Тип турніру | Індивідуальний |
---|---|
Стан | Завершено |
Уровень турнира | 5 |
Региональный множитель SWR | 0.7 |
Країна | Російська Федерація |
Місто | Курськ |
Адрес | г. Курск, проспект Дружбы, 14 (школа №52) |
Телефон | +79065721114 |
Lnhkursk@mail.ru | |
Початок реєстрації | 13.12.2022 11:00 |
Завершення реєстрації | 08.01.2023 11:00 |
Дата проведення турніру | 08.01.2023 |
Время начала | 11:00 |
Дата завершення турніру | 08.01.2023 |
Участников | 22 |
Етапи
Назва | Стан | Тривалість | Дата и время | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | Первая Лига | Завершено | 1 | 08.01.2023 00:00 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці |
2 | Квалификация | Завершено | 1 | 08.01.2023 00:00 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці |
3 | Высшая Лига | Завершено | 1 | 08.01.2023 00:00 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці |
4 | Малый плей-офф | Завершено | 7 | 08.01.2023 00:00 | Учасники | Розклад і результати | Сетки |
5 | Плей-офф | Завершено | 7 | 08.01.2023 00:00 | Учасники | Розклад і результати | Сетки |
6 | Плей-офф Первая Лига | Завершено | 3 | 08.01.2023 00:00 | Учасники | Розклад і результати | Сетки |
Текстова версіяПідсумкове положення
Ім'я | Країна | Місто | Очки SWR | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denis Matveev | Російська Федерація | Курськ | 280 | |||
2 | Sergey Ivanov | Російська Федерація | Курськ | 245 | |||
3 | Andrey Chaplygin | Російська Федерація | Курськ | 210 | |||
4 | Vladimir Kiselev | Російська Федерація | Курськ | 199 | |||
5 | Denis Dudkin | Російська Федерація | Орёл | 188 | |||
6 | Aleksandra Pavlova | Російська Федерація | Курськ | 177 | |||
7 | Dmitriy Fateev | Російська Федерація | Бєлгород | 166 | |||
8 | Nikita Sharunov | Російська Федерація | Курськ | 155 | |||
9 | Oleg Sharunov | Російська Федерація | Курськ | 144 | |||
10 | Vladislav Chesnokov | Російська Федерація | Курськ | 133 | |||
11 | Oleg Bublikov | Російська Федерація | Курськ | 122 | |||
12 | Olga Pavlova | Російська Федерація | Курськ | 111 | |||
13 | Uriy Brezhnev | Російська Федерація | Курськ | 99 | |||
14 | Danila Sharunov | Російська Федерація | Курськ | 88 | |||
15 | Marina Pavlova | Російська Федерація | Курськ | 77 | |||
16 | Vyacheslav Domashev | Російська Федерація | Курськ | 66 | |||
17 | Sergei Romanov | Російська Федерація | Курськ | 55 | |||
18 | Dmitriy Boyko | Російська Федерація | Курськ | 44 | |||
19 | Anatoliy Verutin | Російська Федерація | Курськ | 33 | |||
20 | Nikolay Verutin | Російська Федерація | Курськ | 22 | |||
21 | Nikita Globin | Російська Федерація | Курськ | 11 | |||
22 | Vladimir Shumski | Російська Федерація | Воронеж | 1 | |||