Тип турніру | Індивідуальний |
---|---|
Стан | Завершено |
Уровень турнира | 6 |
Региональный множитель SWR | 0.5 |
Країна | Російська Федерація |
Місто | Звєрево |
Телефон | 89034309127 |
vasilast@mail.ru | |
Дата проведення турніру | 12.09.2021 |
Время начала | 10:00 |
Дата завершення турніру | 12.09.2021 |
Участников | 11 |
Етапи
Назва | Стан | Тривалість | Дата и время | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | 1 этап | Завершено | 1 | 12.09.2021 10:30 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці |
2 | 2 этап группа "малая" | Завершено | 1 | 12.09.2021 12:00 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці |
2 этап группа "финальная" | Завершено | 1 | 12.09.2021 12:00 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці |
Текстова версіяПідсумкове положення
3 тур | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ім'я | Країна | Місто | Рейтинг | Очки SWR | Очки МР | ||||
1 | Pavel Kiselyov | Російська Федерація | Волгодонськ | 100 | 57 | ||||
2 | Dmitriy Chepinskiy | Російська Федерація | Ростов-на-Дону | 75 | 28 | ||||
3 | Evgeniy Ermakov | Російська Федерація | Каменск | 50 | 16 | ||||
4 | Vasili Tulaev | Російська Федерація | Звєрево | 44 | 14 | ||||
5 | Alexander Bitkov | Російська Федерація | Каменск | 38 | 12 | ||||
6 | Makar Schulgin | Російська Федерація | Звєрево | 31 | 11 | ||||
7 | Yaroslav Korolevskiy | Російська Федерація | Каменск | 25 | 9 | ||||
8 | Matvey Savchenko | Російська Федерація | Звєрево | 19 | 7 | ||||
9 | Dmitriy Lukashov | Російська Федерація | Звєрево | 13 | 5 | ||||
10 | Anna Golovko | Російська Федерація | Звєрево | 6 | 3 | ||||
11 | Anastasia Sapozhnikova | Російська Федерація | Звєрево | 1 | 1 | ||||
3 тур | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ім'я | Країна | Місто | Рейтинг | Очки SWR | Очки МР | ||||
1 | Pavel Kiselyov | Російська Федерація | Волгодонськ | 22 | 100 | 57 | |||
2 | Dmitriy Chepinskiy | Російська Федерація | Ростов-на-Дону | 21 | 75 | 28 | |||
3 | Evgeniy Ermakov | Російська Федерація | Каменск | 18 | 50 | 16 | |||
4 | Vasili Tulaev | Російська Федерація | Звєрево | 16 | 44 | 14 | |||
5 | Alexander Bitkov | Російська Федерація | Каменск | 12 | 38 | 12 | |||
6 | Matvey Savchenko | Російська Федерація | Звєрево | 10 | 31 | 11 | |||
7 | Makar Schulgin | Російська Федерація | Звєрево | 7 | 25 | 9 | |||
8 | Yaroslav Korolevskiy | Російська Федерація | Каменск | 5 | 19 | 7 | |||
9 | Dmitriy Lukashov | Російська Федерація | Звєрево | 4 | 13 | 5 | |||
10 | Anna Golovko | Російська Федерація | Звєрево | 2 | 6 | 3 | |||
11 | Anastasia Sapozhnikova | Російська Федерація | Звєрево | 1 | 1 | 1 | |||