Тип турніру | Індивідуальний |
---|---|
Стан | Завершено |
Уровень турнира | 4 |
Региональный множитель SWR | 0.5 |
Країна | Німеччина |
Місто | Хаген |
Початок реєстрації | 04.01.2019 00:00 |
Завершення реєстрації | 09.02.2019 18:00 |
Дата проведення турніру | 16.02.2019 |
Время начала | 09:00 |
Дата завершення турніру | 17.02.2019 |
Участников | 47 |
Етапи
Назва | Стан | Тривалість | Дата и время | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | Vorrunde | Завершено | 1 | 16.02.2019 11:30 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці |
2 | Finalgruppe | Завершено | 1 | 16.02.2019 14:00 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці |
Plazierungsgruppen | Завершено | 1 | 16.02.2019 14:00 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |
3 | Play-Off 1.Liga | Завершено | 7 | 16.02.2019 17:00 | Учасники | Розклад і результати | Сетки |
Play-Off 2.Liga | Завершено | 7 | 16.02.2019 17:00 | Учасники | Розклад і результати | Сетки |
Текстова версіяПідсумкове положення
Endplazierungen | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ім'я | Країна | Місто | Рейтинг | Очки SWR | Очки МР | ||||
1 | Linus Restel | Німеччина | Хаген | 300 | 526 | ||||
2 | Valentin Dietze | Німеччина | Фрайбург | 275 | 489 | ||||
3 | Juri Artamonov | Естонія | Таллінн | 250 | 457 | ||||
4 | Leon Haussknecht | Німеччина | Берлін | 244 | 436 | ||||
5 | Mykhaylo Shalomayev | Україна | Харків | 239 | 419 | ||||
6 | Elias Klimek | Німеччина | Бад-Дюркхайм | 233 | 406 | ||||
7 | Kai Armonies | Німеччина | Грефен | 227 | 396 | ||||
8 | Rene Albers | Німеччина | Зике | 222 | 384 | ||||
9 | Frank Bruneske | Німеччина | Вільгельмсгафен | 216 | 373 | ||||
10 | Thomas Haussknecht | Німеччина | Берлін | 210 | 358 | ||||
11 | Hermann Petuch | Німеччина | Лар | 205 | 349 | ||||
12 | Vladimir Vedernikov | Німеччина | Саарбрюккен | 199 | 342 | ||||
13 | Sven Edler | Німеччина | Унтерферінг | 193 | 331 | ||||
14 | Ralph Pommerenke | Німеччина | Франкфурт-на-Майне | 188 | 326 | ||||
15 | Eike Rompa | Німеччина | Вільгельмсгафен | 182 | 311 | ||||
16 | Mirko König | Німеччина | Кельн | 176 | 296 | ||||
17 | Daniel Hoch | Німеччина | Саарбрюккен | 170 | 276 | ||||
18 | Frank Rasche | Німеччина | Унтерферінг | 165 | 256 | ||||
19 | Florian Bequiraj | Німеччина | Гох | 159 | 243 | ||||
20 | Annika Gripp | Німеччина | Унтерферінг | 153 | 231 | ||||
21 | Mathias Scheel | Німеччина | Берлін | 148 | 224 | ||||
22 | Erik Maslennikov | Німеччина | Саарбрюккен | 142 | 215 | ||||
23 | Christian Dunnink | Німеччина | Бохум | 136 | 209 | ||||
24 | Shaham Winkels | Німеччина | Гох | 131 | 201 | ||||
25 | Ulrich Hennemann | Німеччина | Дортмунд | 125 | 192 | ||||
26 | Martin Dion | Канада | 119 | 182 | |||||
27 | Philipp Basch | Німеччина | Дюссельдорф | 114 | 168 | ||||
28 | Thony Restel | Німеччина | Хаген | 108 | 153 | ||||
29 | Wolfgang Abshagen | Німеччина | Берлін | 102 | 138 | ||||
30 | Jonas Franken | Німеччина | Бад-Дюркхайм | 97 | 125 | ||||
31 | Johannes Brunner | Німеччина | Унтерферінг | 91 | 114 | ||||
32 | Rüdiger Thiele | Німеччина | Кельн | 85 | 105 | ||||
33 | Gunnar Gripp | Німеччина | Unterfoehring | 80 | 96 | ||||
34 | Thorsten Schmidt | Німеччина | Нордерштедт | 74 | 88 | ||||
35 | Till Dion | Німеччина | Фульда | 68 | 73 | ||||
36 | Lars Olofsson | Німеччина | Вупперталь | 63 | 60 | ||||
37 | Damian Drissen | Німеччина | Гох | 57 | 49 | ||||
38 | Filip Olofsson | Німеччина | Дюссельдорф | 51 | 40 | ||||
39 | Gerhard Brunner | Німеччина | Унтерферінг | 45 | 34 | ||||
40 | Michael Bremenfeld | Німеччина | Дюссельдорф | 40 | 24 | ||||
41 | Steven Töteberg | Німеччина | Франкфурт-на-Майне | 34 | 14 | ||||
42 | Arno Wirths | Німеччина | Гох | 28 | 9 | ||||
43 | Jörg Panhorst | Німеччина | Білефельд | 23 | 7 | ||||
44 | Jacob Olofsson | Німеччина | Вупперталь | 17 | 6 | ||||
45 | Sascha Weis | Німеччина | Вісбаден | 11 | 4 | ||||
46 | Uwe Ullrich | Німеччина | Вісбаден | 6 | 3 | ||||
47 | Ralf Ullrich | Німеччина | Вісбаден | 1 | 1 | ||||