*

Tallinn Cup 2022 (WTHT, Super Series)

VENUE - Park Inn by Radisson Meriton Conference & Spa Hotel Tallinn.
REGISTRATION - is valid until April 4, and close at 00.00.
Participation FEE - 20 euros, juniors - 15 euro.

WEB - https://tablehockey2021.com/tallinn-cup-2022/
Turnīra tips Individuālais turnīrs
Statuss Noslēdzies
Valsts Igaunija
Pilsēta Tallina
Adrese Toompuiestee 27
E-mail igorsport11@gmail.com
Reģistrācijas sākums Scorpion 20.01.2022 00:00
Reģistrācijas beigas Scorpion 05.04.2022 00:00
Turnīra datums 09.04.2022
Время начала 10:00
Turnīra beigu datums 09.04.2022
Dalībnieku 73
Posmi
  Name [ENG] Statuss Ilgums Datums un laiks  
1 GROUPS Noslēdzies 1 09.04.2022 10:20 Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas
2 DIVISIONS Noslēdzies 1 09.04.2022 00:00 Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas
3 FINAL GROUP Noslēdzies 1 09.04.2022 00:00 Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas
4 Play off Noslēdzies 7 09.04.2022 00:00 Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки
5 Play off Ladies Noslēdzies 5 09.04.2022 00:00 Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки
6 Play off Superveterans Noslēdzies 5 09.04.2022 00:00 Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки
7 Play off Kids Noslēdzies 5 09.04.2022 00:00 Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки

Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds Valsts Pilsēta Punkti PR
1 Rainers Kalniņš Latvija Inčukalns 858
2 Sandis Kristaps Lagzdiņš Latvija Rīga 819
3 Oscar Henriksson Zviedrija Piteå 788
4 Emīls Liepiņš Latvija Rīga 760
5 Benjamin Suominen Somija Naantali 745
6 Davis Apfelbaums Latvija Ventspils 726
7 Valts Smagars Latvija Rīga 704
8 Uno Osterman Zviedrija Stokholma 676
9 Hans Osterman Zviedrija Stokholma 648
10 Rolands Riekstiņš Latvija Burtnieki (Valmiera district) 630
11 Toms Baumanis Latvija Inčukalns 604
12 Matīss Jakseboga Latvija Rīga 584
13 Ritvars Felkers Latvija Burtnieki 564
14 Patriks Strods Latvija Inčukalns 546
15 Igor Saveljev Igaunija Tallina 539
16 Daniil Landa Igaunija Tallina 534
17 Elvijs Siliņš Latvija Ventspils 527
18 Petrus Miettinen Somija Tampere 520
19 Maria Saveljeva Igaunija Tallina 514
20 Mārcis Radelis Latvija Ventspils 506
21 Sandis Kalniņš Latvija Inčukalns 502
22 Mikus Saulītis Latvija Inčukalns 497
23 Jevgēnijs Zaharovs Latvija Rīga 493
24 Reinis Rihards Liepiņš Latvija Rīga 490
25 Joakim Åström Zviedrija Vännäs 487
26 Ralfs Paeglis Latvija Inčukalns 486
27 Kristaps Riekstiņš Latvija Burtnieki 485
28 Salvis Skarainis Latvija Talsi 482
29 Lūkass Jurka Latvija Valmiera 480
30 Gustaf Hermansson Zviedrija Stokholma 477
31 Roberts Līvmanis Latvija Inčukalns 472
32 Ville Henttonen Somija Helsinki 466
33 Anže Božič Slovēnija Kranj 459
34 Mykhaylo Shalomayev Ukraina Harkiva 451
35 Timur Mihhaljov Igaunija Tallina 446
36 Alen Shekarev Igaunija Tallina 442
37 Kristaps Naglis Latvija Rīga 438
38 Intars Garančs Latvija Inčukalns 434
39 Krista Lagzdiņa Latvija Rīga 429
40 Juho Itkonen Somija Tampere 425
41 Darja Hrustaljova Igaunija Tallina 422
42 Edgars Putniņš Latvija Valmiera 416
43 Egīls Belševics Latvija Rīga 411
44 Edgars Naglis Latvija Rīga 407
45 Vafa Hamdamov Igaunija Tallina 402
46 Jānis Miķelis Bitmanis Latvija Valmiera 400
47 Liv Osterman Zviedrija Stokholma 393
48 Oskars Einbergs Latvija Valmiera 386
49 Sandis Krasts Latvija Valmiera 376
50 Hermann Petuch Vācija Lahr 363
51 Lari Metsala Somija Jiveskile 352
52 Daniel Sippo Igaunija Tallina 321
53 Jānis Zālīte Latvija Ventspils 293
54 Kristens Markus Latvija Inčukalns 261
55 Toms Jakseboga Latvija Rīga 232
56 Niks Lācis Latvija Rīga 222
57 Rainers Neija Latvija Inčukalns 213
58 Alekss Skudrītis Latvija Rīga 208
59 Rudolfs Logins Latvija Inčukalns 203
60 Kaspars Viļums Latvija Rīga 191
61 Jēkabs Reķis Latvija Rīga 179
62 Jānis Lubāns Latvija Burtnieki 170
63 Jegor Suhhanov Igaunija Tallina 161
64 Rodrigo Iga Latvija Inčukalns 156
65 Markuss Ābele Latvija Inčukalns 149
66 Jukkis Hellevuo Somija Helsinki 141
67 Krišjānis Kurzemnieks Latvija Inčukalns 124
68 Margarita Ābele Latvija Inčukalns 111
69 Olavi Vaisanen Somija Helsinki 100
70 Katrīna Gailīte Latvija Inčukalns 82
71 Ints Jurka Latvija Valmiera 78
72 Roberts Kerns Latvija Inčukalns 72
73 Niklāvs Pēteris Sviklis Latvija Jūrmala 1