Тип турніру | Індивідуальний |
---|---|
Стан | Завершено |
Країна | Російська Федерація |
Місто | Москва |
Адрес | ул. Пришвина 8, офисное здание компании "Р-Стайл" |
Початок реєстрації | 01.05.2017 10:00 |
Завершення реєстрації | 18.05.2017 10:59 |
Дата проведення турніру | 18.05.2017 |
Дата завершення турніру | 18.05.2017 |
Участников | 24 |
Етапи
Назва | Стан | Тривалість | Дата и время | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | Квалификация | Завершено | 1 | 18.05.2017 00:00 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці |
2 | Плей-офф | Завершено | 3 | 18.05.2017 00:00 | Учасники | Розклад і результати | Сетки |
Текстова версіяПідсумкове положення
Ім'я | Країна | Місто | Рейтинг | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alexey Titov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 471 | |||
2 | Jevgeny Tsupko | Ізраїль | 409 | ||||
3 | Alexey Zaharov | Російська Федерація | Москва | 356 | |||
4 | Kirill Rudnev | Російська Федерація | Москва | 334 | |||
5 | Petr Mozhaev | Російська Федерація | Москва | 320 | |||
6 | Andrey Ponomarev | Російська Федерація | Москва | 307 | |||
7 | Yuriy Prostakov | Російська Федерація | Люберці | 296 | |||
8 | Yaroslav Mikryukov | Російська Федерація | Котельники | 290 | |||
9 | Konstantin Avdeev | Російська Федерація | Новосибірськ | 275 | |||
10 | Alexey Krinov | Казахстан | Шимкент | 232 | |||
11 | Alexey Baranov | Російська Федерація | Москва | 185 | |||
12 | Aleksandr Tarakanov | Казахстан | Железнодорожный (РФ) | 137 | |||
13 | Alexander Kaminski | Російська Федерація | Tallinn / Moscow | 96 | |||
14 | Dmitriy Nazarov | Російська Федерація | Нижний Новгород | 84 | |||
15 | Sergey Davydkin | Російська Федерація | Новосибірськ | 75 | |||
16 | Vladimir Orlov | Російська Федерація | Москва | 66 | |||
17 | Sergey Nekrasov | Російська Федерація | Москва | 59 | |||
18 | Kurochkin Maksim | Російська Федерація | Волгодонськ | 43 | |||
19 | Aleksey Molodenkov | Російська Федерація | Балашиха | 26 | |||
20 | Matsnev Maxim | Російська Федерація | Москва | 13 | |||
21 | valeriy ignatyev | Російська Федерація | Москва | 3 | |||
22 | Aleksandr Dvinyaninov | Російська Федерація | Москва | 2 | |||
23 | Yaitskiy Nikolay | Російська Федерація | Челябінськ | 1 | |||
24 | Ryzhov Roman | Російська Федерація | Москва | 0 | |||