Tallinn Cup 2022 (WTHT, Super Series)

VENUE - Park Inn by Radisson Meriton Conference & Spa Hotel Tallinn.
REGISTRATION - is valid until April 4, and close at 00.00.
Participation FEE - 20 euros, juniors - 15 euro.

WEB - https://tablehockey2021.com/tallinn-cup-2022/
Turnīra tips Individuālais turnīrs
Statuss Noslēdzies
Valsts Igaunija
Pilsēta Tallina
Adrese Toompuiestee 27
E-mail igorsport11@gmail.com
Reģistrācijas sākums Scorpion 20.01.2022 00:00
Reģistrācijas beigas Scorpion 05.04.2022 00:00
Turnīra datums 09.04.2022
Время начала 10:00
Turnīra beigu datums 09.04.2022
Dalībnieku 73
Posmi
  Name [ENG] Statuss Ilgums Datums un laiks  
1 GROUPS Noslēdzies 1 09.04.2022 10:20 Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas
2 DIVISIONS Noslēdzies 1 09.04.2022 00:00 Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas
3 FINAL GROUP Noslēdzies 1 09.04.2022 00:00 Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas
4 Play off Noslēdzies 7 09.04.2022 00:00 Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки
5 Play off Ladies Noslēdzies 5 09.04.2022 00:00 Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки
6 Play off Superveterans Noslēdzies 5 09.04.2022 00:00 Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки
7 Play off Kids Noslēdzies 5 09.04.2022 00:00 Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки

Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds Valsts Pilsēta Очки SWR Punkti PR
1 Rainers Kalniņš Latvija Inčukalns 700 831
2 Sandis Kristaps Lagzdiņš Latvija Rīga 650 792
3 Oscar Henriksson Zviedrija Piteå 600 762
4 Emīls Liepiņš Latvija Rīga 591 735
5 Benjamin Suominen Somija Naantali 583 721
6 Davis Apfelbaums Latvija Ventspils 574 702
7 Valts Smagars Latvija Rīga 566 682
8 Uno Osterman Zviedrija Stokholma 557 654
9 Hans Osterman Zviedrija Stokholma 549 627
10 Rolands Riekstiņš Latvija Burtnieki (Valmiera district) 540 609
11 Toms Baumanis Latvija Inčukalns 531 584
12 Matīss Jakseboga Latvija Rīga 523 565
13 Ritvars Felkers Latvija Burtnieki 514 545
14 Patriks Strods Latvija Inčukalns 506 528
15 Igor Saveljev Igaunija Tallina 497 522
16 Daniil Landa Igaunija Tallina 489 516
17 Elvijs Siliņš Latvija Ventspils 480 510
18 Petrus Miettinen Somija Tampere 471 503
19 Maria Saveljeva Igaunija Tallina 463 497
20 Mārcis Radelis Latvija Ventspils 454 490
21 Sandis Kalniņš Latvija Inčukalns 446 485
22 Mikus Saulītis Latvija Inčukalns 437 481
23 Jevgēnijs Zaharovs Latvija Rīga 429 477
24 Reinis Rihards Liepiņš Latvija Rīga 420 474
25 Joakim Åström Zviedrija Vännäs 411 471
26 Ralfs Paeglis Latvija Inčukalns 403 470
27 Kristaps Riekstiņš Latvija Burtnieki 394 469
28 Salvis Skarainis Latvija Talsi 386 467
29 Lūkass Jurka Latvija Valmiera 377 464
30 Gustaf Hermansson Zviedrija Stokholma 369 461
31 Roberts Līvmanis Latvija Inčukalns 360 457
32 Ville Henttonen Somija Helsinki 351 451
33 Anže Božič Slovēnija Kranj 343 444
34 Mykhaylo Shalomayev Ukraina Harkiva 334 437
35 Timur Mihhaljov Igaunija Tallina 326 432
36 Alen Shekarev Igaunija Tallina 317 428
37 Kristaps Naglis Latvija Rīga 309 424
38 Intars Garančs Latvija Inčukalns 300 420
39 Krista Lagzdiņa Latvija Rīga 291 415
40 Juho Itkonen Somija Tampere 283 411
41 Darja Hrustaljova Igaunija Tallina 274 408
42 Edgars Putniņš Latvija Valmiera 266 402
43 Egīls Belševics Latvija Rīga 257 398
44 Edgars Naglis Latvija Rīga 249 393
45 Vafa Hamdamov Igaunija Tallina 240 389
46 Jānis Miķelis Bitmanis Latvija Valmiera 231 387
47 Liv Osterman Zviedrija Stokholma 223 380
48 Oskars Einbergs Latvija Valmiera 214 374
49 Sandis Krasts Latvija Valmiera 206 364
50 Hermann Petuch Vācija Lahr 197 352
51 Lari Metsala Somija Jiveskile 189 340
52 Daniel Sippo Igaunija Tallina 180 311
53 Jānis Zālīte Latvija Ventspils 171 283
54 Kristens Markus Latvija Inčukalns 163 253
55 Toms Jakseboga Latvija Rīga 154 225
56 Niks Lācis Latvija Rīga 146 215
57 Rainers Neija Latvija Inčukalns 137 206
58 Alekss Skudrītis Latvija Rīga 129 201
59 Rudolfs Logins Latvija Inčukalns 120 196
60 Kaspars Viļums Latvija Rīga 111 185
61 Jēkabs Reķis Latvija Rīga 103 173
62 Jānis Lubāns Latvija Burtnieki 94 165
63 Jegor Suhhanov Igaunija Tallina 86 156
64 Rodrigo Iga Latvija Inčukalns 77 151
65 Markuss Ābele Latvija Inčukalns 69 144
66 Jukkis Hellevuo Somija Helsinki 60 136
67 Krišjānis Kurzemnieks Latvija Inčukalns 51 120
68 Margarita Ābele Latvija Inčukalns 43 108
69 Olavi Vaisanen Somija Helsinki 34 97
70 Katrīna Gailīte Latvija Inčukalns 26 79
71 Ints Jurka Latvija Valmiera 17 76
72 Roberts Kerns Latvija Inčukalns 9 69
73 Niklāvs Pēteris Sviklis Latvija Jūrmala 1 1