Тип турніру | Індивідуальний |
---|---|
Стан | Завершено |
Країна | Норвегія |
Місто | Ставангер |
Початок реєстрації | 27.05.2013 18:00 |
Завершення реєстрації | 01.05.2013 18:00 |
Дата проведення турніру | 07.06.2013 |
Дата завершення турніру | 07.06.2013 |
Участников | 36 |
Етапи
Назва | Стан | Тривалість | Дата и время | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | Basic Groups | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |
2 | Final Group | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |
Placement Group | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | ||
3 | Play-off | Завершено | 7 | Учасники | Розклад і результати | Сетки |
Текстова версіяПідсумкове положення
Ім'я | Країна | Місто | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alexey Titov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
2 | Lars Henriksson | Швеція | Пітео | |||
3 | Joakim Lundin | Швеція | Еребру | |||
4 | Daniel Matysek | Чехiя | Прага | |||
5 | Yngve Aasheim | Норвегія | Тронгейм | |||
6 | Lars-Erik Svensson | Швеція | Умео | |||
7 | Dmitriy Petrov | Російська Федерація | Москва | |||
8 | Mykhaylo Shalomayev | Україна | Харків | |||
9 | Vaclav Pikl | Чехiя | Пльзень | |||
10 | Aleksandrs Žernovojs | Латвія | Вентспилс | |||
11 | Igor Masloboev | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
12 | Geir Hjemås | Норвегія | Осло | |||
13 | Jørn Moldvær | Норвегія | Тенсберг | |||
14 | Raimonds Īša | Латвія | Рига | |||
15 | Espen Moe | Норвегія | Тронгейм | |||
16 | Stefaniszyn Reggie | Канада | ||||
17 | Vitaly Skorobogatov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
18 | Arnis Vītols | Латвія | Skrunda | |||
19 | Petteri Sevon | Фінляндія | Вантаа | |||
20 | Petrek Jaroslav | Словакія | ||||
21 | Kimmo Eriksson | Фінляндія | Турку | |||
22 | Hudec Karol | Словакія | ||||
23 | Milos Sevr | Чехiя | Турнов | |||
24 | Honkanen Pasi | Фінляндія | ||||
25 | Thomas Haussknecht | Німеччина | Берлін | |||
26 | Richter Kent | Канада | ||||
27 | Gerrit Janssen | Німеччина | Вільгельмсгафен | |||
28 | Balint Nagy | Угорщина | Будапешт | |||
29 | Vitaliy Ignatenko | Україна | Маріуполь | |||
30 | Audrius Pleikys | Литва | Вільнюс | |||
31 | Frank Bruneske | Німеччина | Вільгельмсгафен | |||
32 | Kevin Rafferty | Сполучені Штати Америки | Laguna Hills, CA | |||
33 | Barna Stefan | Словакія | ||||
34 | Martin Dion | Канада | ||||
35 | Michael Toft Nielsen | Данія | Ольборг | |||
36 | Andrei Kniaziuk | Білорусь | Новополоцьк | |||