Rickard Sjöstedt | Швеція | 453 | ||||
33 | Marcus Andersson | Швеція | Єнчепінг | 447 | |||
34 | Edgars Saulītis | Латвія | Инчукалнс | 442 | |||
35 | Vesa Huotelin | Фінляндія | Эспоо | 437 | |||
36 | Simon Thomas | Ірландія | Lyon | 432 | |||
37 | Jørn Moldvær | Норвегія | Тенсберг | 427 | |||
38 | Sami Hellstrom | Фінляндія | Espoo | 422 | |||
39 | Truls Mansson | Швеція | Стокгольм | 417 | |||
40 | Vaclav Pikl | Чехiя | Пльзень | 412 | |||
41 | Jan Sladek | Чехiя | Pribram | 407 | |||
42 | Stian Ostrem | Норвегія | Драммен | 402 | |||
43 | Kirill Storchak | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 397 | |||
44 | Martin Arenlind | Швеція | Лунд | 392 | |||
45 | Espen Moe | Норвегія | Тронгейм | 386 | |||
46 | Zdenek Lopaur | Чехiя | Benatky | 381 | |||
47 | Jerry Wikström | Швеція | Стокгольм | 376 | |||
48 | Jimmy Mårdell | Швеція | Стокгольм | 371 | |||
49 | Kimmo Eriksson | Фінляндія | Турку | 366 | |||
50 | Fredric Axelsson | Швеція | Стокгольм | 361 | |||
51 | Fredrik Hansson | Швеція | Гетеборг | 356 | |||
52 | Lauri Törnström | Фінляндія | Наантали | 351 | |||
53 | Martin Lunden | Швеція | Мальмё | 346 | |||
54 | Petter Bäckebjörk | Швеція | 341 | ||||
55 | Ulrik Nilsson | Швеція | Мальмё | 336 | |||
56 | Svein Arne Fure | Норвегія | Берген | 331 | |||
57 | Hans-Øyvind Sagen | Норвегія | 325 | ||||
58 | Emil Larsson | Швеція | Borlänge | 320 | |||
59 | Michal Kobrle | Чехiя | Ліберець | 315 | |||
60 | Milos Sevr | Чехiя | Турнов | 310 | |||
61 | Netta Jousi | Фінляндія | Гельсінкі | 305 | |||
62 | Alexandr Zaytsev | Російська Федерація | Москва | 300 | |||
63 | Gustaf Fagerberg | Швеція | Стокгольм | 295 | |||
64 | Vegard Klippen | Норвегія | Kvernaland | 290 | |||
65 | Lukas Gustafsson | Швеція | Гетеборг | 285 | |||
66 | Joachim Thyzell | Швеція | 280 | ||||
67 | Joel Hall | Швеція | Мальмё | 275 | |||
68 | Øystein Klippen | Норвегія | Kvernaland | 269 | |||
69 | Matti Mansson | Швеція | Лунд | 264 | |||
70 | Henrik Nilsson | Швеція | Вестерос | 259 | |||
71 | Alexandr Zhulyabin | Російська Федерація | Ногінськ | 254 | |||
72 | Torbjørn Kverneland | Норвегія | Kverneland | 249 | |||
73 | Eric Norén | Швеція | Мальмё | 244 | |||
74 | Mikko Haveri | Фінляндія | Турку | 239 | |||
75 | Aleksandr Tarakanov | Казахстан | Железнодорожный (РФ) | 234 | |||
76 | Julian Elvén | Швеція | Мальмё | 229 | |||
77 | Kjetil Sagen | Норвегія | 224 | ||||
78 | Sissie Wikstrom | Швеція | Стокгольм | 219 | |||
79 | Magnus Klippen | Норвегія | Kvernaland | 214 | |||
80 | Benjamin Suominen | Фінляндія | Турку | 208 | |||
81 | Alexey Krinov | Казахстан | Шимкент | 203 | |||
82 | Eidsnes Espen | Норвегія | Берген | 198 | |||
83 | Peter Madsen | Данія | 193 | ||||
84 | Markus Bengtsson | Швеція | Göteborg | 188 | |||
85 | Jimi Mansson | Швеція | Лунд | 183 | |||
86 | Amund Risa Fylling | Норвегія | Kvernaland | 178 | |||
87 | Joan Eriksson Mencl | Швеція | Лунд | 173 | |||
88 | Mats Johansson | Швеція | Staffanstorp | 168 | |||
89 | Darko Mrdalj | Сербія | Bergen | 163 | |||
90 | Waqas Nawas Khan | Пакістан | 158 | ||||
91 | Sten Svensson | Швеція | Лунд | 153 | |||
92 | Gundega Paķe | Латвія | Рига | 147 | |||
93 | Morten Aarflot | Норвегія | Осло | 142 | |||
94 | Emanuel Nilsson | Швеція | 137 | ||||
95 | Gustav Brådland | Норвегія | 132 | ||||
96 | Joakim Gåfvels | Швеція | 127 | ||||
97 | Marko Säkkinen | Швеція | Гетеборг | 122 | |||
98 | Thorbjørn F. Hestvaag | Норвегія | Kvernaland | 117 | |||
99 | Eduards Paķis | Латвія | Саулкрасти | 112 | |||
100 | Daniel Gullberg | Швеція | Мальмё | 107 | |||
101 | Olle Jacobsson | Швеція | Мальмё | 102 | |||
102 | Uno Osterman | Швеція | Стокгольм | 97 | |||
103 | August Wegestål | Швеція | Мальмё | 92 | |||
104 | Hjalmar Nilsson | Швеція | 86 | ||||
105 | Andreas Fjermestad | Норвегія | Kvernaland | 81 | |||
106 | Micael Myren | Sweden / Portugal | Göteborg / Lagos | 76 | |||
107 | Johan Fischer | Швеція | Мальмё | 71 | |||
108 | Thomas Malmberg | Швеція | Мальмё | 66 | |||
109 | Sondre Efteland Johansen | Норвегія | Kvernaland | 61 | |||
110 | David Nilsson | Швеція | 56 | ||||
111 | Mattias Kralmark | Швеція | Лунд | 51 | |||
112 | Daniel Petersson | Швеція | 46 | ||||
113 | Christophe Hellman | Франція | 41 | ||||
114 | Patrik Räfling | Швеція | Гетеборг | 36 | |||
115 | Jimmy Gellersten | Швеція | Мальмё | 31 | |||
116 | Mikhail Krinov | Російська Федерація | Москва | 25 | |||
117 | Jan-Olof Hansson | Швеція | Ekerö | 20 | |||
118 | Robin Holmgren-Gellersten | Швеція | Мальмё | 15 | |||
119 | Anton Freyr Jakobsson | Ісландія | 10 | ||||
120 | Elin Hellman | Франція | 5 | ||||
121 | Anders Olsén | Швеція | Лунд | 1 | |||