rk.galdahokejs.lv
Тип турніру | Індивідуальний |
---|---|
Стан | Завершено |
Уровень турнира | 2 |
Региональный множитель SWR | 1.0 |
Країна | Латвія |
Місто | Рига |
Початок реєстрації | 01.12.2018 01:01 |
Завершення реєстрації | 01.12.2018 01:01 |
Дата проведення турніру | 02.12.2018 |
Время начала | 10:00 |
Дата завершення турніру | 02.12.2018 |
Участников | 48 |
Етапи
Назва | Стан | Тривалість | Дата и время | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | Final Groups | Завершено | 1 | 02.12.2018 10:00 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці |
2 | Play-off | Завершено | 7 | 02.12.2018 14:00 | Учасники | Розклад і результати | Сетки |
Текстова версіяПідсумкове положення
Ім'я | Країна | Місто | Очки SWR | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Arseniy Stolyarov | Російська Федерація | Москва | 900 | |||
2 | Edgars Caics | Латвія | Рига | 850 | |||
3 | Nikita Zholobov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 800 | |||
4 | Patrik Petr | Чехiя | Литомишль | 782 | |||
5 | Denis Matveev | Російська Федерація | Курськ | 764 | |||
6 | Atis Sīlis | Латвія | Рига | 747 | |||
7 | Oleksii Korabel | Україна | Ірпінь | 729 | |||
8 | Rainers Kalniņš | Латвія | Инчукалнс | 711 | |||
9 | Maxim Borisov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 693 | |||
10 | Alexey Titov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 676 | |||
11 | Artjoms Zaharovs | Латвія | Skrunda | 658 | |||
12 | Magnus Klippen | Норвегія | Kvernaland | 640 | |||
13 | Roman Ignatenko | Україна | Маріуполь | 622 | |||
14 | Yevhen Levdansky | Україна | Київ | 604 | |||
15 | Sandis Kristaps Lagzdiņš | Латвія | Рига | 587 | |||
16 | Nikita Pavlov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 569 | |||
17 | Raivis "The Cobra" Miglinieks | Латвія | Рига | 551 | |||
18 | Valts Smagars | Латвія | Рига | 533 | |||
19 | Igor Masloboev | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 516 | |||
20 | Vesa Huotelin | Фінляндія | Эспоо | 498 | |||
21 | Mikus Saulitis | Латвія | Инчукалнс | 480 | |||
22 | Edgars Saulītis | Латвія | Инчукалнс | 462 | |||
23 | Vladislav Semenchuk | Україна | Київ | 444 | |||
24 | Edgars Mucenieks | Латвія | Skrunda | 427 | |||
25 | Mykhaylo Spivakovskyy | Україна | Одеса / Київ | 409 | |||
26 | Jevgēnijs Zaharovs | Латвія | Рига | 391 | |||
27 | Artem Blinov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 373 | |||
28 | Elvijs Siliņš | Латвія | Вентспилс | 356 | |||
29 | Jevgeni Lvov | Естонія | Таллінн | 338 | |||
30 | Gints Lasmanis | Латвія | Skrunda | 320 | |||
31 | Bjarne Axelsen | Данія | Bronderslev | 302 | |||
32 | Rūdolfs Kamzols | Латвія | Вентспилс | 284 | |||
33 | Dmitry Malygin | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 267 | |||
34 | Oleg Ortinov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 249 | |||
35 | Krystof Lebl | Чехiя | Прага | 231 | |||
36 | Ruslan Kamalov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 213 | |||
37 | Dmitriy Petrov | Російська Федерація | Москва | 196 | |||
38 | Maria Saveljeva | Естонія | Таллінн | 178 | |||
39 | Eliāns Ēdelis | Латвія | Вентспилс | 160 | |||
40 | Alvis Siliņš | Латвія | Вентспилс | 142 | |||
41 | Pavel Plesak | Чехiя | Пльзень | 124 | |||
42 | Oleg Salamatov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 107 | |||
43 | Øystein Klippen | Норвегія | Kvernaland | 89 | |||
44 | Vladimir Smirnov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 71 | |||
45 | Igor Saveljev | Естонія | Таллінн | 53 | |||
46 | Anton Jalneskog | Швеція | Кунглев | 36 | |||
47 | Fredrik Hansson | Швеція | Гетеборг | 18 | |||
48 | Rinalds Siņicins | Латвія | Инчукалнс | 1 | |||