Тип турніру | Індивідуальний |
---|---|
Стан | Завершено |
Уровень турнира | 5 |
Региональный множитель SWR | 0.6 |
Країна | Російська Федерація |
Місто | Нижний Новгород |
Адрес | проспект Гагарина, 22 |
Телефон | 89030543637 |
shikerin@mail.ru | |
Початок реєстрації | 21.12.2018 15:00 |
Завершення реєстрації | 05.01.2019 23:00 |
Дата проведення турніру | 06.01.2019 |
Время начала | 11.00 |
Дата завершення турніру | 06.01.2019 |
Участников | 32 |
Етапи
Назва | Стан | Тривалість | Дата и время | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | Квалификация | Завершено | 1 | 06.01.2019 00:00 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці |
2 | Групповой этап | Завершено | 1 | 06.01.2019 00:00 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці |
3 | Плэй-офф | Завершено | 7 | 06.01.2019 00:00 | Учасники | Розклад і результати | Сетки |
4 | Малый плэй-офф | Завершено | 7 | 06.01.2019 00:00 | Учасники | Розклад і результати | Сетки |
5 | Переходный турнир | Завершено | 7 | 06.01.2019 00:00 | Учасники | Розклад і результати | Сетки |
Текстова версіяПідсумкове положення
IX Открытый Чемпионат Нижнего Новгорода. Этап 3 | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ім'я | Країна | Місто | Очки SWR | Очки МР | ||||
1 | Sergey Shikerin | Російська Федерація | Нижний Новгород | 240 | 277 | |||
2 | Ivan Shemjakov | Російська Федерація | Нижний Новгород | 210 | 219 | |||
3 | Roman Aganichev | Російська Федерація | Іваново | 180 | 165 | |||
4 | Semen Ivanov | Російська Федерація | Нижний Новгород | 174 | 128 | |||
5 | Taisia Ankudimova | Російська Федерація | Нижний Новгород | 168 | 88 | |||
6 | Olga Glazunova | Російська Федерація | Нижний Новгород | 161 | 61 | |||
7 | Kirichenko Evgeny | Російська Федерація | Нижний Новгород | 155 | 42 | |||
8 | Nikita Panyov | Російська Федерація | Іваново | 149 | 31 | |||
9 | Yuriy Morozov | Російська Федерація | Нижний Новгород | 143 | 30 | |||
10 | Alexey Soloviev | Російська Федерація | Нижний Новгород | 137 | 29 | |||
11 | Igor Ivanov | Російська Федерація | Нижний Новгород | 130 | 27 | |||
12 | Pavel Syzrancev | Російська Федерація | Нижний Новгород | 124 | 26 | |||
13 | Tratinko Oleg | Білорусь | Маладзечна | 118 | 25 | |||
14 | Dzonyy Dunichkin | Російська Федерація | Нижний Новгород | 112 | 24 | |||
15 | Sergey Dunichkin | Російська Федерація | Нижний Новгород | 106 | 22 | |||
16 | Andrey Varyutin | Російська Федерація | Нижний Новгород | 99 | 21 | |||
17 | Vladimir Kudryavcev | Російська Федерація | Нижний Новгород | 93 | 20 | |||
18 | Efimov Filipp | Російська Федерація | Нижний Новгород | 87 | 19 | |||
19 | Mochalina Mariya | Російська Федерація | Нижний Новгород | 81 | 17 | |||
20 | Zarubin Alexey | Російська Федерація | Нижний Новгород | 74 | 16 | |||
21 | Mochalin Anatolii | Російська Федерація | Нижний Новгород | 68 | 15 | |||
22 | Klushenkova Elvira | Російська Федерація | Нижний Новгород | 62 | 14 | |||
23 | Кирилл Ручьев | Російська Федерація | Нижний Новгород | 56 | 12 | |||
24 | Larin Maksim | Російська Федерація | Нижний Новгород | 50 | 11 | |||
25 | Trifonov Daniil | Російська Федерація | Нижний Новгород | 43 | 10 | |||
26 | Hozin Nikolay | Російська Федерація | Нижний Новгород | 37 | 9 | |||
27 | Николай Владимирский | Російська Федерація | Нижний Новгород | 31 | 7 | |||
28 | Hozin Ilya | Російська Федерація | Нижний Новгород | 25 | 6 | |||
29 | Дмитрий Тихонов | Російська Федерація | Нижний Новгород | 19 | 5 | |||
30 | Владимир Владимирский | Російська Федерація | Нижний Новгород | 12 | 4 | |||
31 | Кирилл Тихонов | Російська Федерація | Нижний Новгород | 6 | 2 | |||
32 | Hozin Kirill | Російська Федерація | Нижний Новгород | 1 | 1 | |||