XVII World Championship 2021, VETERANS

Turnīra tips Individuālais turnīrs
Statuss Noslēdzies
Valsts Igaunija
Pilsēta Tallina
Adrese 27 Toompuiestee 4 Paldiski Mantee, 10149 Tallinn
E-mail igorsport11@gmail.com
Reģistrācijas sākums Scorpion 01.08.2021 20:00
Reģistrācijas beigas Scorpion 01.08.2021 00:00
Turnīra datums 13.08.2021
Turnīra beigu datums 13.08.2021
Dalībnieku 45
Posmi
  Name [ENG] Statuss Ilgums Datums un laiks  
1 Groups Noslēdzies 1 13.08.2021 00:00 Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas
2 Final group A Noslēdzies 1 13.08.2021 00:00 Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas
3 Final group B Noslēdzies 1 13.08.2021 00:00 Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas
4 Division 1 Noslēdzies 1 13.08.2021 00:00 Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas
5 Division 2 Noslēdzies 1 13.08.2021 00:00 Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas
6 Play off Noslēdzies 7 13.08.2021 00:00 Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки
7 Play off D1 Noslēdzies 7 13.08.2021 18:00 Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки

Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds Valsts Pilsēta Punkti PR
1 Alexey Titov Krievija Sanktpēterburga 723
2 Mykhaylo Spivakovskyy Ukraina Одеса / Київ 702
3 Peter Östlund Zviedrija Avesta 689
4 Bjarne Axelsen Dānija Bronderslev 673
5 Bjorn Svedman Zviedrija Nynashamn 655
6 Dmitriy Petrov Krievija Maskava 636
7 Nazar Kondrashevskyy Ukraina Kijeva 616
8 Vitaly Skorobogatov Krievija Sanktpēterburga 599
9 Victor Poberezhny Krievija Novosibirska 586
10 Vitaliy Ignatenko Ukraina Mariupol 579
11 Lars Fridell Zviedrija Stokholma 574
12 Yuriy Prostakov Krievija Ļuberci 569
13 Herman Steen Zviedrija Ūmeo 561
14 Martin Zenisek Čehija Plzeņa 553
15 Pavel Plesak Čehija Plzeņa 542
16 Igor Saveljev Igaunija Tallina 532
17 Sandis Kalniņš Latvija Inčukalns 524
18 Alexey Chernov Krievija Sanktpēterburga 513
19 Aleksandrs Žernovojs Latvija Ventspils 506
20 Ville Henttonen Somija Helsinki 496
21 Joakim Åström Zviedrija Ūmeo 489
22 Kimmo Eriksson Somija Turku 484
23 Henrik Nilsson Zviedrija Vesterosa 478
24 Egīls Belševics Latvija Rīga 475
25 Sandis Krasts Latvija Valmiera 470
26 Evgenii Soloviev Krievija Kļina 463
27 Vaclav Pikl Čehija Plzeņa 457
28 Alen Shekarev Igaunija Tallina 451
29 Oleksii Husak Ukraina Kijeva 447
30 Igor Zaporojets Ukraina Kijeva 445
31 Jani Herlevi Somija Helsinki 443
32 Gintautas Remeika Lietuva Viļņa 442
33 Mihail Margolis Izraēla Бенидорм 436
34 Ralph Pommerenke Vācija Frankfurte pie Mainas 431
35 Herman Sjoroos Somija Ähtäri 424
36 Vladimir Voronov Lietuva Viļņa 418
37 Zdenek Lopaur Čehija Benatky 413
38 Teuvo Moisa Somija Lohja 405
39 Ulrich Hennemann Vācija Dortmunde 398
40 Kevin Rafferty Amerikas Savienotās Valstis Laguna Hills, CA 385
41 Vafa Hamdamov Igaunija Tallina 377
42 Hermann Petuch Vācija Lahr 341
43 Vladimir Andriyashkin Igaunija Narva 326
44 Hynek Nechutny Čehija Plzeņa 305
45 Sergei Sokolov Igaunija Tallina 1