Тип турніру | Індивідуальний |
---|---|
Стан | Завершено |
Уровень турнира | 5 |
Региональный множитель SWR | 0.5 |
Країна | Російська Федерація |
Місто | Батайск |
Адрес | ул. М. Горького 172 (3 этаж) |
Початок реєстрації | 17.01.2023 19:00 |
Завершення реєстрації | 28.01.2023 12:00 |
Дата проведення турніру | 29.01.2023 |
Время начала | 10:00 |
Дата завершення турніру | 29.01.2023 |
Участников | 22 |
Етапи
Назва | Стан | Тривалість | Дата и время | ||
---|---|---|---|---|---|
2 | Квалификация | Завершено | 1 | 29.01.2023 10:00 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці |
3 | Лиги | Завершено | 1 | 29.01.2023 12:00 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці |
4 | Плэй-офф | Завершено | 7 | 29.01.2023 14:00 | Учасники | Розклад і результати | Сетки |
Текстова версіяПідсумкове положення
Ім'я | Країна | Місто | Рейтинг | Очки SWR | Очки МР | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Roman Ivanov | Російська Федерація | Ростов-на-Дону | 43 | 200 | 200 | |||
2 | Igor Novikov | Російська Федерація | Азов | 43 | 175 | 162 | |||
3 | Стасюк Романович | Російська Федерація | Ростов-на-Дону | 40 | 150 | 145 | |||
4 | Ivan Talovera | Російська Федерація | Ростов-на-Дону | 39 | 142 | 114 | |||
5 | Nick Korsunov | Російська Федерація | Ростов-на-Дону | 29 | 134 | 80 | |||
6 | Artem Bederdinov | Російська Федерація | Батайск | 28 | 126 | 48 | |||
7 | Alexandr Dyomin | Російська Федерація | Батайск | 27 | 118 | 29 | |||
8 | Vladimir Novikov | Російська Федерація | Азов | 27 | 111 | 27 | |||
9 | Dmitriy Chepinskiy | Російська Федерація | Ростов-на-Дону | 26 | 103 | 25 | |||
10 | Aleksandra Kachalova | Російська Федерація | Батайск | 24 | 95 | 23 | |||
11 | Давид Дёмин | Російська Федерація | Батайск | 24 | 87 | 21 | |||
12 | Nikita Butenko | Російська Федерація | Ростов-на-Дону | 21 | 79 | 20 | |||
13 | Nikolay Fedotov | Російська Федерація | Батайск | 19 | 71 | 18 | |||
14 | Иван Загребельный | Російська Федерація | Ростов-на-Дону | 19 | 63 | 16 | |||
15 | Александр Дорохов | Російська Федерація | Батайск | 18 | 55 | 14 | |||
16 | Владислав Стариков | Російська Федерація | Батайск | 16 | 47 | 12 | |||
17 | Fedor Fedotov | Російська Федерація | Батайск | 15 | 39 | 10 | |||
18 | Amayak Babiyan | Російська Федерація | Чалтырь | 13 | 32 | 8 | |||
19 | Александр Попов | Російська Федерація | Батайск | 10 | 24 | 7 | |||
20 | Artem Knyshov | Російська Федерація | Ростов-на-Дону | 9 | 16 | 5 | |||
21 | Артем Мигуля | Російська Федерація | Батайск | 6 | 8 | 3 | |||
22 | Даннил Проскудин | Російська Федерація | Батайск | 0 | 1 | 1 | |||