Turnīra tips | Individuālais turnīrs |
---|---|
Statuss | Noslēdzies |
Turnīra līmenis | 6 |
Региональный множитель SWR | 0.7 |
Valsts | Krievija |
Pilsēta | Kursk |
Adrese | 305021, г. Курск, ул. Прогулочная, 71-а |
Telefona numurs | +7 (906) 572-11-14 |
Lnhkursk@mail.ru | |
Reģistrācijas sākums Scorpion | 11.03.2021 10:00 |
Reģistrācijas beigas Scorpion | 13.03.2021 10:00 |
Turnīra datums | 13.03.2021 |
Время начала | 10:00 |
Turnīra beigu datums | 13.03.2021 |
Dalībnieku | 27 |
Posmi
Name [ENG] | Statuss | Ilgums | Datums un laiks | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | Квалификация | Noslēdzies | 1 | 13.03.2021 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas |
2 | Высшая Лига | Noslēdzies | 1 | 13.03.2021 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas |
3 | Первая Лига | Noslēdzies | 1 | 13.03.2021 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas |
4 | Вторая Лига | Noslēdzies | 1 | 13.03.2021 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas |
5 | Плей-офф | Noslēdzies | 1 | 13.03.2021 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки |
6 | Плей-офф Первая Лига | Noslēdzies | 1 | 13.03.2021 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки |
7 | Плей-офф Вторая Лига | Noslēdzies | 1 | 13.03.2021 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки |
Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds | Valsts | Pilsēta | Очки SWR | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ioann Ozerov | Krievija | Kursk | 140 | |||
2 | Ilya Kalugin | Krievija | Kursk | 105 | |||
3 | Daniiil Pchenchnikov | Krievija | Kursk | 70 | |||
4 | Nikolay Luckjanchikov | Krievija | Kursk | 67 | |||
5 | Dmitriy Korolenko | Krievija | Kursk | 64 | |||
6 | Roman Mamedov | Krievija | Kursk | 61 | |||
7 | Iakim Tokarev | Krievija | Kursk | 58 | |||
8 | Juriy Savitnets | Krievija | Kursk | 55 | |||
9 | Dmitry Korolev | Krievija | Kursk | 53 | |||
10 | Michail Erkovich | Krievija | Kursk | 50 | |||
11 | Aleksey Galitch | Krievija | Kursk | 47 | |||
12 | Maksim Zhelyabovsky | Krievija | Kursk | 44 | |||
13 | Daniil Baranov | Krievija | Kursk | 41 | |||
14 | Danil Medvedev | Krievija | Kursk | 38 | |||
15 | Anatoliy Vovk | Krievija | Kursk | 35 | |||
16 | Ivan Akritov | Krievija | Kursk | 32 | |||
17 | Aleksandr Orehov | Krievija | Kursk | 29 | |||
18 | Ruslan Gudov | Krievija | Kursk | 26 | |||
19 | Vadim Leonovich | Krievija | Kursk | 23 | |||
20 | Roman Reutov | Krievija | Kursk | 20 | |||
21 | Anton Dedov | Krievija | Kursk | 18 | |||
22 | Evgeniy Moroz | Krievija | Kursk | 15 | |||
23 | Ioann Sarancha | Krievija | Kursk | 12 | |||
24 | Dmitriy Lavrinchuk | Krievija | Kursk | 9 | |||
25 | Daniil Potapov | Krievija | Kursk | 6 | |||
26 | Mikhail Kiprianov | Krievija | Kursk | 3 | |||
27 | Anton Karpuhin | Krievija | Kursk | 1 | |||