Тип турніру | Індивідуальний |
---|---|
Стан | Завершено |
Країна | Російська Федерація |
Місто | Санкт-Петербург |
Початок реєстрації | 22.06.2011 10:00 |
Завершення реєстрації | 01.07.2011 18:00 |
Дата проведення турніру | 02.07.2011 |
Дата завершення турніру | 02.07.2011 |
Участников | 28 |
Етапи
Назва | Стан | Тривалість | Дата и время | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | группа | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |
2 | Малый Кубок Белых ночей | Завершено | 3 | Учасники | Розклад і результати | Сетки | |
Плей-офф Кубок Белых ночей | Завершено | 7 | Учасники | Розклад і результати | Сетки |
Текстова версіяПідсумкове положення
Кубок Белых ночей | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Ім'я | Країна | Місто | ||||
1 | Maxim Borisov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
2 | German Fokin | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
3 | Anton Legkov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
4 | Viktoria Gorodnitskaya | Російська Федерація | Череповець | |||
5 | Pavel Gorodnitskiy | Ізраїль | Хайфа | |||
6 | Dmitry Belavin | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
7 | Mikhail Sivakov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
8 | Kirill Storchak | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
9 | Vitaly Skorobogatov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
10 | Elena Nikitina | Російська Федерація | Кронштадт | |||
11 | Irina Belavina | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
12 | Dmitry Malygin | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
13 | Alexander Okunev | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
14 | Anton Fedoseev | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
15 | Vasily Posrednikov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
16 | Pavlov Alexander | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
17 | Nazar Fedoseenko | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
18 | Sergey Kalinkin | Російська Федерація | Нижний Новгород | |||
19 | Mikhail Shashkov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
20 | Dmitry Vasilyev | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
21 | Kirill Pavlov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
22 | Andreev Igor | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
23 | Eldar Usmanov | Російська Федерація | Нижний Новгород | |||
24 | Georgii Levashev | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
25 | Kozlov Mikhail | Російська Федерація | Ростов Великий | |||
26 | Oleg Borisov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||