Turnīra tips | Individuālais turnīrs |
---|---|
Statuss | Noslēdzies |
Valsts | Krievija |
Pilsēta | Nizhniy Novgorod |
Reģistrācijas sākums Scorpion | 27.06.2015 11:00 |
Reģistrācijas beigas Scorpion | 08.08.2015 11:00 |
Turnīra datums | 09.08.2015 |
Turnīra beigu datums | 09.08.2015 |
Dalībnieku | 47 |
Posmi
Name [ENG] | Statuss | Ilgums | Datums un laiks | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | Квалификация | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |
2 | Высшие Лиги | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |
3 | Первая Лига | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |
4 | Плей-офф | Noslēdzies | 7 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки |
Teksta versijaVietu sadalījums
Итоговое положение | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vārds | Valsts | Pilsēta | Reitings | ||||
1 | Veniamin Gerasimov | Krievija | Maskava | 30 | |||
2 | Arseniy Stolyarov | Krievija | Maskava | 27 | |||
3 | Stanislav Lutay | Krievija | Tula | 25 | |||
4 | Vitaly Skorobogatov | Krievija | Sanktpēterburga | 23 | |||
5 | Alexey Titov | Krievija | Sanktpēterburga | 21 | |||
6 | Yuriy Prostakov | Krievija | Ļuberci | 20 | |||
7 | Stepan Korotkiy | Krievija | Maskava | 19 | |||
8 | Sergey Shikerin | Krievija | Nizhniy Novgorod | 18 | |||
9 | Grigoriy Dubinin | Krievija | Tula | 17 | |||
10 | Anton Fedoseev | Krievija | Sanktpēterburga | 16 | |||
11 | Alexey Korotkiy | Krievija | Nizhniy Novgorod | 15 | |||
12 | Alexander Galkin | Krievija | Volgograda | 14 | |||
13 | Alexandr Zaytsev | Krievija | Maskava | 13 | |||
14 | Yury Volik | Krievija | Krasnodara | 12 | |||
15 | Alexandr Shikerin | Krievija | Nizhniy Novgorod | 11 | |||
16 | Nikita Pavlov | Krievija | Sanktpēterburga | 10 | |||
17 | Gleb Vasiliev | Krievija | Maskava | 9 | |||
18 | Dima Hintibidze | Krievija | Nizhniy Novgorod | 8 | |||
19 | Anton Runenkov | Krievija | Maskava | 7 | |||
20 | Sergey Kovankin | Krievija | Nizhniy Novgorod | 6 | |||
21 | Sergey Kalinkin | Krievija | Nizhniy Novgorod | 5 | |||
22 | Sergey Korotkiy | Krievija | Maskava | 4 | |||
23 | Alexander Okunev | Krievija | Sanktpēterburga | 3 | |||
24 | Georgii Levashev | Krievija | Sanktpēterburga | 2 | |||
25 | Alexey Krinov | Kazahstāna | Šimkenta | 1 | |||
26 | Mishurinskikh Konstantin | Krievija | Pleskava | 1 | |||
27 | Ryurik Gutiev | Krievija | Sochi | 1 | |||
28 | Mikhail Krinov | Krievija | Maskava | 1 | |||
29 | Andrey Ponomarev | Krievija | Maskava | 1 | |||
30 | Ivan Shemjakov | Krievija | Nizhniy Novgorod | 1 | |||
31 | Elnara Abasova | Krievija | Nizhniy Novgorod | 1 | |||
32 | Yaroslav Mikryukov | Krievija | Kotel’niki | 1 | |||
33 | Alexandr Volozhanin | Krievija | Nizhniy Novgorod | 1 | |||
34 | Lanita Gutieva | Krievija | Sochi | 1 | |||
35 | Artem Blinov | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||
36 | Taisia Ankudimova | Krievija | Nizhniy Novgorod | 1 | |||
37 | Andrey Kalinkin | Krievija | Nizhniy Novgorod | 1 | |||
38 | Leonid Volik | Krievija | Krasnodara | 1 | |||
39 | Ivan Titkov | Krievija | Samāra | 1 | |||
40 | Alexey Shalagin | Krievija | Nizhniy Novgorod | 1 | |||
41 | Vladimir Kudryavcev | Krievija | Nizhniy Novgorod | 1 | |||
42 | Yuri Toropchin | Krievija | Samāra | 1 | |||
43 | Alexey Kalinkin | Krievija | Nizhniy Novgorod | 1 | |||
44 | Ekaterina Kolodeznaja | Krievija | Maskava | 1 | |||
45 | Volik Mikhail | Krievija | Krasnodara | 1 | |||
46 | Andrey Varyutin | Krievija | Nizhniy Novgorod | 1 | |||
47 | Анастасия Власова | Krievija | Nizhniy Novgorod | 1 | |||