Тип турніру | Індивідуальний |
---|---|
Стан | Завершено |
Країна | Російська Федерація |
Місто | Москва |
Адрес | пр. Мира 101 В, стр.3, спорткомплекс "Мир" |
Початок реєстрації | 20.02.2017 06:00 |
Завершення реєстрації | 04.03.2017 11:00 |
Дата проведення турніру | 05.03.2017 |
Дата завершення турніру | 05.03.2017 |
Участников | 42 |
Етапи
Назва | Стан | Тривалість | Дата и время | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | Квалификация | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |
2 | Высшая лига | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |
3 | Первая лига | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |
4 | Плей-офф | Завершено | 7 | Учасники | Розклад і результати | Сетки |
Текстова версіяПідсумкове положення
Ім'я | Країна | Місто | Рейтинг | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Grigoriy Dubinin | Російська Федерація | Тула | 30 | |||
2 | Arseniy Stolyarov | Російська Федерація | Москва | 27 | |||
3 | Alexander Galkin | Російська Федерація | Волгоград | 25 | |||
4 | Stepan Korotkiy | Російська Федерація | Москва | 23 | |||
5 | Yuriy Prostakov | Російська Федерація | Люберці | 21 | |||
6 | Dmitriy Petrov | Російська Федерація | Москва | 20 | |||
7 | Vladimir Goncharov | Російська Федерація | Москва | 19 | |||
8 | Sergey Patekhin | Російська Федерація | Курськ | 18 | |||
9 | Alexey Baranov | Російська Федерація | Москва | 17 | |||
10 | Viacheslav Patekhin | Російська Федерація | Курськ | 16 | |||
11 | Alexey Titov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 15 | |||
12 | Egor Stepanov | Російська Федерація | Новосибірськ | 14 | |||
13 | Jevgeny Tsupko | Ізраїль | 13 | ||||
14 | Alexandr Zaytsev | Російська Федерація | Москва | 12 | |||
15 | Sergey Korotkiy | Російська Федерація | Москва | 11 | |||
16 | Gleb Vasiliev | Російська Федерація | Москва | 10 | |||
17 | Nikita Pavlov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 9 | |||
18 | Vladimir Areshkin | Російська Федерація | Котельники | 8 | |||
19 | Andrey Ponomarev | Російська Федерація | Москва | 7 | |||
20 | Yaroslav Mikryukov | Російська Федерація | Котельники | 6 | |||
21 | Konstantin Avdeev | Російська Федерація | Новосибірськ | 5 | |||
22 | Ryurik Gutiev | Російська Федерація | Сочі | 4 | |||
23 | Vyacheslav Kelin | Російська Федерація | Хабаровськ | 3 | |||
24 | Petr Mozhaev | Російська Федерація | Москва | 2 | |||
25 | Eva Ozerova | Російська Федерація | Череповець | 1 | |||
26 | Kirill Vasilev | Російська Федерація | Москва | 1 | |||
27 | Yuriy Verbitskiy | Російська Федерація | Волгоград / Москва | 1 | |||
28 | Dmitriy Shumilin | Російська Федерація | Москва | 1 | |||
29 | Alexey Krinov | Казахстан | Шимкент | 1 | |||
30 | Evgenii Soloviev | Російська Федерація | Горад Клін | 1 | |||
31 | Ilya Timofeev | Російська Федерація | Ярославль | 1 | |||
32 | Sergey Nekrasov | Російська Федерація | Москва | 1 | |||
33 | Anton Urakaev | Російська Федерація | Москва | 1 | |||
34 | Denis Nekrasov | Російська Федерація | Москва | 1 | |||
35 | Andrey Stolyarov | Російська Федерація | Москва | 1 | |||
36 | Andrey Filyushin | Російська Федерація | Котельники | 1 | |||
37 | valeriy ignatyev | Російська Федерація | Москва | 1 | |||
38 | Vladimir Orlov | Російська Федерація | Москва | 1 | |||
39 | Andrei Ivanov | Російська Федерація | Чебоксари | 1 | |||
40 | Andrey Borisov | Російська Федерація | Москва | 1 | |||
41 | Aleksei Orlov | Російська Федерація | Москва | 1 | |||
42 | Aleksandr Dvinyaninov | Російська Федерація | Москва | 1 | |||