Тип турніру | Індивідуальний |
---|---|
Стан | Завершено |
Уровень турнира | 4 |
Региональный множитель SWR | 0.6 |
Країна | Російська Федерація |
Місто | Нижний Новгород |
Початок реєстрації | 13.07.2017 10:00 |
Завершення реєстрації | 12.08.2017 11:00 |
Дата проведення турніру | 13.08.2017 |
Дата завершення турніру | 13.08.2017 |
Участников | 50 |
Етапи
Назва | Стан | Тривалість | Дата и время | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | Квалификация | Завершено | 1 | 13.08.2017 11:00 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці |
2 | Высшая лига | Завершено | 1 | 13.08.2017 13:00 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці |
3 | Первая лига | Завершено | 1 | 13.08.2017 13:00 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці |
4 | Плей-офф | Завершено | 7 | 13.08.2017 15:00 | Учасники | Розклад і результати | Сетки |
5 | Малый Плей-офф (17-32) | Завершено | 5 | 13.08.2017 15:00 | Учасники | Розклад і результати | Сетки |
Текстова версіяПідсумкове положення
Ім'я | Країна | Місто | Рейтинг | Очки SWR | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alexey Titov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 30 | 360 | |||
2 | Alexander Galkin | Російська Федерація | Волгоград | 27 | 330 | |||
3 | Alexandr Shikerin | Російська Федерація | Нижний Новгород | 25 | 300 | |||
4 | Ivan Shemjakov | Російська Федерація | Нижний Новгород | 23 | 294 | |||
5 | Dmitriy Petrov | Російська Федерація | Москва | 21 | 287 | |||
6 | Jevgeny Tsupko | Ізраїль | 20 | 281 | ||||
7 | Alexander Okunev | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 19 | 274 | |||
8 | Alexey Baranov | Російська Федерація | Москва | 18 | 268 | |||
9 | Artem Blinov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 17 | 262 | |||
10 | Yuriy Prostakov | Російська Федерація | Люберці | 16 | 255 | |||
11 | Sergey Shikerin | Російська Федерація | Нижний Новгород | 15 | 249 | |||
12 | Sergey Kovankin | Російська Федерація | Нижний Новгород | 14 | 243 | |||
13 | Andrey Ponomarev | Російська Федерація | Москва | 13 | 236 | |||
14 | Alexander Nagorniy st. | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 12 | 230 | |||
15 | Timur Khamiev | Російська Федерація | Горад Казань | 11 | 223 | |||
16 | Elnara Abasova | Російська Федерація | Нижний Новгород | 10 | 217 | |||
17 | Mikhail Krinov | Російська Федерація | Москва | 9 | 211 | |||
18 | Alexander Nagorniy ml. | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 8 | 204 | |||
19 | Ramil Galiev | Російська Федерація | Горад Казань | 7 | 198 | |||
20 | Dmitriy Nazarov | Російська Федерація | Нижний Новгород | 6 | 191 | |||
21 | Alexander Enyushin | Російська Федерація | Горад Казань | 5 | 185 | |||
22 | Dima Hintibidze | Російська Федерація | Нижний Новгород | 4 | 179 | |||
23 | Yarullin Rustam Nariman oli | Узбекистан | Бухара | 3 | 172 | |||
24 | Ivan Titkov | Російська Федерація | Самара | 2 | 166 | |||
25 | Alexey Krinov | Казахстан | Шимкент | 1 | 160 | |||
26 | Alexey Shalagin | Російська Федерація | Нижний Новгород | 1 | 153 | |||
27 | Taisia Ankudimova | Російська Федерація | Нижний Новгород | 1 | 147 | |||
28 | Alexander Prokopov | Російська Федерація | Москва | 1 | 140 | |||
29 | Alexey Balitskiy | Російська Федерація | Москва | 1 | 134 | |||
30 | Elena Stoljarova | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 1 | 128 | |||
31 | Ilya Elkin | Російська Федерація | Перм | 1 | 121 | |||
32 | Andrey Kalinkin | Російська Федерація | Нижний Новгород | 1 | 115 | |||
33 | Pavel Shakirov | Російська Федерація | Горад Казань | 1 | 109 | |||
34 | Sergey Semagin | Російська Федерація | Горад Казань | 1 | 102 | |||
35 | Sergey Marochkin | Російська Федерація | Самара | 1 | 96 | |||
36 | Konstantin Barabash | Російська Федерація | Горад Казань | 1 | 89 | |||
37 | Kurochkin Maksim | Російська Федерація | Волгодонськ | 1 | 83 | |||
38 | Aleksey Molodenkov | Російська Федерація | Балашиха | 1 | 77 | |||
39 | Semen Ivanov | Російська Федерація | Нижний Новгород | 1 | 70 | |||
40 | Yuriy Morozov | Російська Федерація | Нижний Новгород | 1 | 64 | |||
41 | Andrey Leutin | Російська Федерація | Нижний Новгород | 1 | 57 | |||
42 | Evgeniy Elkin | Російська Федерація | Перм | 1 | 51 | |||
43 | Elena Okuneva | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 1 | 45 | |||
44 | Vladimir Kudryavcev | Російська Федерація | Нижний Новгород | 1 | 38 | |||
45 | Andrei Ivanov | Російська Федерація | Чебоксари | 1 | 32 | |||
46 | Artem Matveev | Російська Федерація | Нижний Новгород | 1 | 26 | |||
47 | Igor Ivanov | Російська Федерація | Нижний Новгород | 1 | 19 | |||
48 | Alexey Kalinkin | Російська Федерація | Нижний Новгород | 1 | 13 | |||
49 | Nikita Panyov | Російська Федерація | Іваново | 1 | 6 | |||
50 | Milichaev Andrey | Російська Федерація | Нижний Новгород | 1 | 1 | |||